NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Powitać :),
Posty: 11781
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek był dobrym modem
goodgoodgood
A Kopernik była kobietą. zaklopotanyzaklopotanyTym tekstem albo próbjesz wejść komuś bez wazelinty, albo pojęcia nie masz co on wyprawiał, albo po prostu jesteś taki sam i dlatego bronisz osoby zepsutej i kompletie niedojrzałej do takiej roli. Bywasz tu żadko, więc zakładam, że nie wiesz co piszesz.

"el.modo" nie będzie lepszy - będzie bardziej bezczelny i wyrafinowany w łamaniu i naginaniu regulaminu.umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 15:03  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czyżby pkt 4c miał tu zastosowanie?! Moje wypowiedzi są nie na temat?!


Jak dla mnie tak umiech może źle go interpretuje ... jak skoro temat brzmi [Powitaćumiech] i pierwsze cztery osoby wiedziały o co biega (kilak innych też) to w twoich wpisach ciężko mi znaleźć coś na ten temat ...

Chcesz dyskutować na temat Cię nurtujący ... możesz go założyć ... wystarczy chcieć umiech

Uciekam na spacerek dzięki za miłe słowa za te mniej miłe też umiech

sorki za zmianę posta mój błąd





No nie!!!!!!!!!!!! Czyżby nowy tzw. moderator był po kielichu?! Czemu ten m.... zmienił bezpodstawnie treśc mojego posta!!!! teraz już wiem na 100% że ten portal redagują małolaci albo kompletni d....!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 15:47  
Cytuj
przeprosil za edycje, banan ma moda 2gi dzien, obslugi tez sie trzeba nauczyc, ale taki paciuar jak ty nie moze tego zrozumiec i bije piane :] wyszlo szydlo z worka, kultura oraz powsciagliwosc :] fajnie ze do mnie dolaczylas, witam wsrod chamstwa :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 16:02  
Cytuj
"zmienił" ?? ... usunąłem tylko cytat (cytowałeś mnie) ... za co przeprosiłem (Twoja część została bez zmian)cool co nie zmienia faktu że nadal piszesz nie na temat sciana ... usunę będzie źle ... nie usunę któryś z twoich kolesi napisze że pozwalam na ubliżanie i wulgaryzmy

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 16:07  
Cytuj
el.banan już wiesz czemu nie chciałem się użerać?

Cyferek to już totalna porażka. Gość sam nie wie czego chce. Najlepiej wychodzi mu obrażanie innych i wskazywanie palcem na błędy innych. Sam przy tym zawsze pisze nie na temat i uważa, że tylko on ma racjeumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 17:58  
Cytuj
Tak na przywitanie nowego moderatora przypomnę mu regulamin forum:

1. Forum StaloweMiasto.pl zostało stworzone, by umożliwić internautom wymianę poglądów i prowadzenia dyskusji na zaproponowane przez internautów tematy.
2. Uczestnicy forum publikują swoje wypowiedzi i opinie na własną odpowiedzialność.
3. Każda osoba, aby korzystać z forum musi zapoznać się z poniższym regulaminem oraz go przestrzegać. Każdorazowe i świadome próby obejścia regulaminu będą karane ostrzeżeniem. Niestosowanie się do regulaminu może zakończyć się zablokowaniem konta użytkownika - tzw. "banem".
4. Podczas pisania wiadomości nie jest dozwolone:
a. pisanie jednakowych lub podobnych postów lub tematów,
b. pisanie wiadomości nic nie wnoszących do dyskusji np.: dziękuję, sprawdzę jutro itp, czyli nabijania postów,
c. pisanie postów nie związanych z tematem,
d. zakładanie tematów w niewłaściwym dziale forum,
e. propagowanie i przypisywanie innych stron internetowych bez wyraźnej potrzeby i merytorycznego związku z tematem, reklama.
f. prześladowanie, obrażanie , ośmieszanie, używanie niecenzuralnych słów pod adresem innych użytkowników,
g. stosowania w temacie "ozdobników" z wykorzystaniem znaków alfanumerycznych lub emotikon
h. zamieszczania treści zaniżających poziom forum
5. Przed napisaniem nowego tematu każdy użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z zawartością danego działu. Jeśli poodbny temat istnieje - kontynuujemy w nim dyskusję.
6. Na forum należy wypowiadać się w języku polskim i przestrzegać zasad poprawności językowej, w szczególności:
a. Zdanie zaczynamy wielką literą - kończymy kropka.
b. Używamy znaków interpunkcyjnych
c. Staramy się używać polskich znaków (ą,ć,ś,ź,ż,ó,ł,ę,ń)
7. Obsługa forum ma prawo usuwania wiadomości, przenoszenia jej do stosownego działu oraz zamykania tematu, jeżeli stwierdzi, że dana wiadomość:
a. obniża ogólny poziom forum lub została napisana w sposób niezrozumiały,
b. została napisana w nieodpowiednim dziale lub nie ma związku z tematem,
c. uzna ją za reklamę,
d. uzna temat za polityczny, nie umieszczony w tematach do tego wyznaczonych
8. Zabrania się nieuzasadnionego odkopywania starych wątków.
9. Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania. StaloweMiasto.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania w nim zmian.

A to na czerwono to po to by szczególnie zwrócić uwagę bo w tym temacie moderator tego nie widzi.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czyżby pkt 4c miał tu zastosowanie?! Moje wypowiedzi są nie na temat?!


Jak dla mnie tak umiech może źle go interpretuje ... jak skoro temat brzmi [Powitaćumiech] i pierwsze cztery osoby wiedziały o co biega (kilak innych też) to w twoich wpisach ciężko mi znaleźć coś na ten temat ...

Chcesz dyskutować na temat Cię nurtujący ... możesz go założyć ... wystarczy chcieć umiech

Uciekam na spacerek dzięki za miłe słowa za te mniej miłe też umiech

sorki za zmianę posta mój błąd







Facet! podpiąłeś się pod mojego posta i dla czytającego wygląda to tak jakbym to ja napisał! Jak już coś moderujesz to najpierw przeczytaj to co napisałeś! Wymoderowałeś w innym moim poście pewne słowa i o to nie mam pretensji ponieważ były nieodpowiednie. Andrzejku jak już się wypowiadasz to wypowiadaj się na temat a nie komentuj moje wypowiedzi skoro już jesteś taki regulaminowy.

Poprawiłem ... dodałem brakujący cytat ... i jeszcze raz sorki ... el.Banan

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 20:52  
Cytuj
Cyferek a ty kiedy zaczniesz pisać na temat? Przecież tak walczysz o "czystość" forum, zacznij od siebie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11781
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 21:03  
Cytuj
"98792" olej ich.

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
Cyferek a ty kiedy zaczniesz pisać na temat? Przecież tak walczysz o \"czystość\" forum, zacznij od siebie.

Andrzejku czy ja tu piszę coś nie na temat?!To nie moja wina że SM ma nierozgarniętych moderatorów którzy tak moderują wpisy że w efekcie wkładają w czyjeś usta swój tekst! Najlepszym przykładem jest mój post w tym temacie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 21:52  
Cytuj
Panowie !!!Zbastujcie !!!
Przypadkiem śledze Wasze posty -choć tytuł był nie zachęcającyumiech
Taką energie jaką przejawiacie w dyskusji
można by zamienić na kilka MGWatów. Szkoda ,że się marnuje umiech))
Ale to dobrze ,że jest "dialog".
Obserwuje jak Andrzejek stał sie moderatorem a teraz już nie jest ,czy to jest OK????
Wątpie.
Ważne ,że portal jest poczytny a Wsze walki kogutów tylko przysparzają mu czytelników !
Tak trzymać !
Jedyne co mi się nie podoba to inwektywy jakimi się obdzielacie.
Pozdrawiam !
Neutralny obserwator.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Panowie !!!Zbastujcie !!!
Przypadkiem śledze Wasze posty -choć tytuł był nie zachęcającyumiech
Taką energie jaką przejawiacie w dyskusji
można by zamienić na kilka MGWatów. Szkoda ,że się marnuje umiech))
Ale to dobrze ,że jest \"dialog\".
Obserwuje jak Andrzejek stał sie moderatorem a teraz już nie jest ,czy to jest OK????
Wątpie.
Ważne ,że portal jest poczytny a Wsze walki kogutów tylko przysparzają mu czytelników !
Tak trzymać !
Jedyne co mi się nie podoba to inwektywy jakimi się obdzielacie.
Pozdrawiam !
Neutralny obserwator.



BRAWO !!!
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 22:19  
Cytuj
loginator, twój wkład w temat jest nieoceniony. Bez ciebie wątek popadł by w zapomnienie.


el.Banan pogadaj z SM na temat takiego tematu w stylu Hydeparku. Niech będzie taki temat do wyrzucania żali. Taki temat bez moderowania ale z ostrzeżeniem, że każdy tu zagląda na własną odpowiedzialność i sam odpowiada za swoje wpisy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 22:44  
Cytuj
Dziękuje za słowa uznania byłego moderatora

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 22:57  
Cytuj
CYTAT
loginator, twój wkład w temat jest nieoceniony. Bez ciebie wątek popadł by w zapomnienie.
el.Banan pogadaj z SM na temat takiego tematu w stylu Hydeparku. Niech będzie taki temat do wyrzucania żali. Taki temat bez moderowania ale z ostrzeżeniem, że każdy tu zagląda na własną odpowiedzialność i sam odpowiada za swoje wpisy.

byl taki temat :] rozplacz sie

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 23:02  
Cytuj
Zagadać w sumie może każdy ... styl Hydeparku bez cenzury ?? chytry zakładaj temat zobaczysz czy będzie zainteresowanie ... wtedy można zagadywać... jak na mój gust wyjdzie jak zwykle lipa ... a krew będzie się lała strumieniami placze ... no i zapewne pisać tam będzie kilka osób

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 23:20  
Cytuj
Zawsze pisze tylko kilka osóbumiechumiech

ifeelgood, faktycznie był taki temat i zakończył się 8 Marz 2011, nie jest zamkniętyumiechumiech

Nowy temat założyłem i jest TU

Zobaczymy z jakim efektem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 23:34  
Cytuj
ifeelgood:

chłopaki nie płaczą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 23:51  
Cytuj
ja jestem wrazliwy, plakalem od krola lwa do jak wytresowac smoka, czasami po prostu musze ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 23:52  
Cytuj
Andrzejek o temacie napisałem do przedstawiciela zarządu umiech niech decydują umiech

jeszcze raz dzięki za motywacje jezyk temat zamykam za 10 minut

ps. już nie wiem czy to najlepszy pomysł z tym tematem zdegustowany

...

zamykam ... miłego pisania w innych tematach umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »