NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Powitać :),
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 12:36  
Cytuj
W ostatnich dniach wybuchła "afera" z Andrzejkiem po której zrzekł się moda ... (sam nie wiem czemu) ... patrząc na to z boku myślę mod ma dobrze przewalone ... robi coś za frajer ... traci czas ... i jeszcze ludzie mają go za mega Ch*** ...

2-3 dni temu sam dostałem taką propozycje ... jako osoba która nielubi mieć "kagańca" i pisząca co chce nie bardzo mi to pasowało ... po wymianie kilku zdań ostatecznie się zgodziłem ...

gro osób mnie nie zna ... a kilku w tym momencie może skoczyć dość dobrze ciśnienie ... mam nadzieję że nie doprowadzi ich to do zawału chytry ... osobiście uważam że Andrzejek robił dobrze swoją robotę ale stało się jak się stało ...

sumując temat chciałem się przywitać w nowej "roli" i mam nadzieję że zbyt często ze swoich uprawnień nie będę musiał korzystać umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 12:36  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 12:58  
Cytuj
Gratulacje umiech
Oj mirek777 ciężko to przeżyje smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 13:01  
Cytuj
no to zobaczymy .... powodzenia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 13:05  
Cytuj
witam i mocnych nerwów życzę chytry

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 14:41  
Cytuj
Witam, witam. Gratuluję.

mirek z bokserem dostaną szałuumiechumiech a może się obrażą i przestaną tu zaglądaćumiechumiech

Gratulacjeumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11781
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 14:54  
Cytuj
Tak się składa - że wiedziałem o tym od kilku dni. umiechumiechumiechumiech
Nie wywołało to u mnie żadnych emocji - forum to rozrywka a nie życie. mlotek

No cóż - sm promuje chamstwo. Ich prawo.goodgoodgood

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 15:06  
Cytuj
Jak by SM promowało chamstwo to miał byś etykietkę VIPumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
Tak się składa - że wiedziałem o tym od kilku dni. umiechumiechumiechumiech


troszkę to dziwne bo nawet ja o tym nie wiedziałem do wczoraj no ale ... kolega wie jak zwykle lepiej umiech ... mała rada na biznes umiech stań na hali i zacznij wróżyć ... jak widać masz talent ok

ps.dzięki za słowa otuchy potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 16:03  
Cytuj
mirek777

A może wiesz coś na mój temat?
Czy zostanę modem? ewentualnie kiedy

Pozdrawiam i dziękuje za wróżbę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 20:19  
Cytuj
Andrzejek-palikociątko napisał:
CYTAT

mirek z bokserem dostaną szałuumiechumiech a może się obrażą i przestaną tu zaglądaćumiechumiech



Nie widzę żadnego powodu żeby komukolwiek coś tu gratulować. Andrzejek puszczał od pewnego czasu śmierdzące bąki aż do czasu kiedy to atmosfera na SM stała się nie do zniesienia. Jeżeli chodzi o banana to dla mnie żadna zmiana ponieważ para Andrzejek i el.Banan to jak para identycznych koników przy tym samym zaprzęgu z tym że teraz zamieniono ich miejscami. Nic nowego, i ten sam syf. Kasowanie niewygodnych wypowiedzi i zamykanie tematów w dalszym ciągu będzie stosowane jak do tej pory. Ci sami ludzie, te same metody.

loginator napisał:
CYTAT
A może wiesz coś na mój temat?
Czy zostanę modem? ewentualnie kiedy

Wtrącę się ;-) Jak nabijesz więcej postów, i będziesz skutecznie ciągnął gumę administratorom to może opadnie na Ciebie ten zaszczyt. Powodzenia jezyk

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 20:27  
Cytuj
Czemu na tym forum aż kipi zazdrością?
Został moderatorem dlatego, że widocznie sobie na to zasłużył w "jakiś" sposób nie ważne w jaki ale ważne, że tego dokonał prawda umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek-palikociątko napisał:

Nie widzę żadnego powodu żeby komukolwiek coś tu gratulować. Andrzejek puszczał od pewnego czasu śmierdzące bąki aż do czasu kiedy to atmosfera na SM stała się nie do zniesienia. Jeżeli chodzi o banana to dla mnie żadna zmiana ponieważ para Andrzejeka i el.Banana to jak para identycznych koników przy tym samym zaprzęgu z tym że teraz zamieniono ich miejscami. Nic nowego, i ten sam syf. Kasowanie niewygodnych wypowiedzi i zamykanie tematów w dalszym ciągu będzie stosowane jak do tej pory. Ci sami ludzie, te same metody.

loginator napisał:
CYTAT
A może wiesz coś na mój temat?
Czy zostanę modem? ewentualnie kiedy

Wtrącę się ;-) Jak nabijesz więcej postów, i będziesz skutecznie ciągnął gumę administratorom to może opadnie na Ciebie ten zaszczyt. Powodzenia jezyk


bokser, muszę cie zmartwić nie jestem za Palikotemumiechumiech Znów nietrafiony strzałumiechumiech

Co do drugiej części twojej wypowiedzi do longinatora:
Każdy ocenia wg. własnych doświadczeń życiowych. Chcesz opowiedzieć komu i gdzie ciągnąłeś jak to nazywasz, gumę?

bokser, kiedy obrazisz się na to forum i przestaniesz tu zaglądać?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Czemu na tym forum aż kipi zazdrością?
Został moderatorem dlatego ... itd itd

Nie wiesz o co chodzi. Poczytaj sobie zamknięty temat przez sm dopiero potem się wypowiadaj. Nie ma tu żadnej zazdrości. Nie ma czego zazdrościć. uśmiech

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 20:38  
Cytuj
bokser oczywiście, że nie ma czego zazdrościć. Użeranie się z taką owcą jak ty to ciężka harówka.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
Czemu na tym forum aż kipi zazdrością?
Został moderatorem dlatego, że widocznie sobie na to zasłużył w \"jakiś\" sposób nie ważne w jaki ale ważne, że tego dokonał prawda umiech


Oj tam kipi ;p
Bokser i mirek777 to nie całe forum umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 21:32  
Cytuj
jeno zdanie do Mira i wrzuconego "demota"

w PiSowskim mieście/województwie mieć inne poglądy trzeba mieć odwagę ... nie ??

bokser ... chciałem kulturalnie się przywitać ... wchodzicie na czyjąś "imprezę" robicie syf ... i dalej upieracie się że to ktoś go robi ... jeden pisze o promowaniu chamstwa ... drugi o syfie ...

... i dla twojej wiadomości z zarządem do samej propozycji nie zamieniłem nawet zdania ... więc twoja sugestia do Loginatora mija się z prawdą ... (może masz inne doświadczenia jak to się robi ... nie wnikam)

i na koniec ... ciężko mnie sprowokować ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
i na koniec ... ciężko mnie sprowokować ;)

dajesz dupy za talerz zupy ;]
powitac :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 22:23  
Cytuj
Szalony, ma moda -)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 22:24  
Cytuj
Ciesze sie że przyjąłeś moją propozycje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Ciesze sie że przyjąłeś moją propozycje
A ja wcale się z tego nie cieszę ponieważ nic to nie zmieniło! Wulgaryzmy jak były tak są!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ciesze sie że przyjąłeś moją propozycje
A ja wcale się z tego nie cieszę ponieważ nic to nie zmieniło! Wulgaryzmy jak były tak są!!!

jeden czy drugi, jakie to ma znaczenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2011r. 23:15  
Cytuj
taa pstryk i się zmieniło...
stary daj na luz niech się ziomek rozbuja ;D a co do wulgaryzmów były są i będą.. w końcu to STALOWA WOLA ;Dgood

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
i na koniec ... ciężko mnie sprowokować ;)

dajesz dupy za talerz zupy ;]
powitac :]








Czy takie słownictwo jest właściwe do umieszczania na publicznym portalu?!Gdzie jest tzw. zarząd tego portalu?! gdzie są moderatorzy że cytowane sformułowania nie są natychmiast usuwane?! Mam wrażenie że obsługą tego portalu zajmują się osoby niepełnoletnie i stad taki poziom tego portalu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 10:39  
Cytuj
CYTAT

Czy takie słownictwo jest właściwe do umieszczania na publicznym portalu?!Gdzie jest tzw. zarząd tego portalu?! gdzie są moderatorzy że cytowane sformułowania nie są natychmiast usuwane?! Mam wrażenie że obsługą tego portalu zajmują się osoby niepełnoletnie i stad taki poziom tego portalu!

Wpisy ..., jak ten ifeelgood, należy pomijać i nie dawać...satysfakcji. Teraz jest okres przygotowań do Wszystkich Świętych, stąd zapewne niższa frekwencja zarządu i moderatorów na forum, nie każdy czyta całość tekstu zanim się wypowie, nikt nie jest nieomylny, można coś przeoczyć, napisz p.w. do któregoś z moderatorów i na pewno poprawią.

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 11:18  
Cytuj
Gdyby cyferkowi zależało na "czystości" forum a nie na rozgłosie to by napisał do el.Banana lub Jacka. Po co ma pisać na P.W.? Jeszcze by za szybko zniknął wpis. Lepiej napisać na forum dodatkowo jeszcze zacytować, niech wszyscy widzą jak walczyumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »