NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Klub PLANETA-Burneika Kulturysta-Koksu, PLANETA-Burneika-Kulturysta-Koksu
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 19:29  
Cytuj
Witam slyszeliscie ze w sobote w Planecie bedzie ten kulturysta z USA ten co wystepowal u Majewskiego w programie. Taki kulturysta Hardkorowy Koksu filmiki na you tube sa o nim niezly koles, podobno nie moze sie podrapac po glowie bo ma tak wielkie miesnie. Ja sie tam wybieram ide go zobaczyc jak wyglada na zywo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 19:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 20:43  
Cytuj
Fajny ten koles kilka filmow wlasnie zobaczylem na you tube bedzie z czego posmiac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 20:55  
Cytuj
podobni smiech2smiech2 trochę
Obrazek
umiech
Obrazek

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:04  
Cytuj
Hardkorowy Koksu smiech2



PS. On jest 100x bardziej inteligentny od tego przychlasta tede
PS2. Jak na nie-Polaka nieźle mówi po naszemu, od naszego to chyba tylko chiński jest trudniejszy do nauki chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 00:14  
Cytuj
"no to jutro nie ma upierdalaniam sjem kude" no i "stejka" zjedźcie przed planetą bo siła musi byćjezyk ale kolo się naprawdę równy wydaję być, nie jak pudzian....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 14:36  
Cytuj
No to sie dzisiaj ciekawie zapowiada, taki luzak z niego fajnie mowi podobnie jak Krupa ha ha ha ale bedzie jazda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2011r. 20:22  
Cytuj
Rozrywka na miarę Planety. Dziewczyny, nie zapomnijcie białych kozaczków ;)

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 06:52  
Cytuj
To się nazywa promowanie bezmuzgiego prymitywizmu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 07:05  
Cytuj
Nikt go nie promował. Facet sam nakręca filmy na YouTube od dawna. Ma bardzo dużo wejść i stał się popularny. Gdy by był prymitywem to by nie zrobił kariery. Zaczęło się od reklam suplementów.

Po za tym, ty byś chciał by w Planecie czytali poezję?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 11:09  
Cytuj
Ja tez widziałem może ze dwa. Polecił mi kumpel - zebym zobaczył co chemia może zrobic z ludzkiego mózgu. Tacy ludzie, którzy obejrzeli filmik, żeby zobaczyc odmużdżenie pakera stanowią większą część jego "chlubnych" statystyk ogladalności. A potem ktoś zaczyna uważac się za sławnego, popularnego, lubianego, podziwianego.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Ja tez widziałem może ze dwa. Polecił mi kumpel - zebym zobaczył co chemia może zrobic z ludzkiego mózgu. Tacy ludzie, którzy obejrzeli filmik, żeby zobaczyc odmużdżenie pakera stanowią większą część jego \"chlubnych\" statystyk ogladalności. A potem ktoś zaczyna uważac się za sławnego, popularnego, lubianego, podziwianego.....


Facet zna trzy języki ale wg ciebie jest odmóżdżony. Czym ty się możesz pochwalić?
Nie jestem jego fanem choć facet jest bardzo sympatyczny. Nazywać faceta bez mózgiem tylko dlatego że jego pasją jest kulturystyka? Jesteś małym człowiekiem jak tak łatwo oceniasz ludzi. Czym ty się mirek możesz pochwalić masz jakieś zainteresowania, pasje? Po za oczywiście obrażaniem ludzi?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja tez widziałem może ze dwa. Polecił mi kumpel - zebym zobaczył co chemia może zrobic z ludzkiego mózgu. Tacy ludzie, którzy obejrzeli filmik, żeby zobaczyc odmużdżenie pakera stanowią większą część jego \\\"chlubnych\\\" statystyk ogladalności. A potem ktoś zaczyna uważac się za sławnego, popularnego, lubianego, podziwianego.....


Facet zna trzy języki ale wg ciebie jest odmóżdżony. Czym ty się możesz pochwalić?
Nie jestem jego fanem choć facet jest bardzo sympatyczny. Nazywać faceta bez mózgiem tylko dlatego że jego pasją jest kulturystyka? Jesteś małym człowiekiem jak tak łatwo oceniasz ludzi. Czym ty się mirek możesz pochwalić masz jakieś zainteresowania, pasje? Po za oczywiście obrażaniem ludzi?


znany sympatyk jedynie słusznej partii o korzeniach głęboko katolickich wie lepiej, więc nie stawiaj się tu Andrzejku jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 13:51  
Cytuj
Jeśli to wasz idol - to sorki - nie chciałem obrazic waszych uczuć.

Facetowi mózg się zawiesza co drugie - trzecie słowo goodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Ja tez widziałem może ze dwa. Polecił mi kumpel - zebym zobaczył co chemia może zrobic z ludzkiego mózgu. Tacy ludzie, którzy obejrzeli filmik, żeby zobaczyc odmużdżenie pakera stanowią większą część jego \"chlubnych\" statystyk ogladalności. A potem ktoś zaczyna uważac się za sławnego, popularnego, lubianego, podziwianego.....


Fajnie że koledzy z większych miast polecają ci nowości z youtube, będziesz na czasie umiech

Tylko zainwestuj w słownik ortograficzny, bo to naprawdę śmieszny widok kiedy koleś uważający się za wzór patrioty nie potrafi opanować ojczystego języka smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
Jeśli to wasz idol - to sorki - nie chciałem obrazic waszych uczuć.

Facetowi mózg się zawiesza co drugie - trzecie słowo goodgood

Ciekaw jestem ja Ty operujesz językiem obcym, czy mózgi się Ci - jak to ująłeś - "nie zawiesza" choćby na chwilę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 10:14  
Cytuj
Ludzie bez przesady, jakiś ludek który powstał na potrzeby jaj robionych na youtube jest waszym idolem ? Zna języki, super. Zna polski bo żyje z polką . Jest Litwinem więc polski nie jest dla niego taki trudny. Angielski - gościu tam żyje więc się nauczył. Poza tym gościu sobie robi jaja i kasę w necie. Większość ogląda jego występy aby się ponabijać... zresztą takie teraz czasy. Na youtube czy smogu jak nie cycki to przygłupy. Jest kilka tysięcy osób faktycznie zdolnych ale gro filmików to debilne występy. Dla mnie ten gościu to mięśniak który zarabia kasę na naiwnych. Wolno mu, każdy ma inny pomysł na biznes. Ale nie czyńmy z tego gościa ikony czy indywidualności. W tym temacie popieram mirka777 a rzadko kiedy się zgadzamy jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 11:03  
Cytuj
Czestmir, przecież nikt nie twierdzi że on jest idolem czy jakimś autorytetem. Ot, internetowa sława, koleś ma swoje pięć minut i nic więcej.

Mirek jak zwykle prowokuje kłótnię bo nie może ścierpieć że Planeta zamiast koksa nie zaprosiła Macierewicza na pokaz filmu o "zamachu w Smoleńsku" XD

PS umiech
Obrazek

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 11:10  
Cytuj
No właśnie. Koleś udaje/jest delikatnie powiedziawszy słabo rozgarnięty więc jaki jest sens zapraszać go do klubu? Rozumie jakiego DJ, gołe laski ale Koksa ? Wiem że kluby muszą czymś przyciągać, ale widać co aktualnie młodzież ma w głowach umiech Radocha wielka zobaczyć mięśniaka zachowującego się jak "ritardo"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 11:22  
Cytuj
Czestmir, Burneika nie jest moim idolem ale nie robił bym z faceta przygłupa. Facet dzięki YouTube wypromował swoją firmę i siebie. Jest kulturystą i na tym polu odnosi sukcesy. A to nie jest takie proste jak by się niektórym wydawało. Wymaga to dużej dyscypliny i wbrew pozorom rozumu by nie zrobić sobie krzywdy i nie skończyć jako inwalida. Szacunek do nie go można mieć za sukcesy.

Atak mirka na Burneikę to pewnie wyraz zazdrości i frustracji. Kim jest nasz mireczek, czym może się pochwalić? Jakie odniósł sukcesy? Z góry zakłada, że to bezmózgi mięśniak nie znając go zupełnie. Pewnie dopiero teraz dowiedział się że facet nie jest Polakiem tylko Litwinem. Bo tego koledzy z większych miast pewnie już mu nie powiedzieli.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 11:23  
Cytuj
A pamiętacie jak w planecie był ten młody z Kiepskich?

Narąbał się biedak i była totalna kompromitacja umiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 11:29  
Cytuj
Mirek, poważnie???
Narąbał się w Planecie??

Ja nie mogę, ale sensacja! No jak można narąbać się w Planecie???

Dramat i totalna kompromitacja zaklopotany sciana potluczony

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
A pamiętacie jak w planecie był ten młody z Kiepskich?

Narąbał się biedak i była totalna kompromitacja umiechumiechumiech



mirek nie kompromituj się.
Po co wyjechałeś z tym Bartoszem Żukowskim vel. Cycu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Czestmir, Burneika nie jest moim idolem ale nie robił bym z faceta przygłupa. Facet dzięki YouTube wypromował swoją firmę i siebie. Jest kulturystą i na tym polu odnosi sukcesy. A to nie jest takie proste jak by się niektórym wydawało. Wymaga to dużej dyscypliny i wbrew pozorom rozumu by nie zrobić sobie krzywdy i nie skończyć jako inwalida. Szacunek do nie go można mieć za sukcesy.

Atak mirka na Burneikę to pewnie wyraz zazdrości i frustracji. Kim jest nasz mireczek, czym może się pochwalić? Jakie odniósł sukcesy? Z góry zakłada, że to bezmózgi mięśniak nie znając go zupełnie. Pewnie dopiero teraz dowiedział się że facet nie jest Polakiem tylko Litwinem. Bo tego koledzy z większych miast pewnie już mu nie powiedzieli.


Niestety po oglądnięciu kilku filmów o tym "typie" mam takie same wrażenie co mirek777. Szczerze nie kojarzę kolesia z kulturystyką czy jego firmą tylko z przygłupem wrzucającym swoje filmiki na youtube. Nie miałem pojęcia że koleś ma firmę. To że się dorobił to inna bajka - takie czasy że głównie przez głupawe filmiki można trafić do milionów odbiorców.
Akurat w tym temacie mirek777 napisał o gościu to, co można wywnioskować po jego filmach. Nie musicie na niego tak naskakiwać akurat w tym temacie pisze z sensem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Czestmir, Burneika nie jest moim idolem ale nie robił bym z faceta przygłupa. Facet dzięki YouTube wypromował swoją firmę i siebie. Jest kulturystą i na tym polu odnosi sukcesy. A to nie jest takie proste jak by się niektórym wydawało. Wymaga to dużej dyscypliny i wbrew pozorom rozumu by nie zrobić sobie krzywdy i nie skończyć jako inwalida. Szacunek do nie go można mieć za sukcesy.

Atak mirka na Burneikę to pewnie wyraz zazdrości i frustracji. Kim jest nasz mireczek, czym może się pochwalić? Jakie odniósł sukcesy? Z góry zakłada, że to bezmózgi mięśniak nie znając go zupełnie. Pewnie dopiero teraz dowiedział się że facet nie jest Polakiem tylko Litwinem. Bo tego koledzy z większych miast pewnie już mu nie powiedzieli.


Niestety po oglądnięciu kilku filmów o tym \"typie\" mam takie same wrażenie co mirek777. Szczerze nie kojarzę kolesia z kulturystyką czy jego firmą tylko z przygłupem wrzucającym swoje filmiki na youtube. Nie miałem pojęcia że koleś ma firmę. To że się dorobił to inna bajka - takie czasy że głównie przez głupawe filmiki można trafić do milionów odbiorców.
Akurat w tym temacie mirek777 napisał o gościu to, co można wywnioskować po jego filmach. Nie musicie na niego tak naskakiwać, w tym temacie pisze z sensem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 12:31  
Cytuj
Czestmir zastanów się, jak gość jest kulturystą i sprzedaje suplementy to co ma pokazywać w filmach? Powinien wg. ciebie czytać poezję?
Jest szczery w swoich filmach i pokazuje siebie takim jakim jest naprawdę, nie koloryzuje a przy tym jest sympatyczny. Dlatego właśnie robi taką karierę.
To takie typowe Polskie piekiełko. Gość się wybił to najlepiej go zgnoić i wyzwać od przygłupów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »