NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Rubin Stalowa Wola,
Posty: 7
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 21:00  
Cytuj
Cześć, mam pytanie co sądzicie o obsłudze w sklepie Rubin. Byłam ostatnio, bo fajny jest asortyment, naprawdę piękne rzeczy tam są.

//moderowano
- nie piszemy CAPSLOCKIEM !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 21:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 22:04  
Cytuj
a co to jest ? i gdzie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 22:07  
Cytuj
A ja myślę że obsługa jest jedna z najlepszych w Stalowej. Co było nie tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 22:09  
Cytuj
Na Edukacji sklep z biżuterią u takiego małego, fajne rzeczy, ale ta baba jak chłop mogła by wzrokiem zabijać. masakra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 22:11  
Cytuj
tam nie ma baby jak chłop. hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 22:53  
Cytuj
A co, nie przyjęli Cię do pracy? buahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 09:11  
Cytuj
Jesli chodzi o Stalowa to nie tylko w Rubinie jest wporzadku obsluga w Centrum za wiaduktem tez jest sklep z bizuteria i zestawy obiadowe jak mnie pamiec nie myli Villa Italia czy jakos tak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 09:36  
Cytuj
Witam.
Kurcze ostatnimi czasy za duzo na tym forum jest obsmarowywania roznych firm.
Mozna zrozumiec ze ktos pisze cos w temacie jak zostal oszukany itp.

Ale teraz ktos narzeka na obsluge ?!
Ja akurat znam ten sklep i nie wydaje mi sie ze obsluga jest zla, wrecz przeciwnie.

Widze ze konkurencja Rubina nie spi i zamiast normalnie rywalizowac robi takie numery.

PS. Jakby kazdy chcial sie skarzyc na rzeczywiscie zla obsluge jaka jest w wielu roznych sklepach czy urzedach - to tutaj na tym forum bylyby tylko tego typu tematy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Kurcze ostatnimi czasy za duzo na tym forum jest obsmarowywania roznych firm.


PS. Jakby kazdy chcial sie skarzyc na rzeczywiscie zla obsluge jaka jest w wielu roznych sklepach czy urzedach - to tutaj na tym forum bylyby tylko tego typu tematy.


Zgadzam się z powyzszym! Czasami się zastanawiam, w jakim celu ktoś wypisuje takie głupoty. Myślę, że nie muszę przypominać tematu Kruszynki99.
Moim zdaniem, jeżeli komuś nie podoba się obsługa w jakimś sklepie/firmie to niech idzie do innego. To nie komuna, jest wolny rynek, konkurencja - sklep "jeden na drugim". O co chodzi?
mlotek
Może Julia34 masz rację zasady konkurowania zeszły już chyba na psy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 10:42  
Cytuj
Cześć, widzę że chyba Fan Klub się odezwał. Tu nie chodzi o to żeby obsmarować i spuścić wodę na małe firmy.

Tylko jeśli chodzę po sklepie ponad 10 min, i babochłop w kucyku siedzi przy kompie i robi wielką łaskę że mnie obsłuży !!!!!!!

Mlaśnie dwa razy, minę zrobi:( że jej przeszkadzam!!!!
Jest nie miła , nie sympatyczna i nawet wyglądu nie ma!!!!!!

Podkreślałam już że asortyment mają świetny, tylko obsługa ma dużo do życzenia. Jeśli kupuję i płacę nie tanią rzecz, fajnie być zadowolonym... A tego tam brakuje....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam.
Kurcze ostatnimi czasy za duzo na tym forum jest obsmarowywania roznych firm.


PS. Jakby kazdy chcial sie skarzyc na rzeczywiscie zla obsluge jaka jest w wielu roznych sklepach czy urzedach - to tutaj na tym forum bylyby tylko tego typu tematy.


Zgadzam się z powyzszym! Czasami się zastanawiam, w jakim celu ktoś wypisuje takie głupoty. Myślę, że nie muszę przypominać tematu Kruszynki99.
Moim zdaniem, jeżeli komuś nie podoba się obsługa w jakimś sklepie/firmie to niech idzie do innego. To nie komuna, jest wolny rynek, konkurencja - sklep \"jeden na drugim\". O co chodzi?
mlotek
Może Julia34 masz rację zasady konkurowania zeszły już chyba na psy.

koniec cytatu umiech
Odpowiedź :
Kradzież w biały dzień nazywasz głupotą?
Chcąc sprzedać jakiś wyrób ze złota nie koniecznie musisz znać dokładną jego wagę prawda? A skoro "rubin" skupuje takie wyroby i podaje otwarcie cenę 50 zł za gram, to dlaczego tyle nie płaci? Przynoszę jakiś czas temu bransoletkę do sprzedania a zamiast 240 zł cipa mi daje 170 to jest w porządku? Oczywiście , mogę iść gdzie indziej i tak też robię. Idę pod Hale i bez łaski dostaję 240zł za tąże bransoletkę, ale skoro jest temat, to po prostu ostrzegam innych , że trzeba się pilnować, bo w "rubinie" babki rżną na potęgę. No bo jak inaczej nazwać kradzież 70 zł z tak niewielkiej kwoty jak 240 zł. ? Toż to rozbój w biały dzień.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 10:50  
Cytuj
ee tak wiele to nie ma :] ostatnio byl, o sklepie w city parku, pamietam jeszcze drogerie, orlen, czy mix, ale dla rownowagi byl tez deichmann i jakis czas temu vobis gdzie sie ze 2 zakochalo, czy mtjnia gdzie teskniono za swietnym chlopakiem :]
poczekajmy na nowe galerie ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 10:56  
Cytuj
Jeżeli chodzi o mnie, to nie należę do żadnego Fanklubu. Nawet nie wiem o jakim sklepie piszesz. Jeszcze raz powtórzę: nie podoba Ci się obsługa, wystrój itp. idź obok do konkurencji. Ja właśnie tak postępuję, dlatego nie zakładam takich postów.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
ee tak wiele to nie ma :] ostatnio byl, o sklepie w city parku, pamietam jeszcze drogerie, orlen, czy mix, ale dla rownowagi byl tez deichmann i jakis czas temu vobis gdzie sie ze 2 zakochalo, czy mtjnia gdzie teskniono za swietnym chlopakiem :]
poczekajmy na nowe galerie ^^


Zakochanych to pamiętam, ale w Pani Agnieszce z Oriona (teraz Komputronik)uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:19  
Cytuj
to cos zle skojarzylem, wydawalo mi sie ze byl tam vobis pozniej karen ;p, orion to nie mam bladego ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:36  
Cytuj
Orion i Karen to to samo. Teraz Komputronik, ale właścicielka ta sama ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 19:06  
Cytuj
znowu 1-3 komenty i wiele do powiedzenia jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:43  
Cytuj
Czyli Ty Pituch ze swoimi 1169 komentami jestes bardziej wiarygodny i mozesz miec wiecej do powiedzenia niz ten z jednym? A swoja droga znam ten sklep i pani nie jest przyjemna, ja wole tego niskiego kolesia i to 100x bardziej. A jeszcze pytanie czy ja moge sie wypowiedziec majac tylko 30 komentarzy na stalowym miescie czy jeszcze nie jestem wiarygodny i wydaje mi sie tylko ze bylem w tym sklepie i widzialem obsluge.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:55  
Cytuj
Babyboy
ilosc moich komentarzy nie swiadczy tylko o tym ze gderam , ale i takze ze sledze to forum
nagonka jednych na drugich wyrazana jest w 3 do 10 postow a puzniej takiego urzytkownika nie widac nigdy wiecej
no chyba ze pod innym nickiem bo znowu cos glupiego ma dopowiedzenia
lub opcja druga 2-3 konta i gadanina sama ze soba jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 09:00  
Cytuj
Owszem nie siedzę na Forum, zawsze było dla mnie głupotą czytanie takich postów, ale ostatnio jaka zaszła sytuacja postanowiłam rzucić temat, czy tylko ja mam takie uczucie....:( ze jest nie fajnie:(
Dalej już nie uczestniczyłam w: DIALOGU, ponieważ zaczęliście wyciągać jakieś brudy , kto z kim i dlaczego....
Tu już na pewno mnie nie interesuje , i widzicie rzucić temat ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »