NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Wesele na 50 osób, Wesele na 50 osób
ff
Wysłany: 17 Paź 2011r. 21:50  
Cytuj
Witam.
Szukam fajnego miejsca, restauracji gdzie można urządzić wesele na 40 do 50 osób. Co polecacie? Będę wdzięczny za rade.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Paź 2011r. 21:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Paź 2011r. 21:57  
Cytuj
Ja miałem własnie na tyle osób w Lasowiance na Siedlanowskiego. Było miło i nikt się nie skarżyłumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Paź 2011r. 22:57  
Cytuj
Siostra miała w Sezamie w małej salce, również wesele na 40 osób. Naprawde było fajnie i nie było żadnego ścisku.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Paź 2011r. 23:05  
Cytuj
My mieliśmy w Lasowiance - bardzo dobre jedzenie, duża sala taneczna - goście zadowoleni i my też umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Paź 2011r. 10:25  
Cytuj
jak na 50 osób to chyba najlepiej w Romie albo w olimpii ;)chociaż w olimpii to chyba na ponad 100 osób wynajmują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Paź 2011r. 12:14  
Cytuj
Restauracja "Przytulna" ul. Targowa 5 obok Klasztoru.
http://www.restauracjaprzytulna.pl/

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Paź 2011r. 16:04  
Cytuj
a może indygo?

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Paź 2011r. 18:07  
Cytuj
Ja miałam w restauracji "słoneczna" i było bardzo fajnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:09  
Cytuj
zostaw stalowa lasowianka najgorsza co może być niema gdzie wyjść chyba ze na ławkę pooglądać ulice,sezam przejedzony tez nuda polecam ci tam gdzie ja miałam wenus w Gorzycach-super! sama miałam na 50 osób jest z dala od głównej ulicy ma przepiękne miejsce pełno zwierzątek z drzewa huśtawki miejsce na grilla oczko wodne i mostem mona a ładne zdjecia porobnic limuzyna w cenie jest plus szampan dużo miejsca osobna sala do tańczenia miejsce na didżeja lub orkiestrę ,żarcie super ! obsługa fachowa polecam szukaj na necie strony są zdjecia warto jest parking dla samochodów zjeżdżalnię dla dzieci cisza spokój !! niedroga nawet ale w menu masz wszystko placki,sałatki napoje,wędlinę i obiady i inne tylko kupujesz wódę i tort sam ale mogą zamówić u siebie bo z motycza robią tam placki i tort możesz domówić polecam !!olej stalową-sama jestem ze stalowej a miałam tam w wenus w Gorzycach umiech
no i był jeszcze pokaz fajerwerków w cenie w nocy

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
zostaw stalowa lasowianka najgorsza co może być niema gdzie wyjść chyba ze na ławkę pooglądać ulice,sezam przejedzony tez nuda polecam ci tam gdzie ja miałam wenus w Gorzycach-super! sama miałam na 50 osób jest z dala od głównej ulicy ma przepiękne miejsce pełno zwierzątek z drzewa huśtawki miejsce na grilla oczko wodne i mostem mona a ładne zdjecia porobnic limuzyna w cenie jest plus szampan dużo miejsca osobna sala do tańczenia miejsce na didżeja lub orkiestrę ,żarcie super ! obsługa fachowa polecam szukaj na necie strony są zdjecia warto jest parking dla samochodów zjeżdżalnię dla dzieci cisza spokój !! niedroga nawet ale w menu masz wszystko placki,sałatki napoje,wędlinę i obiady i inne tylko kupujesz wódę i tort sam ale mogą zamówić u siebie bo z motycza robią tam placki i tort możesz domówić polecam !!olej stalową-sama jestem ze stalowej a miałam tam w wenus w Gorzycach umiech

a byłaś choć raz w lasowiance? temat był poruszany wiele razy ja polecam lasowianke właśnie tą na siedlanowskiego i sala od ulicy ofiar katynia, bo są tam dwie sale.
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=659400
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=653137

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:17  
Cytuj
a powiem ci ze byłam i jak wracałam wstąpiłam do burgera bo głodna byłam nic ciekawego wiem że każdy chwali swoje ale nie czaje jak można dawać np 120zł za osobę i kupować napoje placki swoje wędliny beznadzieja ja tam co najwyżej mogłabym komunie zrobić dla dziecka wystrój ok

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:48  
Cytuj
Też polecam Venus w Gorzycach. Fajne i ładne miejsce, duży parking, z dala od drogi, przepyszne jedzenie, niedrogo, fachowa obsługa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 11:54  
Cytuj
oto link obejrzyjcie sobie i zobaczcie czy warto porównywać lasowiankę w stalowej? jahaahahha ''


http://www.wenus(...)ria.html

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 11:56  
Cytuj
no i limuzyna za darmo przyjechali po mnie po pana młodego do kościoła z powrotem do gorzcy i na sesje do Sandomierza phi gdzie ci dadzą za darmo?

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »