NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6
Meble na zamówienie, Proszę o opinie
Posty: 27
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 11:20  
Cytuj
polecam firme MEBLOTECH POZADNA FIRMA ROBIACA MEBLE BARDZO PECYZYJNIE I TERMINOWO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 11:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 11:27  
Cytuj
o matko nie wiem i dziwić się, że taka jakość lokalnych rzemieślników. sciana

Kolejny wątek jak z kluczem dynamometrycznym się robi. A co mnie to obchodzi w której używają ? Ja chcę mieć prosto powiercone otwory. Skoro nie potrafią tego zrobić odręcznie - niech stosują wzorniki.

W jakim meblu widziałeś krzywo wywiercone otwory ?

Jest coś takiego jak kultura techniczna. Wchodzisz do kogoś i mówisz "dzień dobry" - tak jak wiercisz - i otwory mają być w równych odstępach, współliniowe. Po takich detalach poznaje się jakość pracy właśnie. To jest dobre wychowanie techniczne.
Bo czy szafka się obiła użytkownikowi, czy przy montażu - można dyskutować. A tu czarno na białym wychodzi partactwo. W takich drobnostkach - które potem składają się na całość.

Również w pracy niezwykle ważna jest myśl techniczna. Pomysł. Zaprezentowałeś jej brak. Zastanów się raz jeszcze - czym będzie się różnił wzornik pod konfirmaty - od tego co zaprezentowałem jezyk

P.S.
Fajnie, że po 1 wywaleniu posta od razu przypomniałeś sobie, że jednak masz już konto mlotek
P.P.S.
Swoją drogą tak blisko umieszczone 2 konfirmaty mogą świadczyć, że z kołkami też ktoś miał problem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
SM , jesteś niesamowity wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia . Konfirmaty wiercone od szablonu ?,co ty piszesz ?, brak profesjonalizmu bo nie wierci otworów od wzorników? jakich wzorników ? w której firmie \"profesjonalej\"wiercą od wzornika- oczywiście nie znasz się na tym ( jak wcześniej napisałeś)więc nie wypowiadaj się na tematy które są dla ciebie zupełnie nieznane.Dla Twojej informacji taki sposób wiercenia jest przyjęty ogólnie w produkcji mebli.Zaskoczony ?, tak właśnie jest tak są skręcane meble te za 5000 PLN, i te za 20 000€.


Stwórca, stwórz sobie taką wiertarkę wielowrzecionową, taką maszynkę co wierci od razu wszystkie dziurki (sory ... otworki) pod kołki, konfirmaty, jednocześnie do tego.. Jak sobie ją stworzysz to będzie ci wszystko wychodziło pięknie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 11:47  
Cytuj
Tu jest chyba ten problem - że to było montowane u klienta. I sprzęt ma być mobilny jezyk
No bo jeśli z zakładu - to już totalny brak słów wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 12:00  
Cytuj
Montowane może być u klienta, ale przygotowane w zakładzie jak rozumiem. A może on dopiero płytę lepił z wiórek u klientaumiech Ślak wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 12:03  
Cytuj
rcdcd jak to jest TY piszesz pod dwoma nikami ( SM i rcdcd ) i wszystko gra? a Ja tak nie mogę zrobić ?, Który punkt regulaminu FORUM naruszam pisząc pod nowym nikiem.

Szanowny SM, wyjaśniam, ja jako " stwórca" oraz "-idea" nie bronię tego faceta z mk studio. Jego " usługi " Mnie nie interesują. Dobrze że takie sprawy ( niesolidność )wychodzę na jaw, wszyscy zainteresowani zrobieniem mebli " na wymiar" zastanowią zanim podejmą współpracę z taką firmą lub inną firmą . Zastanawia mnie tylko sposób w jaki prowadzisz TO FORUM, usuwasz opinie z nowo powstałych kont na FORUM, lecz o zgrozo tylko te opinie które w stopni minimalnym podważają, lub dają do myślenia na temat jakości usług MK studio, natomiast nowo powstałe konta krytykujące są pozostawiane bez zastrzeżeń.
Wierzę że to tylko przypadek i nie ma w tym działaniu zamierzonego celu z Twojej strony.
Dbajmy o poziom FORUM.
P.S. Jako Zarząd powinieneś kasować posty z wulgaryzmami, jest naprawdę przykro widzieć takie posty w których "Zarząd" bierze udział i nie zwraca na to uwagi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »