NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
telewizja cyfrowa sprzedawana przez akwizytora,
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 15:10  
Cytuj
Witam moja babcia starsza kobieta podpisała umowa z akwizytorem na instalacje telewizji cyfrowej w "promocyjnej" cenie 799zł. Gdzieś czytałem ze umowę zawarta poza siedziba firmy mozna rozwiązać w ciagu 10 dni bez konsekwencji finansowych. Miał ktoś do czynienia z taka sprawą? Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 15:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 15:46  
Cytuj
MONSTER, daj namiar na babcie też jej coś sprzedamumiech

A tak na poważnie to ma prawo w ciągu 10 dni wycofać się z umowy.

Pewnie tu chodzi o tą przeróbkę do odbioru tv cyfrowej naziemnej. Dawaj namiary gościa niech się inni nie dają robić w konia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 15:58  
Cytuj
Pamiętaj że to trzeba załatwić jak najszybciej.
Na pewno firma nie będzie ułatwiać sprawy ale nie mają wyjścia i muszą dać możliwość rezygnacji z umowy.

Nie podałeś nazwy firmy.

Niestety to powszechna praktyka u akwizytorów, bajerują starszych ludzi i wciskają im drogi szajs którego oni nie potrzebują. Zero etyki w tym biznesie.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 16:22  
Cytuj
Myśle to załatwić osobiście w Rzeszowie bo tam własnie ta firma ma swoja siedzibe. Nazwy nie bede podawac, ale ta firma zajmuje sie tym, że szkoli swoich praownikow, po czym wywozi do malych wsi i miasteczek i tam wciskaja kit najczesciej starszym ludziom. Mowia ze jak ktos nie podpisze umowy to za kilka dni juz nie bedzie ogladac telewizji, bo wyłczaja sygnał.
Reklamuja sie jako telewizja bez umowy i bez abonamentu.Po podpisaniu umowy strasza ze nie wolno jej rozwiazac bo juz jest powiadomiony bank (mialo byc rozlozone na raty) i nawet jak zrezygnuja placic nadal beda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 20:24  
Cytuj
Kolego jak najszybciej zerwijcie umowę z tymi złodziejami. Napisz dokładnie co zaproponowali - czaszę sat czy coś innego. To się nadaje do prokuratury - jeżdżą po wsiach i wciskają kit - dramat.
Kolego dlaczego nie chcesz podać nazwy firmy - niech inni wiedzą że taką firmę trzeba pogonić. Jak mówią że za kilka dni nic nie będzie można odebrać to pierwsze kłamstwo - wyłączenie sygnału analogowego ma nastąpić w lipcu 2013. Takich cwaniaków to tylko postraszyć policją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 21:11  
Cytuj
Dobrze wiem, że ich działanie polega na naciąganiu naiwnych ludzi, można znależc w internecie mnóstwo wypowiedzi byłych pracowników tej firmy którzy zdradzaja jak to wyglada od środka. Jednak mnie interesuje jak najszybsze zakonczenie tej sprawy, jutro ide do radcy prawnego z ta umowa by pomogł mi napisac rezygnacje, po czym zawioze ja im do Rzeszowa. Mam nadzieje ze to wystarczy. Radzę ostrzec jesli ktos ma w rodzinie osoby starsze by były czujne i nie dały sie nabrać.
Sąsiadka babci popisała tez taką umowe, dzis jej zamontowali ta telewizje to zamiast zapowiadanych 799 zł suma łacznych kosztów wyniosła 1400zł.
Jutro napisze co mi sie udało załatwić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 21:26  
Cytuj
Czestmir doradzasz oddać sprawę na policje jednak trzeba wziążć pod uwagę że to jest słowo starszej kobiety, która mogła coś zle zrozumieć, niedosłyszeć, zinterpretować przeciwko słowu wyszkolonego pracownika. Także szkoda moim zdaniem nerwów i stresu na takie akcje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 23:19  
Cytuj
Ja już na tym forum ostrzegałem przed takimi typami. Słyszałem od znajomych jak urabiali starsze osoby - na szczęście moi znajomi byli na tyle kumaci że odmówili a później im wytłumaczyłem że to naciągacze. Nie napisałeś co to za sprzęt montowali u sąsiadki, bo z tego co wiem to kończy się na antenie satelitarnej. Ciekawe jaką platformę proponują ? Chciałbym aby do mnie wpadli to szybko bym postraszył policją...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »