NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
RNI jednak słynni kierowcy:D,
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 15:03  
Cytuj
Widzieliście koledzy nowe dokonanie naszych kierowców RNI smiech2 http://motor(...),1706585 heheh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 15:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 5 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 16:10  
Cytuj
wielkie halo bo RNI jeszcze gorszymi kierowcami jesteśmy my z RST tylko nikt o tym nie mówi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: z Wysoka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2011r. 17:34  
Cytuj
oczywiście że tak dwa przykłady http://stalo(...)id=23558

http://stalo(...)id=23555
i trzeci przykład
http://stalo(...)id=23537

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 10:18  
Cytuj
cknorwid2 jak juz dajesz jakieś przykłady do postaraj się troszkę ok

2 link

"Najprawdopodobniej, kierowca jadącego na leżajskich numerach opla, nie zastosował się do ograniczenia prędkości."

nie żebym bronił RST ale i tak myślę że jeżdżą lepiej niż ci z RNI uśmiech a wypadki zdarzają się wszędzie ... a "matus148" dał przykład mega idioty a nie wypadku ;)

ps. a 1 i 2 to nie to samo zdarzenie ?? bo opis brzmi bardzo podobnie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 10:26  
Cytuj
Ludzie przestańmy generalizować RNI, RST... wszędzie są dobrzy kierowcy, gorsi kierowcy, niedzielni kierowcy i debile za kierownicą. Najlepszym przykładem jest blokowanie lewego pasa na trasie przy elektrowni. Jedzie 40 km/h lewym i nie zjedzie na prawy bo pewnie boi się że nie zdąży zjechać na swój pas do dużego kościoła (przecież musi skręcić na PKS) jezyk I zarówno ludzie ze Stalowej jak i z Niska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Ludzie przestańmy generalizować RNI, RST... wszędzie są dobrzy kierowcy, gorsi kierowcy, niedzielni kierowcy i debile za kierownicą. Najlepszym przykładem jest blokowanie lewego pasa na trasie przy elektrowni. Jedzie 40 km/h lewym i nie zjedzie na prawy bo pewnie boi się że nie zdąży zjechać na swój pas do dużego kościoła (przecież musi skręcić na PKS) jezyk I zarówno ludzie ze Stalowej jak i z Niska.


Świetnie to ująłeś, codziennie kilkukrotnie korzystam z Energetyków i normalnie kurw.ca mnie strzela jak muszę dziada omijać (nie wyprzedzać bo mu bliżej do postoju niż jazdy) prawym pasem.
Jadąc od Staszica na Ozet (gdzie skrecam w lewo) sam korzystam dla wygody i bezpieczeństwa z prawego pasajak nie mam potrzeby deptania i tym samym nie wkur.iam innych uczestników ruchu.
No ale jak ktoś ma beret z antenką na i we łbie to na to nie ma lekarstwa tylko czekać jak toś kiedyś w niego przypie.doli to może mu coś zaskoczy.

Swoją drogą to taka kapelusznikowa postawa za kierownicą może wynikać z kompleksu braku umiejętności zapanowania nad swoim skromnie wyposażonym przez silnik samochodem jak też brakiem umiejętności przewidywania i tokiem rozumowania o predkości zbliżonej do osiąganej przez delikwenta tym blokowanym prze niego lewym pasem.

Ale policja nie widzi problemu tempych kierofcuf którzy stwarzają większe zagrożenie od tych szybciej jeżdżących i myślących tylko patrzy złapać dla kasy kogoś kto jedzie 2pasmówką 80/h

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 11:07  
Cytuj
To, że jest to sztuczny podział, wiedza chyba wszyscy rozsądnie podchodzący do sprawy kierowcy.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 11:58  
Cytuj
Odnosnie tych punktow. Czy mozna sumowac punktu np. za przejazd na kilku czerwonych swiatlach ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 20:58  
Cytuj
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Nastolatek-wykiwal-policjantow-zobacz-film-z-radiowozu,wid,13888318,wiadomosc.html?ticaid=5d304

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 10:15  
Cytuj
Może by tak już skończyć z tym RNI, RT, LKR - wszędzie trafiają się de..le. Nawet bez względu na wykształcenie czy stanowisko. Mam tego wiele przykładów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 20:55  
Cytuj
ale nie wszędzie na zielonym świetle się zatrzyma pani i będzie machała tym co mają czerwone aby jechali ... serio , sam to przeżyłem neutralny tablica była RNI .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 01:53  
Cytuj
RNIsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 20:11  
Cytuj
W każdym miejscu w Polsce ludzie narzekają na kierowców np w Krosnie(RKR) uważają że najgorzej jeżdżą kierowcy z Jasła(RJS) można jeszcze mówić o Janowie Lub (LJA) Jarosławiu (RJA) i można tak wymieniać. Poza tym Nie którzy z rej RNI jeżdżą swietnie ale tylko nie którzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 21:40  
Cytuj
Znajomy jeździł jak oferma. Przerejestrował auto z RNI na RST i ... zaraz zaczął jeździć normalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:29  
Cytuj
Nie wiem czy to bylo juz na forum SM czy nie ale posluchac warto jezyk
http://mahu9(...)_pcha_xd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 22:46  
Cytuj
To to co ja na wakacjach widziałem jak RNI jechało obwodnicą to leżałem ze śmiechu .

Gram sobie z kumplami w piłkę na zakręci obw, patrze na drogę i takie gały :szok: gość jechał pod prąd jak on się tam znalazł nie wiem .
Ale śmianie miałem że szok smiech2
Wytłumaczcie mi jak na drodze 4 pasmowej oddzielonej barierką można znaleźć się na pasie po prąd sciana
Pozdrawiam pana z peugeota 207 RNI good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:19  
Cytuj
Prywatnie jestem mistrzem kierownicy - RST ale służbowo jeżdżę jak ciota - RNI ale i to nie zawsze bo kilka służbowych samochodów to RZ i wtedy mam dylemat bo nie wiem jak się zachować za kierownicą.good

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 23:25  
Cytuj
Michalos może świeżo wrócił z wysp i się aklimatyzował na obwodnicy chytry
Może to smieszne ale człowiek po przylocie zaczyna się zastanawiać czy dobrze jedzie - szczególnie jak jest pusta droga..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 08:02  
Cytuj
Dwa tygodnie temu,dziadek z żoną wjechali pod prąd na Alejach i popierniczali do skrzyżowania -ronda koło Straży.Trzeba było widzieć przerażenie w oczach babci...no a komentarze na CeBeku-tego się nie da zacytować.smiech2
Samochód był na janowskich blachach.Jak widać każdy może.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 19:51  
Cytuj
Moim zdaniem ( a jeżdżę 50tys rocznie) najgorsi to RZ- na mieście-rzadko Cię wpuszczą na drugi pas, a na trasie to szkoda gadać "są sami na drodze"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:02  
Cytuj
Moze nie robie az tyle km co Ty stalowka.zks ale mi sie wydaje ze nie ma na drodze wiekszego cwaniaka i chama niz warszawiaka. Nie raz jechalem przez wawe i zawsze to byly nerwowo pokonywane km po warszawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 23:10  
Cytuj
Na pewno po części Tommy masz rację jak ktoś nie zna W-wy nie wie na który pas się ustawić - ma ciężko i jest strąbiony,

Natomiast( teoretycznie )jakby milion warszawiaków zamienić z milionem osób z podkarpacia miejscami- Warszawa zblokowana na całegogood

Co do aut "szybko jeżdżących" na naszych drogach krajowych, lokalnych z rejestracjami Warszawy, duży odsetek stanowią firmówki.
A kierowcy w nich "Marszałkowską" to tylko na filmach widziałojezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 23:23  
Cytuj
Poczekajcie jeszcze 2-3tydnie wtedy jazzy beda jak sie zjada RST, RNI, RZE, i inni z departamentu 75, 78, 92, 93, 95

Wtedy bedzie meksyk.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 00:10  
Cytuj
Przedewszystkim trzeba zauważyc że sporo aut RNI to tubylcy jadący na zakupy rodzinami.
Typowe kapelusze i trzeba im wybaczyć nieznajomosć przepisów i nie tylko im, bo dotyczy to wszystkich na obcych blachach, a RNI wzieło się stąd że jest ich u nas najwięcej.
A żeby było w temacie jechałem ostatnio z basenu i na górce mamy zielone światło na rozwadów i niebieska sierra RNI pomykała żwawo ( no nie 50 a ciut szybciej ) i staje nagle. Minąłem ją z lewej po klaksonie, a sierra rusza i koleś chciał coś pokazać kolegom. Nie wiem tylko czy chciał zaszpanować że mnie wyprzedzi, czy myślał że mu się wpakuje w 4 litery i weźmie kasę z pzu??
A może się tylko zagapił, w każdym razie uważać trzeba.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 06:48  
Cytuj
Najlepiej to sie jezdzi na blachach 75 i z przyciemnionymi szybami.

Czy jade dobrze czy jade zle to i tak nikt na mnie nie zatrabi (chyba sie boi bo nie wie kto moze wyjsc z auta)

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »