NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Lista kandydatów ze Stalowej Woli, Lista kandydatów ze Stalowej Woli
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2011r. 13:54  
Cytuj
Witam wszystkich.
Ostatnio zastanawiałem się na kogo zagłosować i zrobiłem sobie zestawienie kto kandyduje. Pomyślałem że wrzucę je tu, może komuś się przyda.

Wiem że już jest temat o wyborach, ale tam jest straszny śmietnik. Jak tam to napisze to zaraz zginie w stercie propagandy. Spamerzy tam sadzą wklejkę co kilkanaście minut, zapewne niektórzy jadą tam na kilka kont chytry

Tak że prosiłbym o zostawienie tego tematu na te 2-3 dni, potem możecie skasować.
Prosiłbym też nic tu nie wklejać. Z góry dziękuję chytry

Jak ktoś ma coś do dodania na temat kandydatów to śmiało. Ciekawi mnie kim są mniej znani kandydaci.

Lista kandydatów w wyborach 2011

Stalowowolscy kandydaci do Sejmu z okręgu nr 23 (Rzeszów).

PO
3. Renata Butryn, nauczyciel, Stalowa Wola, członek partii Platforma Obywatelska RP, poseł obecnej kadencji
21. Robert Fila, ekonomista, Stalowa Wola, członek partii Platforma Obywatelska RP
PSL
6. Franciszek Zaborowski , inżynier mechanik, Stalowa Wola, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
SLD
2. Joanna Grobel-Proszowska, chemik, Stalowa Wola, członek partii SLD
14. Greta Skrzypek, lekarz weterynarii, Stalowa Wola, członek partii SLD
26. Zbigniew Gola, lekarz medycyny, Stalowa Wola, nie należy do partii politycznej
Ruch Palikota
8. Tomasz Czerepak, elektromechanik, Stalowa Wola, członek partii Ruch Palikota
Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke
13. Mariusz Ossoliński, ekonomista, Stalowa Wola, nie należy do partii polityczne

Reszta czyli PiS, Samoobrona, PJN, Komitet Wyborczy Prawica, Polska Partia Pracy, nie wystawiła żadnego kandydata ze Stalowej Woli.

Alternatywne zestawienie kandydatów to wg ich poglądów i dotychczasowej działalności. O dziwo tu mohery nam wszystkim zrobiły przysługę tworząc fajne strony jak :

"Sprawdź Posła"
Tu wyszczególniono kilka głosowań m.in. aborcji i katastrofy smoleńskiej.
Na czerwono lewica na zielono prawica. Podkreśleni na zielono głosowali jak ojciec Rydzyk przykazał ;]

Druga podobna strona to "Katolicki Latarnik Wyborczy" -
Podobnie jak pierwsza ocenia posłów czy głosują jak kościół chce czy nie.

Przydatne nie tylko dla prawicowców, ale także dla takich osób jak ja, osobiście wolę żeby biskupi siedzieli w kuriach czy kościołach a nie dyktowali posłom ustawy czy decydowali kogo TVP może pokazać a kogo nie.

O dziwo niektórzy posłowie PO głosowali w 100% lewicowo, bardziej nawet niż SLD. Potwierdza to moje obserwację że niektórzy zwolennicy SLD głosują na lewe skrzydło PO.
Zapewne "zasługa" talentów Grzesia-Plastusia Napieralskiego.

Kandydaci do Senatu - Okręg wyborczy nr 54

Hmm Senat spełnia rolę raczej drugorzędną i ma niewielki wpływ na władzę. Dwóch kandydatów jest związanych z naszym miastem - Grzegorz Kida i Romuald Szeremietiew. Dziwi mnie że Grzegorz Kida kandyduje do Senatu a nie do Sejmu.
W Senacie za wiele do roboty nie ma, to miejsce raczej dla doświadczonych polityków zbliżających się do emerytury.
W takim zestawieniu moim zdaniem najlepiej wypada Szeremietiew, Kida jest zdecydowanie za młody i niedoświadczony do Senatu.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2011r. 13:54  
Cytuj

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2011r. 14:21  
Cytuj
Na liście PiS do senatu jest Sagatowska, ona jest ze Stalowej Woli.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2011r. 14:49  
Cytuj
Tu nie wrzucamy smiec8i z innych portali tylko lista kandydatów, temat o wyborach nie ma nic wspólnego z tym

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2011r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
Na liście PiS do senatu jest Sagatowska, ona jest ze Stalowej Woli.


Rzeczywiście, przepraszam że pominąłem.
Czyli mamy aż troje kandydatów ze Stalowej do Senatu.

Pani Sagatowska podobnie jak pan Szeremietiew ma bogaty życiorys i była już dwukrotnie senatorem (1997 i 2001)

Może od razu wymienię pozostałych kandydatów do Senatu :
1. Zygmunt Cholewiński (PO) - ekonomista, Jastkowice, nie należy do partii politycznej, wicemarszałek województwa podkarpackiego

2. Janusz Cisek (PSL), nauczyciel akademicki, Kraków, nie należy do partii politycznej

3. Konrad Hernik (Obywatele do Senatu), ekonomista, Kraków, nie należy do partii politycznej

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 06:54  
Cytuj
No patrzcie - usunięto mój wpis - ponieważ zwróciłem uwagę, na faworyzowanie forumowiczów, o poglądach zgodnych z pogladami "władz"

Regulamin dla motłochu co?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »