NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Właścicielu sklepu YUPS czy Ty jesteś normalny?,
Posty: 11
Dołączył: 1 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 17:38  
Cytuj
Ja pomyśle swoje i po prostu wychodze i doliczam do grona niezłowionych zwierzyn. No, ale powiedzcie: wolicie wejsc do sklepu spokojnie pooglądac bez przypieprzania sie czy lubicie byc tak doslownie osaczane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 17:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 17:47  
Cytuj
to ja tak troche z innej beczki ale tez o tym gościu; no trudno go nie znac jesli sie bywa w CP; ale mnie on nigdy nie probował obsługiwac, natomiast byłam świadkiem jak traktuje swoje pracownice...i pierwsza moja myśl była taka:boże, musiałabym na chleb nie miec (i to nie wiem) zeby u tego buca ze słoma w butach pracowac!jest chamem do tego stopnia, że wydziera sie na pracownice nawet w obecnosci klientek, co juz jest dla mnie szczytem, każe im układac bluzka za bluzką, ktorą sekunde wczesniej ktos oglądał.jak chce miec poukładane to niech da ludziom tylko popatrzec a nie dotykac, mnie takie poukładane rzeczy wkurzają bo kazdą musze wziąc i rozwinac-narażając przy tym pracownice na ochrzan....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 18:02  
Cytuj
Może on leci sie lizać tylko jak ktoś wejdzie i ogląda te "droższe" rzeczy. Przyznam, że wiele razy ogladalam tam zwykle bluzki i wtedy nie mialam z nim do czynienia. Może dlatego jestem posiadaczką dwoch bluzek z tego sklepu bo tylko wtedy przemiły pan nie wkracza do akcji.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
jest chamem do tego stopnia, że wydziera sie na pracownice nawet w obecnosci klientek, co juz jest dla mnie szczytem, każe im układac bluzka za bluzką, ktorą sekunde wczesniej ktos oglądał.jak chce miec poukładane to niech da ludziom tylko popatrzec a nie dotykac, mnie takie poukładane rzeczy wkurzają bo kazdą musze wziąc i rozwinac-narażając przy tym pracownice na ochrzan....


No zaraz zaraz. A ty byś chciała pracować i nic nie robić ? Taka Twoja rola. Klient rozwala. A Ty gonisz układać, każdy ciuszek ! Jeśli nie układasz to się nie dziwie, że dostajesz ochrzan ! I tutaj brawa dla właściciela, że pogonił nieróbstwo !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 20:00  
Cytuj
to tak jakby ktos mial watpliwosci ^^ citypark miazdzy sutki :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 20:28  
Cytuj
dżizas ale dziuniauśmiech no i oczywiście mistrz drugiego planu golf 3

niestety stalowowolskie "galerie" niczym nie różnią się od hali targowej z lat 90tych, i wszystkie nowe powstające będą takie sameneutralny ludzie się muszą zmienić nie miasto

co do tematu nie chcesz żeby ktoś ci doradzał podziękuj zdecydowanie a jak nie skutkuje to wyjdź i tyle, osobiście też nie lubie natrętów ale stanowcze dziękuję zawsze wystarcza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 20:33  
Cytuj
No i wlasnie tak robie-wychodze bo z nim sie nawet nie da nic obejrzec co innego zastanowic pomyślec bo stoi gada, gada i gada... Zal..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 09:08  
Cytuj
Ci właściciele to ludzie sfrustrowani, bo trafi im się klient jeden na godzinę albo i nie,tyle jest bowiem teraz innych możliwości kupienia czegoś fajnego - że ludzie mają po prostu w d...... takich cwaniaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 10:33  
Cytuj
Witam wszystkich, zazwyczaj czytam tylko forum, ale w tym wypadku postanowiłam dołączyć do tematu, ponieważ przez tego gościa przestałam odwiedzać City Park. Dziewczyny jeżeli chcecie robić jeszcze w przyszłości u niego zakupy nigdy nie mówcie żeby się odczepił czy coś w tym stylu bo was za fraki wyrzuci, dosłownie. To prawda że sprzedawał jeansy za halą i wile osób miało tam przykre doświadczenia, wile zmusił do zakupu spodni bo np. wciskał że ktoś pobrudził przy przymiarce. Ja nie długo po otwarciu city p. jako ok. 20-latka chciałam yupse kupić jeansy akurat spodobały mi się z promocji (ze 119,90 na 79,90), mój rozmiar taka przy kości sprzedawczyni przyniosła z zaplecza, były dobre wiec powiedziałam że kupuję, a ona na kasę nabiła 119,90, zapytałam dlaczego przecież jest promocja a ona na to że dała mi ze świeżej dostawy i nie zdążyła ometkować promocją, po dłuższej sprzeczce zapłaciłam bo powiedziała że nie może wycofać z kasy, ale że za chwile będzie właściciel i on mi zwróci różnice, poczekałam powiedział że nie bo nie, zwrotu spodni też nie chciał przyjąć. Sprawę załatwiłam następnego dnia przez centralę, kazali mu przyjąć zwrot i dali ostrzeżenie, pieniądze mi rzucił z łaską i kazał wypier... z jego sklepu i więcej nie przychodzić. Od tego czasu omijałam ten sklep szerokim łukiem, a od kiedy zorientowałam się że reserved też jest jego omijam city park. Minęło z 10 lat a gość do dzisiaj na ulicy próbuje zabić mnie wzrokiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 11:33  
Cytuj
Reserved jest jego? Reserved jest wlascicielki calego City Parku więc chyba cos Ci sie pomyliło, albo ja nie jestem za bardzo w temacie;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 11:54  
Cytuj
widziałam kiedyś jak napierniczał ekspedientki więc myślałam że jest jego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 11:58  
Cytuj
Hahaha może mu sie cos nie spodobało jako klientowi i myslal ze moze sie powydzierać. Reserved jest właśicicelki city parku chyba Iwona jej na imie, dlatego m.in. przed otwarciem reserved były takie wielkie przebudowy itp. Koleś ma dosc nierowno pod sufitem. Przy najblizszej okazji az odwiedze yupsasmiech2 Wrazenia opisze poźniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 13:59  
Cytuj
Czyli odpowiedź juz mamy: koles nie tylko jest nienromalny, ale jest niezlym psycholemchytry Dziewczyny opisujcie swoje historie kazda kolejna jest coraz lepsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »