NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zgubiłam obrączkę, Obrączka
ff
Wysłany: 24 Wrz 2011r. 20:58  
Cytuj
Dziś w sobotę(24.09.2011) w okolicy hali targowej, mogło to być również w okolicach KEN,czy parku obok policji, zgubiłam obrączkę. Bardzo proszę uczciwego znalazcę o zwrot. Czeka nagroda pieniężna.Kontakt 792 796 992-Kaśka. Bardzo mi zależy, w końcu obrączka to nie jakiś zwykły pierścionek.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Wrz 2011r. 20:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Wrz 2011r. 22:18  
Cytuj
No nie róbmy tragediisciana druga też będzie pasowałacool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Wrz 2011r. 22:30  
Cytuj
Oby ta nagroda była tego warta chytry bo właśnie biorę latarkę i idę szukać mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Wrz 2011r. 23:15  
Cytuj
Buraki jesteście!!!
Obrączka to rzecz niepowtarzalna ale co "agv" możecie wiedzieć o miłości??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 00:05  
Cytuj
burek nie o to chodzi ale przy obecnej cenie skupu złota jest ciezko o uczciwego znalazce

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 08:11  
Cytuj
A może jednak znajdzie się ktoś uczciwy i obrączkę odda? Myślę że Kaśce zależy na odzyskaniu obrączki ,bo to dla niej nie tylko kawałek metalu za który można zgarnąć kasę u złotnika czy w lombardzie. Pomyślcie czy sami nie szukalibyście gdyby wam się coś takiego przytrafiło?
Wierzę że forumowicze podziałają wśród znajomych i pocztą pantoflową info pójdzie w eter ,a sprawa zakończy się happy end'emgood.
A bywały takie sytuacje na tym forum ==> http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=508411

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 12:02  
Cytuj
"W końcu to nie jest zwykły pierścionek"- więc się jej "pilnuje" i nie wiem jak można zgubić obrączkę! Jak jest za duża i spada z palca to się ja zmniejsza a nie gubi po ulicach ;/

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 13:00  
Cytuj
ewciaa skoro nie wiesz jak mozna zgubic to sie nie odzywaj. Co Twoja rada wnosi do tematu? Skoro dziewczyna zgubiła to chyba jednak mozna zgubić. Skąd wiesz czy nie była troche za duza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 13:28  
Cytuj
WSZYSTKIM, którzy mnie bardzo wspierali, również Rodzinie i Mężowi oraz tym, którzy byli obojętni(każdy ma prawo do wyrażania własnych uczuć) bardzo serdecznie dziękuję. Obrączkę znalazłam sama. Rzeczywiście, od ślubu trochę schudłam i obrączka jest stanowczo za duża. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 17:03  
Cytuj
Huurrrraaaaaaa!!!!!!!!!!!!



No to by pasilo teraz ta okolicznosc jakos uczcic



ps Gdzie ja znalazlas??????????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 19:39  
Cytuj
No to Sąsiadka browarka trzeba wypićumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
ewciaa skoro nie wiesz jak mozna zgubic to sie nie odzywaj. Co Twoja rada wnosi do tematu? Skoro dziewczyna zgubiła to chyba jednak mozna zgubić. Skąd wiesz czy nie była troche za duza?

Po 1. to naucz się czytać ze zrozumieniem jak nie umiesz, bo pisałam, że jak jest za duża to się ją daje do zmniejszenia!! Więc nie pytaj głupio czy nie wiem czasem czy nie była za duża ;/
Po 2. pytasz co moja rada wnosi do tematu, to ja się zapytam co twój post wnosi do tematu????? Jeśli jednak nic i napisałaś tylko po to żeby mi coś odpowiedzieć to zajmij się "swoimi" oszustwami z allegro i tam się udzielaj!!!

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »