NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Billa turniej, kto chętny ??
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2011r. 18:35  
Cytuj
Ponabijajmy sobie posty, a co!
Już sobie wyobrażam reakcję barmanki (barmankę z resztą też, jeden typ zatrudniają w 8) na prośbę o puszczenie jakiegokolwiek kawałka choćby ocierającego się o rock. O nie, nie! Toż to by była zbrodnia na ludzkości, poprosić o jakąś ambitniejszą muzykę niż zamieniające mózg w papkę "hity" z, dajmy na to, rmf max(imilioniksów, ale nie wiem ile).

Ja wiem, że niektórzy lubią pozbawiać się mózgu w 'rytm' muzyki puszczanej z głośników w większości knajp, aczkolwiek jest pewna ilość osób, które tego nie lubią i sobie nie życzą i to właśnie oni siedzą w Billi i im się tej knajpy klimat podoba. ; )
A my, z dimashq nie dość, że należymy do tej grupy, to jeszcze publicznie będziemy walczyć o dobre imię tego lokalu : )

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2011r. 18:35  
Cytuj

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2011r. 18:40  
Cytuj
Na szczęście schody tam są dość wysokie i białe kozaczki odpadają w selekcji naturalnej umiech A i o dres nie trudno się potknąć. Więc o muzykę na szczęście nie ma się co martwić.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2011r. 22:13  
Cytuj
i tak turniej wygra Robercik

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2011r. 23:45  
Cytuj
co fajne to dobra knajpa broni sie sama, nie ma nowych kont z dupy :]
Call ladnie to tak szydzic ? ;] ja przegrywam bo jestem uprzejmy ^^ pozdro :-)
edit: turniej sie odbyl ? czy chetnych brak ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I znowy sie szefy wtracaja do dyskusji ;)


I znowy konkurencja krytykuje -) (widzisz jak łatwo pieprz*ć głupoty?).

W billi przesiedziałem od groma wieczorów i nigdy sie nie spotkałem z zadymka. Poza tym puszczają tam muzykę (przynajmniej puszczali) z CD a nie z neta -) Więcej zadym spotykalem juz np w Jokerze. Nie wiem jak jest teraz ale jak juz byly jakies problemy to nie z winy lokalu tylko spotykali sie panowie ktorzy za soba nie przepadali i wychodzili na dwor i tam zalatwiali swoje sprawy. A jezeli sie przytrafila jakas zadymka to co? Jak np w Stokrotce ktos komus w morde dal to juz bedziecie gadac ze tam bija? I juz tam nie pojdziecie?


Tyle ze stokrotka to jest sklep i spokojnie tam sie piwa nikt nie napije i nikt nie posiedzi wiec nie zmieniaj tematu.
Ale fakt w jokerze też wieczne burdy ostatnio, znajome chodza w piatki tam na karaoke to mowia ze co tydzien sie psychole trafiaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2011r. 09:27  
Cytuj
Dzisiaj w klubie DVD o 21 zaczyna sie turniej par w pilkarzyki stolowe zapisy do godz 19 wpisowe 15 zl wszystkich chetnych zapraszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2011r. 13:31  
Cytuj
W DVD? Czemu nie w Billi? :( Jakby był w Billi to bym się chętnie wybrał... Ponarzekało parę osób na jedyny poczciwy chyba lokal w Stalowej Woli i już przenoszą turnieje jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2011r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
W DVD? Czemu nie w Billi? :( Jakby był w Billi to bym się chętnie wybrał... Ponarzekało parę osób na jedyny poczciwy chyba lokal w Stalowej Woli i już przenoszą turnieje jezyk


W Bili bedzie nastepny turniej mysle ze gdzies 15 lub 22 pazdziernik teraz klub DVD organizuje a ja tylko przekazuje info takze badz kolego cierpliwy. Tu narzekanie kilku osob nic raczej nie wniesie i turnieje mysle beda sie odbywac raz na miesiac a pozatym jakby zaistniała sytuacja ze ktos podczas turnieju sie bije lub podobnie szuka zaczepki (chodzi o zawodnikow) ja ze swojej strony rezygnuje z organizacji turnieju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2011r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
W DVD? Czemu nie w Billi? :( Jakby był w Billi to bym się chętnie wybrał... Ponarzekało parę osób na jedyny poczciwy chyba lokal w Stalowej Woli i już przenoszą turnieje jezyk


W Bili bedzie nastepny turniej mysle ze gdzies 15 lub 22 pazdziernik teraz klub DVD organizuje a ja tylko przekazuje info takze badz kolego cierpliwy. Tu narzekanie kilku osob nic raczej nie wniesie i turnieje mysle beda sie odbywac raz na miesiac a pozatym jakby zaistniała sytuacja ze ktos podczas turnieju sie bije lub podobnie szuka zaczepki (chodzi o zawodnikow) ja ze swojej strony rezygnuje z organizacji turnieju. Trzeba zachowac zasade Fair play przed, w trakcie, i po turnieju umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »