NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Telewizja N czy Cyfrowy Polsat, proszę o pomoc
Posty: 24
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 15:46  
Cytuj
Witam jeżeli może ktoś się wypowiedziec na temat telewizji N i Cyfrowego Polsatu będę wdzięczny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 15:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 15:54  
Cytuj
Miałem Polsat, Dianę a teraz mam N. I jestem z niej bardzo zadowolony. Polsat dno totalne. Kabel - plusem jest to że można rozdzielić sygnał i w miarę cenowo dobrze. N-za 60 zł mama chyba z 90 kanałów po polsku. Discovery, NG, bajki muza, info, seriale, filmy. co kto chce. dodatkowy plus to to że dekoder ma możliwość podpięcia pod kabel z netem co daje nam możliwość dostępu do bezpłatnych radiowych stacji internetowych.
Zamów przez www - dostaniesz HBO i n film w promocji. dekoder w 24h przywiezie kurier. Polecam

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 16:27  
Cytuj
Zgadzam się w 100% z Bartomixem, bo również posiadałem Polsat, ale po jakimś czasie zrezygnowałem ze względu na olewanie klienta. N-ke posiadam od samego początku jej istnienia i nie narzekam wręcz przeciwnie jest bardzo fajna dodatkową różnica jest w tym, że jak mojemu dziecku jak spadł pilot z polsatu to musiałem go sklejać a pilot z N-ki ani jednej rysy nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 16:28  
Cytuj
Dzięki za pomoc i opinie pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 16:30  
Cytuj
Gdzie w stw można coś takiego nabyć i jaki jest przybliżony koszt zakupu oraz montaż

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 16:33  
Cytuj
//moderowano// po co taka wiochę odstawiasz. Andrzejek

Neosat
ul. Okulickiego 125
(budynek ZBR) 1 piętro
37-450 Stalowa Wola
tel. 015 8438795

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 07:29  
Cytuj
Teraz mam N jako stały klient dostałem cały pakiet za 48 zł/m-c.Wcześniej miałem Polsat ale Polsat zszedł na psy, pozabierali wszystkie BBC i przenieśli na N, dekodery Polsatu to jakaś lipa, są wolne i w porównaniu z dekoderem N jakość obrazu jest kiepska,nie mówiąc o trwałości pilotów, jednym słowem Polsat to DNO.W tej chwili najbardziej korzystnie wypada właśnie N,jest jeszcze Cyfra + ale tam się słono płaci za dobre pakiety a dekodery też mają kiepskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 13:35  
Cytuj
Ja po rozmowach ze znajomym który przeszedł przez wszystkie platformy zdecydowałem się na N i jestem zadowolony umowa na 12 miesięcy a nie jak Polsat na 36 i więcej kanałów HD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 13:38  
Cytuj
N-ka jest przereklamowana. Nic tam sportu nie ma! Jedynie troche ligi mistrzow i tyle. A polsat ciagle siatka, pilka reczna, liga europejska, itd... Oprocz nfilm na ktorym nic nie ma to w polsacie jest wszystko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 14:23  
Cytuj
6kanałów sportowych to mało??hehe to ile ty potrzebujesz?smiech2
ja również polecam tv ,,n" przez pierwszy miesiąc masz chyba z osiem darmowych kanałów filmowych wszystko co potrzeba począwszy od dokumentów po bajki dla dzieci.szczerze polecam bo nie ma się nad czym zastanawiac.aha i dodatkowy plus-mnóstwo kanałów HD.jakośc niewyobrażalnie dobra!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 14:48  
Cytuj
N pod względem cena - jakość wygrywa bezkonkurencyjnie !!

dużo kanałów HD, każdy wybierze coś dla siebie.

Poza tym znam kilka fajnych trików na oglądanie kanałów premium oraz VOD za grosze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
6kanałów sportowych to mało??hehe to ile ty potrzebujesz?smiech2
!


i co z tego , ze jest 6? moze byc 10 jak tam nic nie transmituja oprocz stawki wiekszej niz legia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 18:08  
Cytuj
Tylko N-ka.
Najlepsza platforma cyfrowa: najlepsze dekodery, najwiecej kanalow HD, i od niedawna jest nawet 10 kanałow z pakietu Polsatu.

Przerabialem juz polsat i cyfre - i nigdy wiecej.
Tylko N-ka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
[cytat]6kanałów sportowych to mało??hehe to ile ty potrzebujesz?smiech2
!




Może na Nsport jest tak, że leci stawka większa niż legia i LM, ale są za to fajne programy np. Mój sport, moje życie czy poniedziałkowy program piłkarski a jak się coś nie podoba to masz oprócz tego kanały Eurosport, Eurosport 2 gdzie lecą turnieje tenisa ziemnego zawody pływackie liga włoska siatki i długo by tu wymieniać
TVP Sport - może nie ma ekstraklasy, ale masz różne MŚ z lekkoatletyki, żużel, i w tam tym roku MŚ w RPA
Orange Sport - transmituje mecze ligi francuskiej
Sportclub / Sportclub + - transmisje ligi belgijskiej argentyńskiej i brazylijskiej oraz zawody w pokera z tego co pamiętam
ESPN America - kanał amerykański więc hokey czy NFL i takie tam
a TVN Turbo i Polsat Play - co do turbo to motoryzacji a playa nie bardzo kojarze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 20:49  
Cytuj
Niestety ze względu na sport to tylko Cyfrowy Polsat albo kablówka.
Właśnie skończył się świetny mecz Polaków na ME w siatkę i był tylko na Polsat Sport a w czwartek Legia gra z PSV Eindhoven i transmisja ma być tylko na Polsat Futbol. Więc ja też nie obejrzę bo mam Dianę 70 chytry

http://www.sport(...)tym.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2011r. 07:19  
Cytuj
Ja tez mam N i nie zmienię jej na Polsat czy Dianę.
Cena - rozpiętość programowa jest bezkonkurencyjna.
Poza tym mam nagrywarkę od N. Nie zastąpię tego na nic. Cofam, nagrywam itp. Prawie wszyscy już to mają ale N miała pierwsza i odkąd się pojawiły tego typu dekodery to ja je mam i polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 13:28  
Cytuj
liga mistrzów i liga europejska to nic? trudno o ciekawsze rozgrywki. jak mam do wyboru jeden z czterech meczy to nawet się nie zastanawiam. może ligowo gorzej stoją, ale w weekend i tak albo nie oglądam tv albo coś innego. do tematu hd tez chyba jako jedyni podchodzą poważnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 13:46  
Cytuj
ja miałem Polsat i tylko czekałem na koniec umowy żeby zmienić dostawcę ... więc polecał bym N-ke ... sam wziąłem Cyfrę z której jestem w sumie zadowolony (multiroom bez kabla) kontrakt 18 miesięcy jednak gdy skończył się kontrakt a nie miałem jak/nie chciało się szukać niczego innego oferta jaką dostałem była dość niekorzystna (mniej kanałów cena + 30 zł) gdy brałem cyfrę była jakaś promocja :/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 16:20  
Cytuj
Polecam naziemny pakiet cyfrowy za darmo osiem programów w pakiecie muks-2 i pięć w pakiecie muks-3

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
Polecam naziemny pakiet cyfrowy za darmo osiem programów w pakiecie muks-2 i pięć w pakiecie muks-3


Kolega chyba mało zorientowany a reklamuje... z tych ośmiu to najbardziej kolega pewnie poleca Puls 2 ? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2011r. 09:46  
Cytuj
Czestmir kolega nie reklamuje ale jest dobrze zorientowany ponieważ odbieram te pakiety,a puls 2 fakt cały czas obraz kontrolny ale kiedyś się to zmieni albo uruchomią albo dadzą inny program.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2011r. 10:25  
Cytuj
Ja też się tym interesuje ale jest to wyjście dla tych co nie potrzebują nic więcej niż kilkanaście podstawowych programów. Dla wielu ludków którzy do tej pory odbierali cztery programy w analogu to super sprawa. Tu jednak temat platform satelitarnych gdzie tych programów jest setki. Wątpie czy kogoś kto korzystał z N czy Polsatu zadowoli naziemna cyfrowa (no chyba że już nie chcą wydawać kasy). Pozdrowionka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »