NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Gdzie i do jakiego ksiedza do spowiedzi?,
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:26  
Cytuj
IFeel.. tu chyba chodzi o ten wibrator. Jedne zadowala, inne obraża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:56  
Cytuj
trza bylo powiedziec ze czarny wibrator, bylyby co najwyzej mieszane uczucia i tylko lekki niesmak by pozostal ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:20  
Cytuj

CYTAT
tommi przecie to na granicy ale nikt jeszcze nikogo nie obrazil :]

Ale znajac zycie ta granice i tak sie przekroczy to po pierwsze. A po drugie stwierdzenie "katole" nie jest zbyt milym stweirdzeniem. To ze ktos nie wierzy od razu nie musi w taki sposob sie wyrazac o innych.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:25  
Cytuj
hehe ale to jest tak samo jak katole o pedalach np mowia ;] przecie to hipokryzja :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:27  
Cytuj
Katol - skrót od słowa Katolik. Podobnie jakbym do Ciebie Tommi powiedział Tom. Obraźliwe ?

Do ifeelgod'a zwracam się per IFeel i on nie uważa tego za niemiłe. Ja jestem Łukasz, a większość pisze tu do mnie Luk. Naprawdę nie uraża mnie to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:44  
Cytuj

Jak bylo widac pare postow wyzej pare osob sie oburzylo. Mnie to nie rusza.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:52  
Cytuj
Mnie tym bardziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:29  
Cytuj
proponuję spowiedź przez internet u samego Ojca dyrektora !
Szczęść Boże podaję numer konta ......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:53  
Cytuj
katolik- osoba wyznająca katolicyzm, wierny
Katol- miasto gdzieś w Indiach, pogardliwie katolik
Ja dopatruję się etymologii tego słowa analogicznie do słowa kibic i kibol; jedno słowo ma znaczenie słownikowe drugie natomiast traktuje temat pogardliwie ale nie z powodu złośliwości samej w sobie tylko z powodu tego co się dzieje i co niestety mamy okazję obserwowac

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie patrzac na to co sie dzieje w naszych okolicach i jak sie słyszy co ksieża wyprawiają chce sie zapytac gdzie polecicie i jakiego ksiedza do spowiedzi przedslubnej? przy tym żby nie robił problemów parze która mieszka razem


Najlepiej to do żadnego, zero problemów umiech

Spowiedź Online smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:09  
Cytuj
To się idź i "wyspowiadaj" niedojrzały dzieciaczku - pseudo "ateisto" od siedmiu boleści.


goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:35  
Cytuj
Miriam, przypominasz mi Pana Dziwisza i jego "Nową Konstytucję":

Przekleństwa zabronione przez Kościół:

- Idź do diabła!
- Niech to czort weźmie!
- Do diabła!
- Obyś zdechł!
- Oby cię pokręciło!
- Kurde!
- Na rany Boga!
- Jezus Maria! (choć to zależy od intencji)
- określenia kobiet lekkich obyczajów zaczynające się na k.. i d...
- określenie męskiego organu ch... i k...

Wyrażenia dozwolone:

- kurka wodna
- o kurczę
- o kurna Olek
- motyla noga
- do jasnego pierona!
- niech to dunder świśnie!
- do jasnych kominów! (używane w Wielkopolsce)
- psiakość! (również psiakostka!)
- psiakrew/psiajucha!
- kurczę blaszka
- ja nie mogę!
- do stu piorunów!
- niech to kule biją!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 14:38  
Cytuj
No to ich używaj. zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 15:57  
Cytuj
Byle nie do Księdza Warchoła z Opatrzności

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 18:42  
Cytuj
o temat powrócił......tak sobie przypomniałam moją przedślubną spowiedź u kapucynów...kiedy to spowiadałam się z baraszkowania ze swoim cywilnym mężem (mama powiedziała, że powinnam się z tego wyspowiadac)i szanowny Pan jakoś to jeszcze przełknął- w końcu takie czasy! ale jakież było moje zdziwienie kiedy zapytał mnie czy aby przypadkiem nie zabawiałam się goodsama ze sobą!!!!!!!!!

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 18:47  
Cytuj
Trzeba było odpowiedzieć pytaniem na pytanie sciana Zaczelibyście się rozgrzeszać nawzajem:
Ty:bo miałam zły dzień
On: bo zupa była za słona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 18:54  
Cytuj
Strasznie nisko upadł ten kapucyn. Ale Mirek się za niego pomodli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 20:21  
Cytuj
Spowiedź, ale ta chyba jako źródło informacji ma coraz mniejsze znaczenie, bo od dzieci przystępujących do pierwszej komunii można tylko zebrać niezbyt wiarygodne wiadomości o rodzicach, a od staruszków można się dowiedzieć już tylko o mało znaczącej w obecnej chwili historii. Starsza młodzież szkolna już wykazuje coraz mniejsze tendencje do spowiadania się, jak również ludzie w wieku średnim, produkcyjnym.
Całe szczęście, że ukazuje się coraz więcej wydawnictw odsłaniających prawdziwe oblicze Kościoła. W okresie tzw. „komuny" Kościół miał sytuację znakomitą, wręcz komfortową. Uchodził za instytucję uciskaną i prześladowaną (chociaż biskup polowy Głódź wyraził kiedyś pogląd, że za marszałka Rokossowskiego Kościołowi w wojsku lepiej się wiodło niż obecnie) a poza tym ówczesne rządy prowadziły ścisłą cenzurę, żeby żadne wydawnictwo krytykujące Kościół nie ukazało się, bo całe odium za jego krytykę i prześladowanie spadłoby na te rządy. Teraz sytuacja dla Kościoła jest znacznie trudniejsza, bo prześladowań nie ma, a cenzury, mimo chęci i wysiłków, nie sposób na razie wprowadzić (vide: przykład Faktów i Mitów).
Cała nadzieja w tym, że „komuna" upadła mimo potężnego aparatu policji politycznej w postaci urzędów bezpieczeństwa i prześladowań inaczej myślących. Istniały przecież przymusowe, jedyne organizacje, gale, masówki, pochody i światowe zloty młodzieży. Nic to nie pomogło, dyktatorskie, totalitarne systemy uległy, mimo wszystko, rozpadowi. A Kościół jest chyba na świecie ostatnią typową dyktaturą, jak to określił Rik Deville. Mam nadzieję, że tak się stanie jak ze Związkiem Radzieckim w ostatniej fazie. Póki co jednak Kościół stara się ściągnąć wszelkim drogami jak najwięcej finansów na trudne czasy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
Póki co jednak Kościół stara się ściągnąć wszelkim drogami jak najwięcej finansów na trudne czasy...


Pomijając fakt ze autor szukał spowiednika jest rozwiazanie na takie problemy - nie dawać kasy ! Nie wpychać kopert itd. bo problem po części stwarzają Ci co dają . Jest jak w naturze - Jak sucz nie da pies nie weźmie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 21:42  
Cytuj
Wy tak poważnie czy wam odwaliło... Admini tej strony to pewnie jacyś sekciarze skoro pozwalają na takie odloty. Wcale mnie zresztą to nie dziwi cenzura tu rządzi tylko nie w tą właściwą stronę. Schiza na całego. Pozdro.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 23:03  
Cytuj
Schizy to ja mam jak widzę księdza, a co gorsze słyszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 23:32  
Cytuj
CYTAT ("OKO")
Wy tak poważnie czy wam odwaliło... Admini tej strony to pewnie jacyś sekciarze skoro pozwalają na takie odloty. Wcale mnie zresztą to nie dziwi cenzura tu rządzi tylko nie w tą właściwą stronę. Schiza na całego. Pozdro.ok


Nie rozumie stwierdzenia "właściwa strona" może postarasz się rozwinąć tą myśl ??

Temat zamykam do maja gdy do spowiedzi ruszą "komuniści" ...

Ciężko tu szukać czegoś na temat ... kasować połowy wpisów niema sensu jak coś pisać na P.W

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »