NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Gdzie i do jakiego ksiedza do spowiedzi?,
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 17:54  
Cytuj
ks.Edward Madej bazylika wspanialy ks z powolania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 17:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 18:09  
Cytuj
CYTAT
ks.Edward Madej bazylika wspanialy ks z powolania


O, Gosia wróciła. Wiemy, że Edzio jest fajny, już kiedyś o tym pisałaś.

Dla przypomnienia: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=631359

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 18:14  
Cytuj
Polecam spowiedź w klasztorze.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 23:10  
Cytuj
kiedys przed nawiedzeniem w mojej parafi swietego obrazu matki bozej czestochowskiej po pracy pojechalam do klasztoru aby na ta uroczustosc sie wyspowiadac. nikogo nie zastalam w tym specjalnym pokoiku wiec dowiedzialam sie ze musze zadzwonic domofonem kiedy to zrobilam wyszedl do mnie zakonnik a ja go grzecznie poprosilam o sakrament spowiedzi i co uslyszalam ze spowiedz jest w wyznaczonych godzinach i on nic nie poradzi ze ja pracuje! tak sie zezloscilam ze nie znalazl dla mnie 5 minut na spowiedz wiec podziekowalam mu i powiedzialam ze to n ma grzech ze nie przystapie do komunii w tak waznym dniu troche sie zawstydzil i odeszlam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 23:23  
Cytuj
A co to za ważna uroczystość nawiedzenia obrazu? To Wy katole spowiadacie się dlatego że ktoś Wam podrzuca obrazek? To się nazywa "bałwochwalstwo". Ktoś przywozi obrazek - idziemy do spowiedzi. A jak przyjeżdza cyrk czy wesołe miasteczko to też prosisz o sakrament? Wydarzenie równie ważne i tak samo dochodowe dla organizatorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 23:59  
Cytuj
nie wiem dlaczego mialoby byc dochodowe skoro nie wydalam ani zlotowki? Ale to nie o to chodzi.
Chcialam powiedziec, ze nie wazne czy bylo to swieto czy zwykly dzien kaplan czy zakonnik po to jest, ze jesli ktos przychodzi i prosi o spowiedz to ma obowiazek go wyspowiadac ani trzymac rece za siebie i spacerowac bo godziny sa inne wyznaczone...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 00:59  
Cytuj
CYTAT
nie wiem dlaczego mialoby byc dochodowe skoro nie wydalam ani zlotowki? Ale to nie o to chodzi.
Chcialam powiedziec, ze nie wazne czy bylo to swieto czy zwykly dzien kaplan czy zakonnik po to jest, ze jesli ktos przychodzi i prosi o spowiedz to ma obowiazek go wyspowiadac ani trzymac rece za siebie i spacerowac bo godziny sa inne wyznaczone...


Przecież ksiądz też jest człowiekiem i ma swoje obowiązki. Niektórzy z nich uczą w szkole, inni np. redagują gazetę. I co jak przyjdzie wierny, mają rzucić wszystko i przylecieć? Jest tyle różnych terminów spowiedzi, że chyba można się dostosować prawda?
Ps: Najbardziej w przybyciu obrazu podobają mi się kolorowe wstążęczki na ogrodzeniach ;)

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
To Wy katole spowiadacie się dlatego że ktoś Wam podrzuca obrazek? To się nazywa \"bałwochwalstwo\". Ktoś przywozi obrazek - idziemy do spowiedzi.


Mało tego ten częstochowski obraz obwoźny to kopia a oryginał jest zamknięty w klasztorze na Jasnej Górze.
Równie dobrze można by się modlić do kserówki obrazu.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 10:26  
Cytuj
wedlug mnie liczy sie intencja mozna modlic sie i bez oryginalnego obrazu! Jesli zakonnik spaceruje wokol klasztoru z rekami do tylu to widocznie nie uczy w tym czasie w szkole i nie jest zajety a skoro wierny przychodzi i grzecznie prosi to chyba znalazlby sie na caly klasztor jeden ktory by nie byl zajety!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 10:29  
Cytuj
ja też pracuję i jakoś się znajdzie czas na spowiedź bez chodzenia za księdzem. jak już ktoś wspomniał zakonnik też ma swoje obowiązki, pozatym z tego co wiem to w klasztorze u kapucynów tych godzin naprawdę mają wyznaczonych dużo w ciagu tygodnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:09  
Cytuj
lucky - co ci do tego, do czego modlimy się "my - katole"? To nasza sprawa. Nikt ci nie karze modlić sie do kopii obrazu, itd. Żyj sobie swoim zyciem. Nikt cię na siłę nawracał nie będzie - no może za wyjatkiem tych od "strażnicy".

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:20  
Cytuj
Miriam, Ci od Strażnicy nigdy nawet nie próbowali mnie nawracać. Nie jestem osłem żeby potrzebować nawrotki. Jak dla mnie - możecie się modlić nawet do wibratora.. lub jego kopii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:38  
Cytuj
Lucky a dlaczego ty ludzi obrażasz? Przeszkadza Ci tak bardzo że ktoś się modli? Bo z tym wibratorem to przesadziłeś. A jak się jednak okaże kiedyś ze jednak ten Bog jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:40  
Cytuj
Nikogo nie obrażam kolego. Żyję w demokratycznym kraju, mam prawo do swobodnej wypowiedzi i wyrażania poglądów. I jeszcze jedno... z wibratorem nigdy nie przesadzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:43  
Cytuj
bzzzz....a jak się okaże, że bóg jest to co? to ukaże Luka za tekst z wibratorem?

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 12:01  
Cytuj
szkoda zaśmiecać forum bo pewnie wymienilibyśmy się jeszcze nie jednym postem i żadno z nas nie zmienilo by swojego zdaniaumiech poprostu jako Katoliczka mam prawo czuć się urażona za tekst z wibratorem. Nikogo nie będę nawracać bo wg mojej wiary nawrócenie pochodzi od Boga a nie ode mnie a demokracja nie polega na osmieszaniu cudzych poglądów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 12:08  
Cytuj
ach bardzo przepraszam co wrażliwszych forumowiczów za błąd ortograficzny- ukarze oczywiście miało być; a co ma do tego demokracja? nie wiem.....co do wibratorów- znam mnóstwo katoliczek, które ich używająumiech a co do na przykład moich poglądów możesz również je ośmieszać, masz takie prawo w kraju gdzie wolność słowa jest uregulowana konstytucyjnie

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 12:20  
Cytuj
A propos wibratorów i katolików... polecam posłuchać:

http://donhuberto.wrzuta.pl/audio/2NpALCJyEM3/konkurs_w_radio_maryja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 14:56  
Cytuj
lucky, podobnie jak paru innych obrażaniem nadrabia własne fobie, frustracje, problemy z samym sobą, i nękające go koszmary z dzieciństwa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 15:05  
Cytuj
"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi" - mirek777

Mirku, łączymy się z Tobą w bólu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 15:11  
Cytuj
ooooo nie! ten cytat obraża moje uczucia prozdrowotne!!!!

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 15:30  
Cytuj
btw jakby ktos chcial posluchac to w tej chwili w radiu maryja zala sie ze nie dostana koncesji na cyfrowke od 2013 i ze trwam z kablowek zniknie :] strasznie wzburzeni, po takiej wizji polski bez tv trwam jada jak po burej suce :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 15:32  
Cytuj
jak zlikwiduja trwam, zacznę opłacać abonament! bóg mi świadkiem!

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 15:45  
Cytuj

I znowu po raz kolejny musze pogratulowac zarzadowi.
Art. 4 regulaminu mowi:

CYTAT
Podczas pisania wiadomości nie jest dozwolone:
b. pisanie wiadomości nic nie wnoszących do dyskusji np.: dziękuję, sprawdzę jutro itp, czyli nabijania postów,
c. pisanie postów nie związanych z tematem,
f. prześladowanie, obrażanie , ośmieszanie, używanie niecenzuralnych słów pod adresem innych użytkowników,
h. zamieszczania treści zaniżających poziom forum.

Tylko w tym temacie mozna znalezc naruszenie tych punktow. Dalej Art. 3 regulaminu zdanie drugie mowi:
CYTAT
Każdorazowe i świadome próby obejścia regulaminu będą karane ostrzeżeniem. Niestosowanie się do regulaminu może zakończyć się zablokowaniem konta użytkownika - tzw. "banem".

A teraz art. 7 regulaminu:
CYTAT
Obsługa forum ma prawo usuwania wiadomości, przenoszenia jej do stosownego działu oraz zamykania tematu, jeżeli stwierdzi, że dana wiadomość:
a. obniża ogólny poziom forum lub została napisana w sposób niezrozumiały,

Jestem ciekaw ile moj post powisi w tym temacie.
Gratuluje zarzadowi dbanie o forum. Jestescie de best ok.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:21  
Cytuj
tommi przecie to na granicy ale nikt jeszcze nikogo nie obrazil :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »