NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
aerobik,
Posty: 6
Dołączył: 20 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 21:45  
Cytuj
Witam, polećcie gdzie najlepiej na aerobik w stalowej woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 21:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 21:58  
Cytuj
Marta Rybak. Zajęcia prowadzi w szkole "7".
Moja żona uważa ją za najlepszą instruktorkę w Stalowej Woli.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2011r. 08:44  
Cytuj
a ja tylko i wyłącznie Bogusie z TOP GYM codziennie prowadzi zajęcia i każdego dnia jest inny układ co pozwala pracować wszystkim partiom ciała w różnym stopniu bez przyzwyczajenia mięśni umiech albo Asia też w TOP GYM umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2011r. 09:13  
Cytuj
polecam Asie i Bogusie w Bushido ;) !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2011r. 15:54  
Cytuj
Hej, ja mam przegląd kilku instruktorek - chodze na aerobik chyba całe zycie.
Moje zdanie do wymienionych: Bogusia z Bushido i Top Gym - prowadzi w miare ok, mozna się zmeczyć, ale ma lekkie braki merytoryczne (chyba nie doszkala się w tym wzgledzie), ale mnie odrzuca inna rzecz - ma niewłąściwy stosunek do uczestników i dlatego wiele osób rezygnuje po jakimś czasie, własnie z tego powodu; Asia Bushido - technicznie perfekcja, poza tym zero kontaktu z uczestnikami, i raczej musztra na komendami najbardziej pasuje z Bushido Iza - prowadzi głównie step; Marta Rybak - chyba najlepsza instruktorka w stalowej,stara się i często szkoli, widać kreatywność na zajęciach, jednak nie zawsze przestrzega hasła "klient nasz pan" i b czesto sie spóźnia na zajęcia,źle zorganizowana ("bo nie ma sekretarki" ) sciana raczej sztuczna niz miła; Asia Z Top Gym - powinna prowadzić zajęcia raczej dla mężczyzn, czesto obnosi się ze swoimi dziwnymi poglądami na zycie , co nie każdego interesuje; Walkexercises- dla poczatkujących Tomek - czasem jednak przynudza, jakby zmęczony, mało zmian w ćwiczeniach, najlepsza zdecydowanie Kasia, jednak tylko dla zaawansowanych, zresztą te bieznie to najintensywaniejszy rodzaj ćwiczeń aerobowych,na jakie dotąd chodziłam.

Zaznaczam, że jest to tylko moje zdanie, ale może da wskazówki pytającej osobie.

Wiem, że na KENie bedzie niedługo otwarcie nowego klubu Tomka, wlaściciela walkexercise i będa nowe formy aerobiku (np zumba i różne rodzaje stepu) i całkiem nowe instruktorki, na co czekam z niecierpliwością.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2011r. 16:47  
Cytuj
Asia i Iza w Bushido !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 10:06  
Cytuj
Witam,

Ja również polecam aerobik na bieżniach w lady fitness na poniatowskiego Intensywnie i męcząco ale warto . Atmosfera na ćwiczeniach super. Polecam Kasię.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 20:35  
Cytuj
A był ktoś w center fitnes (czy jakoś tam się to nazywa)nad Jubilatem? Tam też podobno mają aerobik i jakieś bieżenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
B52
B52
B52
Posty: 6
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2011r. 08:30  
Cytuj
Marta Rybak. Zdecydowanie !!! Duży wybór zajęć, profesjonalna,ciągle się szkoli i ma super podejście do klienta. Polecamok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 14:08  
Cytuj
a czy ktos moze napisac cos wiecej o zajeciCH U M. RYBAK. Czy już są, dokładnie gdzie i za ile smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 15:27  
Cytuj
A W JAKIE DNI I W JAKICH GODZ. JEST AEROBIK W SZKOLE 7??????? BO BYM MIAŁA BLISKO JAK BY COsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 15:28  
Cytuj
CYTAT
Marta Rybak. Zajęcia prowadzi w szkole \"7\".
Moja żona uważa ją za najlepszą instruktorkę w Stalowej Woli.



mIREK777 A ŻONA W JAKIE DNI CHODZI I KIEDY, ILE KOSZTUJE TAM AEROBIK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 18:27  
Cytuj
Zdecydowanie Trener Osobisty Konrad Mężyński w Metalowcu chodziłam wszędzie , ale u niego po 20 minutach miałam dość ( pierwsze zajęcia - później już było tylko lepiej ) .
Polecam ! ! !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 09:44  
Cytuj
witam,
jeśli chodzi o aerobik z Martą Rybak tu macie konkrety. ma swoją stronę www.fitness-mr.pl umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
szy
szy
szy
Posty: 24
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Ja również polecam aerobik na bieżniach w lady fitness na poniatowskiego Intensywnie i męcząco ale warto . Atmosfera na ćwiczeniach super. Polecam Kasię.

Pozdrawiam



A jak z cenami w lady fitness?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lea
lea
lea
Posty: 2
Dołączył: 28 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 11:54  
Cytuj
ten nowy klub na edukacji jest spoko. w centrum i maja duzo zajęć. bizenie troche drogie, ale inne zajecia jak aerobik czy joga sa duzo tansze od 4 do 6 zł (zalezy czy w karnecie czy nie). i ogolnie jest fajnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
ten nowy klub na edukacji jest spoko. w centrum i maja duzo zajęć. bizenie troche drogie, ale inne zajecia jak aerobik czy joga sa duzo tansze od 4 do 6 zł (zalezy czy w karnecie czy nie). i ogolnie jest fajnieumiech


A to sie nazywa nienachalną reklamą właściciela umiech Ja rozumiem że na długi trzeba pracować, ale dajcie reklamę w cywilizowany sposób chyba że brakło kasy? Co na to Admin?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 08:53  
Cytuj
Dziwi mnie dlaczego nikt nie polecił Gosi z Fittness Center. Prowadzi co prawda tylko poniedziałki (step) i środy(aerobik) o 18:00, ale nigdy nie zdarzyło się, żeby było 5 osób na krzyż.
Moim zdaniem to prefesjonalistka i chodzę tylko i wyłącznie do niej.
Dla mnie reszta instruktorek to prowadzi aerobik i step dla emerytów i rencistów jezyk
Jak ktoś chce wyjść na czworakach to zapraszamy na step hehe smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Dziwi mnie dlaczego nikt nie polecił Gosi z Fittness Center. Prowadzi co prawda tylko poniedziałki (step) i środy(aerobik) o 18:00, ale nigdy nie zdarzyło się, żeby było 5 osób na krzyż.
Moim zdaniem to prefesjonalistka i chodzę tylko i wyłącznie do niej.
Dla mnie reszta instruktorek to prowadzi aerobik i step dla emerytów i rencistów
Jak ktoś chce wyjść na czworakach to zapraszamy na step hehe


A mnie dziwi to, że Ciebie to dziwi. Skoro nikt nie polecił Gosi - oznacza to, że Gosia nie jest warta polecenia. Najwyraźniej Gosiu, musisz się bardziej starać. Nie na forum, rzecz jasna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 16:54  
Cytuj
Katarina, a jakież Ty masz doświaczenie nt. instruktorek, skoro chodzisz tylko i wyłącznie do niejakiej Gosi? Coś mi się wydaje, że blade.
CYTAT
Jak ktoś chce wyjść na czworakach to zapraszamy na step hehe smiech2

To na prawdę świetna reklamagood Chyba się wybiorę do tej Asi, Gosi czy Zosi, bo dawno na czworakach nie chodziłam... Nikt nie poleca Gosi, ojoj, jaka szkoda...

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 07:58  
Cytuj
Ale Wy jesteście żałośni umiech
Nie potraficie normalnie rozmawiac tylko od razu krytyka.

Lament - skąd możesz wiedziec jakie ja mam doświadczenie nt. instruktorek? Nie przyszło Ci do tego pustego łba, że może uczęszczałam na zajęcia większości instruktorek i w efekcie wybrałam ją, bo jak dla mnie jest najlepsza?
Chyba chodzi o to, żeby się zmęczyc i wyjśc na tzw. "czworakach" niż podskoczyc 3 x i byc wielce szcesliwym, że się było? Bo Ty tak widocznie masz.
Moim zdaniem to jest reklama jak uczestnicy wypowiadają się na temat instruktora, że jest wymagający.

Widze, że na tym forum udzielają się same prostaki, więc nie warto nawet z Wami konwersowac.

Żegnam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 14:48  
Cytuj
http://strefawellness.com.pl/
zachecam tu spróbować ja chodze co prawda na fitness na bieżniach ale jest i airobic;) naprawde polecam ten klub!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 15:52  
Cytuj
Też polecam! są zajęcia różnego rodzaju na weekendach, nawet w niedziele w fajnych godzinach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 16:00  
Cytuj
Katarina, obraziłam Cię czymś co napisałam?? Napisałam, że masz pusto we łbie i jesteś prosta jak konstrukcja cepa? To nie życzę sobie, abyś Ty mnie obrażała, jasne??! Sama napisałaś, że chodzisz tylko do jednej i tym się sugerowałam nt. Twojej znajomości instruktorek. Jeśli masz bogate doswiadczenie w tej kwestii mogłaś to napisać. Żegnam Panią!

Polecam Bogusię z TG good

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
Ale Wy jesteście żałośni umiech
Nie potraficie normalnie rozmawiac tylko od razu krytyka.

Lament - skąd możesz wiedziec jakie ja mam doświadczenie nt. instruktorek? Nie przyszło Ci do tego pustego łba, że może uczęszczałam na zajęcia większości instruktorek i w efekcie wybrałam ją, bo jak dla mnie jest najlepsza?
Chyba chodzi o to, żeby się zmęczyc i wyjśc na tzw. \"czworakach\" niż podskoczyc 3 x i byc wielce szcesliwym, że się było? Bo Ty tak widocznie masz.
Moim zdaniem to jest reklama jak uczestnicy wypowiadają się na temat instruktora, że jest wymagający.

Widze, że na tym forum udzielają się same prostaki, więc nie warto nawet z Wami konwersowac.

Żegnam


Teraz to antyreklamę robisz. Jeśli więcej jest tam takich jak Ty, to wolę podskoczyć 3 razy ale za to w świetnym i "prostackim" towarzystwie, niż z taką pindą.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »