NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Deichmann-buty na zamówienie,
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 18:45  
Cytuj
Byłam dzis w Deichmannie po raz kolejny jestem miło zaskoczona obsługą. Panie przyjemne i serdeczne dla każdego. Ale do rzeczy: ogladalam buty niestety nie było mojego rozmiaru pani zaproponowała, że mi je zamowi i w ciagu 10 dni roboczych będą. Zapisała moje nazwisko i nr telefonu. Stąd moje pytanie: czy ktoś zamawiał towar w ten sposob? Czy zawsze zamowione buty przychodzą i czy trwa to mniej niz 10 dni roboczych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 18:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 19:58  
Cytuj
Ja zamawiałam tak buty w Aldo. Buty przychodzą o ile jest Twój rozmiar w innych sklepach, jeśli jest to 38 to zazwyczaj nie ma problemu, ale jak ktoś ma rozmiar 35 to może być troszkę więcej problemów ze sprowadzeniem bucików. Zazwyczaj trwa to około tygodnia, w zależności z jakiego miasta są zamawiane. Moje były wcześniej i od razu dostałam telefon ze sklepu że są do odebrania, o ile nie zmieniłam zdania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 19:59  
Cytuj
Większość szanujących się sieciówek tak robi ;-)
Buty dojdą, nie martw się ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 20:34  
Cytuj
Mój rozmiar to 37, o dziwo nigdy nie miałam problemu zawsze na pierwszy rzut schodziły 38. Niestety tym razem jest inaczej. Pani sprawdziła, że w innych sklepach ten rozmiar jest. Skoro tak piszecie to czekam na telefonsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »