NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Jakie firmy, sklepy unikać?,
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 03:23  
Cytuj
Czesto pod pozorem kryzysu szefowie firm unikaj podniesienia plac i przy tym obarczajac pracownikow coraz wieksza iloscia obowiazkow. Nam zwyklym ludziom tez niejest latwo , gdy wszystko drozeje chytry PRPONUJE WYPISAC FIRMY , SKLEPY KTORE PRZEGINAJA I NIEKORZYSTAC Z ICH USLUGmlotek
ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 03:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 09:49  
Cytuj
Piekarnia Galicyjskasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 10:18  
Cytuj
Sklepy z obuwiem i odzieżą sportową SEKRET!!!
Kupiłem tam 2 razy buty i więcej tego nie zrobię. Obydwie pary musiałem reklamować w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu. Oczywiście reklamacje były odrzucone z powodu "nieprawidłowego użytkowania obuwia". Po interwencji rzecznika praw konsumenta w obydwu przypadkach reklamacja została uznana. Rzecznik powiedział mi, że w sklepach Pyzary to normalna praktyka, odrzucają każdą reklamację i dopiero pod groźbą kroków prawnych uznają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 11:53  
Cytuj
arek1s -nie chodzi o to w jakim sklepie sprzedaja buble(chociaz taki watek tez by sie przydal), ale o firmy, sklepy gdzie praacownicy są źle traktowani np. Galicyjska, a odwetem na nich ma być bojkot ich produktów i usług;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 12:05  
Cytuj
1. Niekorzystanie z usług tych firm zdecydowanie polepszy warunki pracy osób tam zatrudnionych.
2. Co jest nie tak z Piekarnią Galicyjską?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 12:08  
Cytuj
Tak oczywiście rozumiem, zacząłem od złej strony.
Wczoraj brałem udział w rozmowie na temat pracy w firmie Sekret i stąd mój poprzedni wpis. Z opinii użytkowników tamtego tematu wynika, że właściciel Sekretu traktuje swoich pracowników jak śmieci.
Oto link:
http://www.stalo(...)d=651044

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 12:25  
Cytuj
Z tym chodzeniem to już standard. W sklepie ma być "ruch". Poprawiasz ubrania po to, żeby klient miał wrażenie, że przynosisz nowe z zaplecza, bo właśnie ktoś coś kupił. Parę znajomych pracowało w dużych sklepach w Warszawie i wszędzie tak samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 12:41  
Cytuj
MartinS: w większych miastach są większe sklepy i więcej towaru - jest co robić i czas leci - u Pyzary są małe sklepy, mało towaru i 10h do wystania bo ruch w tych sklepach jest znikomy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 12:52  
Cytuj
Rozumiem, że jak jest mniejszy ruch to trzeba to pokazać, żeby był jeszcze mniejszy?

To jest taki schemat: rozdajesz ulotki, z naprzeciwka idzie 10 osób, jeśli 2 pierwsze wezmą to jest szansa, że rozdasz 10, a jeśli 2 pierwsze nie wezmą to i pozostali machną ręką.

Dlatego, przez sztucznie wywołany ruch, poprawianie itd masz wywołać wrażenie, że ktoś przed chwilą już coś tutaj wybrał.

Mały ruch, mało towaru - to znaczy, że 1000 się należy.
Duży ruch, dużo towaru (wykładania), dużo obsługiwania klienta i też 1000 zł. Rozumiem, że jak sobie usiądę to czas będzie szybciej leciał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 13:15  
Cytuj
Ja do tego zestawu dodam notariusza...
Pan Tomasz B. urzędując w Mostostalu - NIE POLECAM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 13:18  
Cytuj
Bardzo wartościowy wątek, z przemyślanymi, uzasadnionymi opiniami. Już się muchy zaczynają zlatywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 14:08  
Cytuj
Właśnie, przydało by się coś na potwierdzenie tych wpisów.
Jak usłyszałem, że właściciel Sekretu chce żeby jedni pracownicy donosili na drugich to już mi wystarczy, żeby mieć o nim jakieś zdanie.
Ale co z piekarnią, co z notariuszem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 21:17  
Cytuj
PIEKARNIA galicyjska to jeden wielki wielki wykorzystywacz swoich pracowników , szczególnie kierowców. Tam pracownik ma tylko obowiązki praw nie ma żadnych. Szczególni nie ma prawa do wypłaty. Wielki wstyd dla właścicieli jak oni mogą spojrzec w oczy pracownikowi który chodZi i żebrze o kilka groszy bo nie ma na mleko dla dziecka. Takie firmy jak galicyjska powinno się zamykać bo to wstyd dla MIASTA. Kazdy kto chce iść tam do pracy niech się 100 razy zastaniwi .NIE JESTEM Z KONKURENCJI . che tnie nawiążę kontakt z ludżmi którz!y czują się w jakiś sposób oszukani przez galicyjską.

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Sklepy z obuwiem i odzieżą sportową SEKRET!!!
Kupiłem tam 2 razy buty i więcej tego nie zrobię. Obydwie pary musiałem reklamować w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu. Oczywiście reklamacje były odrzucone z powodu \"nieprawidłowego użytkowania obuwia\". Po interwencji rzecznika praw konsumenta w obydwu przypadkach reklamacja została uznana. Rzecznik powiedział mi, że w sklepach Pyzary to normalna praktyka, odrzucają każdą reklamację i dopiero pod groźbą kroków prawnych uznają.


Czyżbyś przypadkiem kupił buty firmy "Mustang"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 12:25  
Cytuj
Na pewno godne polecenia firmy to te, które reklamują się na tym portalu a jak ktoś jest innego zdania to nawet niech nic nie pisze bo i tak zostanie to usunięte.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 12:57  
Cytuj
Nie polecam firmy ELTECH z 5 piętra w METALOWCU. Byłem z żoną i nie umieją w ogóle doradzić.. pokój 519 bodajże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam firmy ELTECH z 5 piętra w METALOWCU. Byłem z żoną i nie umieją w ogóle doradzić.. pokój 519 bodajże.


A czym ta firma się zajmuje, bo nie tak dawno był post o jakimś ELTECHU, co instaluje elektrykę i alarmy. Czy to ta sama firma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 19:11  
Cytuj
Tak to ta sama firma. umiech Ale słyszałam że bardzo nie miły jest pan Jakub w metalowcu na 5 piętrze zajmujący się tą firmą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 19:19  
Cytuj
Bzdura... el-tech od alarmów mieści się przy Poniatowskiego, a nie w Metalowcu

prosze: eltech z Metalowca: http://www.eltech.com.pl/112
a to el-etch z poniatowskiego: http://www.el-tech.info/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 19:42  
Cytuj
Kruszynka99 zastanow sie czy jestes ON czy ONA i czy byłas/byles i wiesz, że ktos jest niemily czy też tylko slyszałas/slyszales. Z tego co widze po Twoim drugim watku Ty nawet nie wiesz o czym piszesz bo całkowicie pomylilas/pomyliles dwie firmy o tej samej nazwie z dówch roznych branż. Śmierdzisz konkurencją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 21:53  
Cytuj
Tak, tak - kruszynka nie wie kim jest facetem czy kobietą umiech)
raz jest z mężem a raz z żonąumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 10:21  
Cytuj
A tutaj już kruszynki_99 sumienie nie ruszyło, bo nie umieściła/umieścił przeprosin.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 11:50  
Cytuj
Aco jest nie tak z notariuszem Panem Borzęckim??właśnie mnie pokierowano do niego i zamierzam załatwiać sprawy notarialne w jego kancelarii.No ..nic nie jest przesądzone ,zawsze można zmienić zdanie i wybrać innego notariusza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 14:21  
Cytuj
Witam. Przyznaję sie ze to co pisalam kilka postów wcześniej o tej firmie to byly glupie, nie uzasadnione zarty, a tak naprawdę nawet nie znam tej firmy. Wszystkich których wprowadziłam w błąd, przepraszam..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 14:46  
Cytuj
bez przesady........ kruszynka co ty masz 14 lat czy co?!
wcześniej założyłaś post odnośnie EL-TECH, pytałaś co to za firma bla bla, potem prawie obrażałaś, przepraszasz i teraz to samo. Normalna za przeproszeniem jestes??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »