NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie można kupić zlewozmywak,
Posty: 46
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 08:44  
Cytuj
Chciałbym kupić zlewozmywak w Stalowej Woli. Byłem w Dom- gazie, ale wydaje się tam drogo. Gdzie w Stalowej Woli są sklepy z wyborem zlewów do kuchni?. Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 08:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 08:59  
Cytuj
W Centrum4 jest dobry sklep,duzy wybór i przystępne ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2015r. 12:11  
Cytuj
w dom gazie mają wysokie ceny bo niby dają rabaty i wychodzi normalna cena. Oczywiście jakościowo są OK, odradzam majstra mrówkę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2015r. 13:12  
Cytuj
Dlaczego odradzasz mrówkę i majstra? Kupiłem tam Frankee 2 lata temu, najniższa cena w mieście i jakoś dziury w nim nie wypaliło potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2015r. 13:18  
Cytuj
majster mrówka allegro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2015r. 22:45  
Cytuj
Na pewno w Castoramie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2015r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
w dom gazie mają wysokie ceny bo niby dają rabaty i wychodzi normalna cena. Oczywiście jakościowo są OK, odradzam majstra mrówkę


Czyli rabaty po stalowowolsku....Wychodzi, że trzeba się płaszczyć o rabat widmo. Maaasakra. Kiedy w tym mieście zaczną obowiązywać normalne promocje?

LaroyMerlin Rzeszów- od każdych zakupów masz zwracane 5-10% zakupów na kartę, którymi później płacisz. Ceny są i tak niższe niż w stw, a pieniądze jeszcze są zwracane na kartę. Bez łaski, bez proszenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2015r. 23:45  
Cytuj
sofia w obie strony to ze 140 km z jakieś 7 litrów paliwa ... a to kolei jakieś 30 zł ... nie wspominając o 3 godzinach na wyjazd ... Nie wiem czego szuka zakładający temat ... Ale na allegro zlewozmywaki są od 79 zł - 4 tyś

wg. mnie to po sam zlew średnio się opłaci gonić do Rzeszowa ... na większe zakupy a i owszem

ps.w majstrze też są karty lojalnościowe z tym że tu od ceny od razu odejmuje Ci kasę ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 07:39  
Cytuj
To pokaż bananie zasady ich programu lojalnościowego, chętnie się z nimi zapoznam. To co znalazłam w google to karty dla pierwszych klientów w nowootwieranych marketach i jedynie 7% na asortyment przez kilka msc. Czyli jeden wielki shit.

Np. W laroy kupując 5 litrów farby kolorowej kolejne 5 litrów białej mam gratis, a kolorową 10 zł taniej (10%wartości). Czyli za niecałe 90 zł mam 5 litrów koloru i 5 litrów białej. Chcesz pomalować chałupkę, lepiej zapakować tyłek i pojechać do Rzeszowa. Kupisz taniej nie owkurzasz się i nikt Ci nie będzie dawał idiotycznych rabatów od zawyżonych wcześniej cen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 07:58  
Cytuj
Mam kartę i od każdego zakupu odliczają X% ... X=ilość wcześniej wydanych pieniędzy ... max to chyba 10% ja mam 3 zarumieniony ... za często zakupów tam nie robię ... z tego co wiem można indywidualnie podejść i przy większych zakupach negocjować cenę

Jeżeli zysk 10 zł przy stracie 30 na paliwo to dla Ciebie dobra opcja ... ok

nie chcę być zle zrozumiany ! przy większych zakupach jak najbardziej Rzeszów lub wcześniejsza dyskusja na miejscu (nie polecam żadnego ze składów)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 08:03  
Cytuj
Nie drogi bananku, nie jadę po dwie puszki farby. Jestem w Rzeszowie 3 razy w tygodniu i nie ponoszę z tego tytułu żadnej straty. Piszę tylko, że jak ktoś ma do wymalowania całe mieszkanie warto poświęcić te 3 godziny (chociaz wg mnie droga do laroy zajmuje max godzinę) i kupić taniej z dużym wyborem i bez płaszczenia się o rabat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 08:11  
Cytuj
O czy my piszemy nie wiem

Jeżeli mieszkam obok piekarni to kupuje bułki w piekarni nie w sklepie ... po pierwsze często tańsze po drugie świeższe ...

W dwie strony z połażeniem po sklepie godzina umiech ... kozak a raczej kozaczka ... (no chyba że piszesz o przejeździe w jedną stronę to pełna zgodność)

Wracając do tematu zlewozmywak tylko ze Stalowej ...większe zakupy raczej Rzeszów ... Raczej bo tak jak pisałem jak robię zakupy na miejscu na więcej niż 300 zł zawsze się targuje ... ceny w tych czasach można sprawdzić przez internet co ułatwia sprawę

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 10:00  
Cytuj
No właśnie, dlatego nie wysyłam człowieka po zlewozmywak do Rzeszowa (no chyba, że interesują go te po kilka tys). Ja tylko przy okazji wspominam, że jakiekolwiek większe zakupy w stw nie mają sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
sofia w obie strony to ze 140 km z jakieś 7 litrów paliwa ... a to kolei jakieś 30 zł ... nie wspominając o 3 godzinach na wyjazd ... Nie wiem czego szuka zakładający temat ... Ale na allegro zlewozmywaki są od 79 zł - 4 tyś

wg. mnie to po sam zlew średnio się opłaci gonić do Rzeszowa ... na większe zakupy a i owszem

ps.w majstrze też są karty lojalnościowe z tym że tu od ceny od razu odejmuje Ci kasę ok


Jeju nie kazdy jezdzi tico na gaz zeby objechac za 7 litrow jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 10:15  
Cytuj
Masz racje, ja jeżdzę clio (diesel) i objadę tą trasę za 5,5 litra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 10:20  
Cytuj
WTF to tylko mój rzęch pali 4,5-5/100 w trasie sciana no nic tak czy siak ... 25 zeta trzeba wydać 3m sie

CYTAT
Chciałbym kupić zlewozmywak w Stalowej Woli. Byłem w Dom- gazie, ale wydaje się tam drogo. Gdzie w Stalowej Woli są sklepy z wyborem zlewów do kuchni?. Pozdr.


Nasza dyskusja staje się ciut bezsensowna ... zakładający temat pytał o Stalówkę

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
...LaroyMerlin Rzeszów- od każdych zakupów masz zwracane 5-10% zakupów na kartę, którymi później płacisz. Ceny są i tak niższe niż w stw, a pieniądze jeszcze są zwracane na kartę. Bez łaski, bez proszenia.

Kto Ci takich herezji naopowiadał o karcie dom w leroy merlin. Fakt faktem masz tam i rabat 5% na zakupy i 10% ale zupełnie inaczej to działa niż Ty opisałeś.
Rabat 5% przysługuje każdemu kto założył kartę dom na jednorazowe podejście do kasy na wszystkie towary.
Rabat 10% przysługuje przez cały dzień temu, kto za zakupy w LM uzbiera 1000 punktów. Za każde wydane 5 zł klient otrzymuje 1 pkt, więc musi wydać min 5 tyś. zł., żeby z tego rabatu skorzystać.
Mało tego, założenie karty DOM kosztuje 20 zł, więc żeby wyjść na "0" (żeby opłacało się skorzystać z rabatu 5%) trzeba zrobić zakupy min za 400 zł.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 12:48  
Cytuj
Aha;) No ja założyłam kartę za darmo i od budowlanki jest 5% od innych jest 10%. Ostatnio kupiłam za punkty 20 litrów farby. Więc nie wiem gdzie zakładałeś, ale ja tam żadnych 20 zł nie płaciłamcool girl
A nawet za każde 1 zł mam 1 punkt. Punkty są do odbioru raz na 3 msc więc przez ten czas zbiera się kilkadziesiąt złotych, które mogę wydać przez kolejne 3 miesiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 12:54  
Cytuj
CYTAT
Aha;) No ja założyłam kartę za darmo i od budowlanki jest 5% od innych jest 10%. Ostatnio kupiłam za punkty 20 litrów farby. Więc nie wiem gdzie zakładałeś, ale ja tam żadnych 20 zł nie płaciłamcool girl
A nawet za każde 1 zł mam 1 punkt. Punkty są do odbioru raz na 3 msc więc przez ten czas zbiera się kilkadziesiąt złotych, które mogę wydać przez kolejne 3 miesiące.

A czemu nie dodasz, że masz kartę PRO, a nie kartę DOM? A kartę PRO mogą założyć osoby posiadające działalność gospodarczą. O tutaj masz o tym https://progr(...)Program.
P.S. Ja swoją kartę zakładałem z Leroy Merlin w Lublinie, i też nie musiałe płacić nic za to jako, że pracownicy założenie karty DOM mają za darmo.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 16:27  
Cytuj
Bo zawsze jak pani pyta o kartę Dom to jej pokazuję tą co mam i jest ok. Tak czy siak promocje, są na niej dobre, a jak się poszpera w gazetkach i ktoś urządza chałupkę to warto się przejechać do większego miasta chociażby żeby na sali sprzedażowej zobaczyć tyle asortymentu ile jest gutów na świecie i wybrać to co sie podoba, a nie to co obecnie jest na stanie.

A swoją drogą: https://progr(...)st=rules

Jest napisane, że uczestnikiem może byc:

(a) przedsiębiorca, bez względu na formę organizacyjno-prawną (w tym osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną), nabywający towar w Sklepie LMP w celu związanym z działalnością gospodarczą,

(b) osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, nabywająca towar w Sklepie LMP w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą,

Więc z tego wynika, że nie trzeba prowadzić DG.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »