NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
TAXI,
Posty: 4
Dołączył: 2 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
Jakie głupoty wypisujecie. W Radio Max 19191 nie jeżdżą sami policjanci , tylko wszyscy taksówkarze z MPT , którzy odeszli z MPT i założyli nową korporację , ponieważ nie mogli się zgodzic ze swoim pazernym szefem.
W MPT jeździ trzy taksówki z zupełnie nowymi taksówkarzami i myślę , że żadnych tradycji dawnego MPT nie podtrzymują.



W MPT jezdzi wiecej taksowek i nie pisz glupot bo udzielasz sie a nie wiesz nic na ten temat. Moze i paru odeszlo ale z falszywyhmi ludzmi sie nie pracuje wiec teraz uwazam ze kierowcy sa bardziej wyrozumiali niz wczesniej. Jestem stalym klientem od samego powstania firmy. A na marginesie ci taksowkarze nie byli w stanie zalozyc wlasnej firmy bo ich na to nie bylo stac. pazerny szef przyganial kociol garnkowi. A co do policjantow no nie wszyscy ale jest ich tam paru i tu nie klam bo znam paru starych kierowcow ktorzy mowili .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 11:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2009r. 01:33  
Cytuj
Witam.
Jestem taksowkarzem i moge sie wypowiedziec na ten temat.
Po pierwsze w MPT nie ma wiecej taksowek, jest najmniej z wszystkich korporacji, jeszcze niedawno jezdzily tam tylko 2 taksowki i firma pracowala od 7-23 i klienci czekali po godzinie na taksowke.
Z mpt nie odeszło paru taksowkarzy tylko wszyscy i teraz jezdza w max taxi.
Na jakiej podstawie mark sądzisz, ze byli mptowcy są falszywi ?
Moim zdaniem bezpodstawne dziecinne oskarzenie.
Mowisz, ze nie bylo ich stac na zalozenie wlasnej korporacji ?
Sam sprawdz: 015 19191 umiech)) Firma juz istnieje od 3 miesięcy i bardzo dobrze sobie radzi, bo jest zwarta grupa kierowcow, ktorzy potrafili zrobic z MPT tak dobrą firmę, ale niestety tych kierowcow juz w MPT nie ma, mają swoją firme, w ktorej sami pilnują porzadku, a nie pazerny szef.
pozdrawiam wszystkich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 23:50  
Cytuj
no tak jestes taksowkarzem i dlatego piszesz takie glupoty na inna firme bo zawsze ta w ktorej pracujesz bedzie najlepsza moze dla ciebie ale NIE DLA KLIENTOW niepomyslales nad tym ???
Interesuje mnie tez dlaczego tak piszesz przeciez klient wie jaka firme wybrac i ktora jest dobra a ze jedna przyjela dobra renome (MPT 1-96-23)skad czesc taksowkarzy odeszla a teraz zaczynaja wracac i zalowac swojej decyzji bo max pada!!!! MPT 1-96-23 zostaje to jest mocna i dbra firam ludzie wiedza o tym dltego korzystaja z tej firmy.
A TY nier masz prawa oskarzac kogos tu o nie wiadomo co pamietaj firma w ktorej pracujesz nie znaczy ze jest najlepsza.

A tak na marginesie ja i tak pozostane przy MPT polecam teraz sa jeszcze lepsi kierowcy!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2009r. 01:13  
Cytuj
no to teraz zamiast pisac glupoty na kazde firmy zajmijcie sie ludzie tym ze kazdy sam siebie tutaj na tym formum poleca.
To sie staje nudne!!! Tak samo jak firma max caly czas napada na MPT ludzie zyjcie jak cywilizowani ludzie a nie jak malpy otwarta zostala nowa firma to prowadzcie ja a nie bedziecie wyzywali tego albo ten zrobil to a nie powinien zachowanie jak u dzieci w przedszkolu. Max nie robcie po trupach do celu chcieliscie to zrobic z MPT ale wam nie wyszlo to z waszej firmy teraz przechodza do MPT. no to ta firma (MPT)zostaje nadal jedna z lepszych,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2009r. 11:57  
Cytuj
A moze w tej sprawie potrzebny wam jest mediator lub negocjator.neutralny
Tak tylko zapytałem z ciekawosci.wykrzyknikok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2009r. 01:00  
Cytuj
Bobo a gdzie tu ktos napada na mpt ? Nikt siebie tu nie reklamuje poprostu pisze jakie sa realia ;) Ciekawe w czym mpt jest najlepsza ? tym ze wozi cie za darmo ? hehe zal mi jest ciebie.
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2009r. 19:06  
Cytuj
ostatnio naprawdę dużo pojawiło się taksówkarzy. Dziś w dzień koło PKS-u na postoju to chyba z 15 taksówek stało. To taka taksówka ma jakiś kurs raz na 2 h pewnie?
Widziałem tez taksówkę passata amerykańskiego, nie wiem kto nim jeździ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2009r. 00:26  
Cytuj
scuda .. bobo wyraza swoja opinie. Ale jesli ty mowisz ze mpt jezdzi za darmo to jest ciekawe i dlaczego ci jest zal bobo bo znalazl firme ktora mu odpowiada, ktora spelnia jego wymagania??? A ciekawe jest to dlaczego piszesz ze MPT (1-96-23)jezdzi za darmo??? ja rowniez korzystam z uslug tej firmy i jakos place tyle co na taksometrze wybije to nie rozumiem twojej aluzji (darmowej)??
Tak wogole dosyc czesto korzystam z uslug firmy MPT i uwazam ze jest dobra firma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2009r. 00:30  
Cytuj
Ale scuda ja wiem chyba juz dlaczego tak napisales ze zal ci bobo bo na wczesnieszej twojej wypowiedzi napisales ze jestes taksowkarzem to wszystko jasne poprostu konkurencja twoja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »