NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
TAXI,
~~ja66
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 18:15  
Cytuj
Widziałam w Stelli reklamę nowej korporacji taksówkowej. Mam już dość 9621. Korzystaliśmy z ich usług długo, jednak mamy dość. W Sylwestra Pani dyspozytorka chyba wszystkich mierzyła swoją miarą. Korzystam dość często, ale po noworocznym powitaniu przez tą firmę, wolę pójść na piechotę. Jeśli ktoś ma namiar na inną korporację - bardzo proszę.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 18:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~grzegorz
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 21:20  
Cytuj
Czy musi to być radio taxi ja moge polecić taxi którym często jeżdze i jest kulturalnie 693484443

 
 
 
 
~~krzysiek
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 14:27  
Cytuj
9623 nasz numer drugiej korporacji. W stalowej sa tylko dwie, moze warto wziasc prywatny numer od taksuwkarza i nie narazac sie na stresy umiech?

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 14:48  
Cytuj
Kiedyś dostałem wizytówkę taksówkarza prywatnego umiech Nazywa się Krzysztof Polak i jest koncesjonowanym ochroniarzem umiech tel. 693 727 566 a nr boczny to 67umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 18:23  
Cytuj
good popieram Callista good BEZPIECZNA TAKSÓWKA good
polecam i ja tą taksóweczkę

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~peter
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 15:07  
Cytuj
Mówcie jakim samochodem jeżdzi bo tak to nikt nie wie kto to.
Też mam kilka taryfiarzy i tak jest najlepiej. A nie dzwonić do centrali a tu przyjeżdża jakimś trupem gość.

 
 
 
 
~~ja66
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 18:53  
Cytuj
No tak. Wszystko super. Tylko taksówka potrzebna jest raz o godzinie porannej, raz w południe , a nieraz w nocy. Nikt nie chce być dyspozycyjnym na zawołanie. Nigdy nie wiadomo, kiedy klient zadzwoni. Wszyscy mają rodziny i nie będą na każde zawołanie. Dlatego najlepsza jest korporacja. Są na telefon, niezależnie od pory. Dlatego jest to wygodniejsze.

 
 
 
 
~~Darek P
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 18:54  
Cytuj
Najlepsza taryfa w nocy to Jogi.Przejedz sie raz to sie przekonasz tel.602 290976.Jest naprawde super ale ma zawsze duzo kursów ,ale jak jestes stałym klijentem to bedziesz zadowolony w 100%.Polecam

 
 
 
 
~~ROMEK
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
Najlepsza taryfa w nocy to Jogi.Przejedz sie raz to sie przekonasz tel.602 290976.Jest naprawde super ale ma zawsze duzo kursów ,ale jak jestes stałym klijentem to bedziesz zadowolony w 100%.Polecam


znam tego gosci potwierdzam w 100 %.Polecam

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 08:38  
Cytuj
Jogi potwierdzam fajny gość
Ale i tak jestem za tym żeby mieć kogoś stałego, może być 2-3
A tak podjeżdża nie wiadomo kto, raz jechałem Vectrą A, gość tak się śpieszy, a w zakręty ledwo wchodzi.
A znacie Diabła albo Dominika, oni jeżdżą Mercedesami E W211umiech

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 08:54  
Cytuj
cool girl z tego co wiem o "bezpiecznej taksówce" - gość miły , kulturka i dyspozycyjny(ato dobre nie jakiś gruchot )
JOGI fakt jest na zawołanie - prędzej czy póżniej dojedzie w zależności od ilości kursów w danym momencie, nie olewa klientów i stara się aby wszystko się zgrało...
DIABEŁ - jeśli akurat jest na zmianie wszystko jest oki ale dyspozycyjny tak na zawołanie raczej nie,chyba trzeba się wcześniej dogadać więc nie planowana jazda raczej nam odpadnie
DOMINIK - beznadzieja i brak słów

z tego co jeszcze pamiętam miło mi sie dojeżdżało z Tomkiem Urbanikiem lub jego bratem....szybko i bezproblemowo...nie wiem czy aktualnie są dalej w tym zawodzie cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fgggg
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 08:59  
Cytuj
w tej nowej korporacji jezdza emerytowani policjanci...

 
 
 
 
~~Taxi II
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 09:00  
Cytuj
goodCzyli jednym słowem JOGI dobra firma good

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 09:06  
Cytuj
Jogi jest dobry , bo może wziąść 6 osób.
Natomiast jak chcesz pojechać Mercedesem to albo Diabeł, albo Dominik, ew. jest jeszcze Wiesiek z Grębowa.
A czemu mówisz że Dominik jest zły. Ma chyba najwięcej kursów ze wszystkich (w sumie ma ładny samochód).

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 09:45  
Cytuj
wiesz jak biore taksówke to nie patrze aż tak dokładnie na auto czy ładne tylko czy sprawne ale najbardziej zwracam uwagę na klimat panujący podczas jazdy....a moje zdanie jest takie że jadąc z Dominikiem czuję się i sztywno i jakoś nie komfortowo i wogóle on jakiś dziwny jest....po prostu żle i dlatego u mnie odpada bo wolałabym pójść na piechte jak z nim jechać.Ale jak napisałam to tylko moje odczucia, bo dla innych może on i miły i towarzyski. A jazd ma pewnie więcej dlatego że to jego główne zajęcie. Całymi dniami i nocami pędzi przez miasto swoją taksówką przez to może i więcej klientów bo chłopak fakt czasu ma dużo i do dyspozycjicool girl ale nikt nie przebije Jogusiaok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 09:57  
Cytuj
każdy woli kogoś innego.
Ale ja tam wolę jechać z Diabłem Mercedesem, niż z kimś tam jakimś dużo starszym i mniejszym samochodem. A cena taka sama.
A ktoś wie dokładnie ile kosztuje km w dzień i w nocy i jaka jest opłata początkowa (trzaśnięcie drzwiami)?

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 10:34  
Cytuj
5 zł na początek a potem wg uznania tzn w zależności czy jedziesz z licznikiem czy bez a km nie wiem ile bo zawsze wybieram opcje "na oko" i taniej mnie wynosi jazdagood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 14:46  
Cytuj
no jedni jeżdżą z tym licznikiem jak nie wiem co, a u innych nigdy go nie widziałem.
A tak poza tym jak jedziesz gorszym samochodem (starszym, mniejszym) to zawsze można mniej zapłacić. bo mniejsze są koszty utrzymania, amortyzacji.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 22:22  
Cytuj
fajnie sie jezdzi z tym nowym co ma sharana.0669037503good

 
 
 
 
~~:)))
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 03:39  
Cytuj
CYTAT
Jogi potwierdzam fajny gość
Ale i tak jestem za tym żeby mieć kogoś stałego, może być 2-3
A tak podjeżdża nie wiadomo kto, raz jechałem Vectrą A, gość tak się śpieszy, a w zakręty ledwo wchodzi.
A znacie Diabła albo Dominika, oni jeżdżą Mercedesami E W211umiech


dominik dobry gosc, czesto do niego dzwonie po taryfe

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 10:55  
Cytuj
~~xxx mówisz o tym z czerownego sharana? Nie miałem okazji z Nim jechać. Jakiś starszy czy młodszy gość? i czego mówisz że fajnie się z Nim jedzie.

 
 
 
 
~~misury
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 14:53  
Cytuj
Proszę mi wytłumaczyć, dlaczego nie ma konkurencji cenowej między korporacjami TAXI w Stalowej Woli? Tu jest strasznie drogo.

Jechałem TAXI w Poznaniu z ulicy Międzychodzkiej na dworzec PKP, około 5 km zapłaciłem 14 zł. (liczne światła i tranwaje)

w Stalowej Woli jechałem z ulicy Żwirki i Wigury na ulicę Okulickiego, koło Hali Targowej, zapłaciłem 10 zł około 2 km

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 16:20  
Cytuj
to i tak mało zapłaciłeś, bo robiąc 2km to jest w sumie 4 mnożąc razy 2zł za km, to jest 8zł plus opłata początkowa 5zł to wychodzi 13zł. A poza tym nie wierze że w Poznaniu tyle zapłaciłeś.
Po drugie kto ma konkurować jak w stalowej jest jedna tylko korporacja.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 16:38  
Cytuj
tak ten z czerwonego sharana,spoko koles pracowal wczesniej w Planecie .

 
 
 
 
~~misury
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 18:40  
Cytuj
Napisałem 2 km, poniewaz nie wiem ile jest, ale wydaje mi sie ze mniej jest.

Jezeli mi nie wierzysz ze tyle zapłaciłem w Poznaniu to jedz i sprawdz !!

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »