NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
przeglad techniczny samochodu ??,
Posty: 1
Dołączył: 16 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 20:23  
Cytuj
gdzie polecacie pojechać na przegląd techniczny samochodu w okolicy niska stalowej woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 20:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 21:13  
Cytuj
W Polsce przeglądu technicznego raczej nie zrobisz. Bo tutaj to powinno się nzaywac pogawędka z testerem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 21:23  
Cytuj
Automobilklub Stalowa Wola Stacja Kontroli Pojazdów
Katynia Ofiar 28 Stalowa Wola Tel. 158422981
Pracownik sam wjeżdża i wyjeżdża z garażu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Automobilklub Stalowa Wola Stacja Kontroli Pojazdów
Katynia Ofiar 28 Stalowa Wola Tel. 158422981
Pracownik sam wjeżdża i wyjeżdża z garażu
I to jest argument na plus? Że, diagnosta wykona czynność po której korona z głowy spadnie czy jak?Tylko dlatego warto tam jechać? Wybacz, bo nie rozumiem. Wracając do tematu jeśli chodzi o Nisko ja jeżdżę do p.Szczęcha koło JW. On nie powie tego co chcesz usłyszeć tylko prawdę, nawet tą "bolesną". Nie ma sprawdzania po łebkach tylko solidny przegląd - nawet sprawdzi to co nie musi nieraz. Co do stacji na warchołach nie byłem ale złych opinii nie słyszałem więc chyba OK. Szkoda, bo to w miarę młoda stacja i może są tam fachowcy ale wiele osób się tam pokusi jechać tylko dzięki darmowej benzynie, ropie czy LPG. Widać jak ludzie traktują w Polsce diagnostykę auta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 22:39  
Cytuj
Jeśli ktoś bywa czasem w Kraśniku polecam stację :

http://www.rudni(...)hp?idc=3

mają fajny sprzęt a po każdym przeglądzie dają upominki oraz wycieczkę 1 dniową do Lwowa lub Lichenia, ponadto dla zagazowanych gaz za 20 zł, dla ropniaków inne upominki np szampan i Włoskie babeczki lub kosmetyki do auta, a jak zbliża się termin badania przysyłają zawiadomienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 22:40  
Cytuj
Ja robiłem w Autorudzie umiech
Polecam

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 08:38  
Cytuj
Na ulicy Spacerowej u Pana Mołonia, ale broń Cię Panie Boże u tego jego wspólnika.To jakiś de..l

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 10:21  
Cytuj
A mi zależy na przeglądzie tech. na takiej stacji, która nie puszcza złomów, chcę powierzyć samochód diagnoście, który czepia się wszystkiego i jest skrupulatny, proszę mi doradzić i typować w "konkursie" na "najostrzejszą" stację diagn. w końcu to leży w moim interesie i innych uczestników ruchu drogowego też.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 11:17  
Cytuj
ta stacja w nisku na warchołach, to jest u Pana R. Ekierta? na Rzemieślniczej ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 11:42  
Cytuj
Odkąd w okolicy mamy kilkanascie nowych stacji, to nawet w pksie zaczeli przymykać oko. Konkurencja sprawiła, że diagności puszczajaprawie wszystko byleby kierowca za rok wrócił ponownie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 12:59  
Cytuj
tak na Rzemieślinczej 12 i tam także od razu mówią co jest nie tak i co trzeba wymienićumiech żarówki mi się spaliły dzień wcześniej to od razu wymienili i wstawili noweumiech dodatkowo możn podjechać do nich i dokonają ponownego przeglądu jeśli coś jest nie tak z autkiem i nie wołają nic kaski za tojezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 15:04  
Cytuj
Mariola86 no byłem tam dzisiaj umiech wszystko fajnie, osobiście mogę polecić - stacja profesjonalna.

..ah i mam już małą listę co w moim bzyku muszę powymieniać ;/

co do bonu na paliwko to dają na 20zł do zrealizowania w Blisce koło Biedronki w Nisku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 15:11  
Cytuj
no widzisz za jakieś pół roku znów możesz tam pojechać i ci sprawdzą za darmojezykjezyk mój facet tak zrobił bo coś mu strzelało jak jechał i nie zawołali ani złotówki a co jak co 20 zł piechotą nie chodzi i na ulicy ich nie znajdzieszjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Automobilklub Stalowa Wola Stacja Kontroli Pojazdów
Katynia Ofiar 28 Stalowa Wola Tel. 158422981
Pracownik sam wjeżdża i wyjeżdża z garażu
I to jest argument na plus? Że, diagnosta wykona czynność po której korona z głowy spadnie czy jak?Tylko dlatego warto tam jechać? Wybacz, bo nie rozumiem. Wracając do tematu jeśli chodzi o Nisko ja jeżdżę do p.Szczęcha koło JW. On nie powie tego co chcesz usłyszeć tylko prawdę, nawet tą \"bolesną\". Nie ma sprawdzania po łebkach tylko solidny przegląd - nawet sprawdzi to co nie musi nieraz. Co do stacji na warchołach nie byłem ale złych opinii nie słyszałem więc chyba OK. Szkoda, bo to w miarę młoda stacja i może są tam fachowcy ale wiele osób się tam pokusi jechać tylko dzięki darmowej benzynie, ropie czy LPG. Widać jak ludzie traktują w Polsce diagnostykę auta.


pytanie było gdzie polecacie... no to poleciłem nie było szczegółów co do jakości i przebiegu tej czynności, najlepiej zaraz krytykować to co Polak potrafi najlepiej zdegustowany
Dodatkowa taka informacja jest tylko ciekawostką bo byłem na paru badaniach i nie spotkałem się z tym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 20:59  
Cytuj
...Widzę ze piszecie o stacjach kontroli pojazdów to Wam powiem ja już przez lata sprawdziłem kilka stacji w Stalowej i w okolicy!!
Zawsze jezdziłem do PKS-u póżniej na Trans-Mlecz do Szczęcha do Niska i od 2 lat jezdze do Niska na Warcholy na Rzemieslnicz 12. -Poniewaz jestem kierowca który chce dobrze sprawdzic swoje auto i wiedzieć co jest dobre a co trzeba w porę wymienić !!!
-cały rok mogę bezpłatnie sprawdzić swój samochód ile chce razy ustawiają światła wymieniają żarówki i co lubi bardzo moja zona sami wjeżdżaja na kanał bez proszenia!!!
a to ze jeszcze dostane kupon rabatowy na 20 zł to bardzo miła niespodzianka. Ja z całego serca polecam stacje Nisko Warchoły ul.Rzemieślnicz 12 tel.15 84 14 710 a zapomniałem jest bardzo miła obsługa !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 22:02  
Cytuj
Potwierdzam, stacja na Warchołach w Nisku to dobry wybór. Robiłem przegląd już dwa razy a niebawem zrobię tam po raz trzeci. Dobrze sprawdzają stan techniczny samochodu, mówią co jest nie tak, no i jakiś bonus dają na paliwo ;p

Odradzam za to stację na Spacerowej u p. Mołonia, no chyba że ktoś lubi jak Mu się wciska kit i wymieniać to co jest sprawne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
A mi zależy na przeglądzie tech. na takiej stacji, która nie puszcza złomów, chcę powierzyć samochód diagnoście, który czepia się wszystkiego i jest skrupulatny, proszę mi doradzić i typować w \"konkursie\" na \"najostrzejszą\" stację diagn. w końcu to leży w moim interesie i innych uczestników ruchu drogowego też.


Najsolidniejsze good badania oczywiście tylko PKS Stalowa Wola cool girl

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 22:41  
Cytuj
najsolidniejsze były jeszcze pare lat wstecz. Teraz jest trochę trudniej niż gdzie indziej.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2014r. 23:43  
Cytuj
Czas na badanie techniczne buni, gdzie znajdę dobrego diagnostę . Tylko nie nisko warchoły byłem rok temu I nie polecam ponieważ diagnoza była błędna itp..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 00:41  
Cytuj
CYTAT
ponieważ diagnoza była błędna itp..


Diagnoza czego była błędna ? I co kryje się pod magicznym itp ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 10:17  
Cytuj
Ta Rzemieślnicza 12 to jest u P. Ekierta czy to o tą drugą stację chodzi ? Bo tam jest dwie w niedalekiej odległości. Inaczej mówiąc ta po lewej jak się skręci na Warchoły czy po prawej ? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 11:47  
Cytuj
Bieleń B. Mechanika pojazdów Lubelska Boczna Racławice,dobrze robią i tez dają 4 litry paliwa gratisok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 22:20  
Cytuj
Czy macie konkrętna stacje kontroli pojazdów co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2014r. 08:03  
Cytuj
Osobiście polecam Okręgową Stację Kontroli Pojazdów w Nisku ul. Rzemieślniczej 12. Przeglądy robione są bardzo skrupulatnie, nic nie umknie ich uwagi. Na ostatnim badaniu np. diagnosta wykrył w moim samochodzie pękniętą gumową osłonkę na półosi. Poprzednim razem wymienił /gratis/ jakąś spaloną żaróweczkę. No i miła pamiątka z badań - bon na paliwo za 20 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2014r. 08:35  
Cytuj
Ja robię w PKSie ewentualnie w AutomobilKlubie. Zawsze jest dobrze przeprowadzony i usłyszę jak coś jest nie tak, co należy poprawić, ewentualnie wymienić lub naprawić.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »