NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Stalowowolski naciągacz - PrintX, Sonika,
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 00:17  
Cytuj
Nad allegro pomyślę. Robią projekty?

Tak rozumiem, że zwinęli.

A kiedy Ty zrozumiesz, że na takim małym obszarze jak Nisko/Stalowa Wola nie ma miejsca na 2 centra obsługi klienta w takim biznesie? Która inna firma reklamowa ma siedzibę w SW i w Nisku? Zakładam, że żadna, bo nikt nie ma na to kasy.

Play może mieć i Mattias, ale nie agencja reklamowa. Większość ludzi je mięso i większość chce mieć telefon, ale nie każdy potrzebuje ulotek, folii czy wizytówek, a firm produkujących te rzeczy i tak jest od groma. Nie wiem po co im były 2 biura. Pewnie liczyli na spektakularne zyski, a potem okazało się, że czynsz + obsługa to kilka ładnych tysięcy miesięcznie. A ludzie i tak dzwonią i pytają za ile.

Naprawdę biegacie do tych agencji reklamowych i po co dokładnie? Obejrzeć sobie folię? Maszyny? Poczuć zapach farby drukarskiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 00:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 00:32  
Cytuj
Oczywiście - projekt w 24h.

CYTAT
A kiedy Ty zrozumiesz, że na takim małym obszarze jak Nisko/Stalowa Wola nie ma miejsca na 2 centra obsługi klienta w takim biznesie? Która inna firma reklamowa ma siedzibę w SW i w Nisku? Zakładam, że żadna, bo nikt nie ma na to kasy.

Kurczy się miejsce na tego typu firmy. Zwłaszcza tak traktujące klientów. Po prostu. W Stalowej byli od lat ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 00:33  
Cytuj
A w Nisku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Kurczy się miejsce na tego typu firmy. Zwłaszcza tak traktujące klientów. Po prostu. W Stalowej byli od lat ...

Na szczęście powstało też dużo myjni samoobsługowych i takie myjnie jak DUEL, której szef to kawał dziada a nie uczciwy przedsiębiorca też upadną.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 21:06  
Cytuj
Nie mam zamiaru wypowiadać się w temacie, ale... Proszę was co wy do czego porównujecie? Wizytówki na allegro? a co allegro to drukarnia???? Gratulacje róbcie sobie sami projekty i wysyłajcie do allegro. Może allegro samo wam znajdzie i dopasuje najlepszą drukarnie a jak dobrze pójdzie to jeszcze dopłacą. Widziałem juz ulotki, pocztówki, wizytówki, długopisy i wiele innych rzeczy z "allegro". Więcej już ich nie chcę oglądać a wam życzę powodzenia w allegrowaniu (pozytywy to nie wszystko).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 21:23  
Cytuj
Dostałeś sprawdzoną drukarnie (linka). Projekty robią w 24h.

Na allegro też są naciągacze - tacy sami jest ten w temacie albo i gorsi. Allegro to jest propozycja by nie dawać się łupać. Jak ktoś chce - zapraszam do mnie wizytówki za 2 tys umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 20:35  
Cytuj
Znam dziada jeszcze sprzed lat. Pan wielki protetyk słuchu. On jest do gadania pierwszy. Ale z robotą już gorzej.

Przypomniał mi się taki stary filmik z youtuba ... rozmowa z nim dokładnie taka sama.



Tylko zmienić tytuł na telefon do pana B ... trrrrrr ...

Współczuję wszystkim co mieli z nim do czynienia :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 22:33  
Cytuj
... i co,? pan B. nie ma nic do powiedzenia ???, zawsze tyle gada.

Panie B. trrr !! zastanów sie, jaka opinie masz na miescie , i co zystałes zakladajas ta swoja smieszna firme PrintiX,- bo widze ze wrogów ci nie brakuje, a bedziesz miał jeszcze wiecej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 12:19  
Cytuj
1. Jak długo są w Nisku? Czy zwyczajnie się tam przenieśli ze Stalowej Woli?

2. Z kim ma dyskutować? O czym? Napisać, że nie jest alkoholikiem? Byłby równie wiarygodny jak połowa osób w tym temacie wypisująca głupoty niepoparte żadnymi faktami. Ma udowodnić, że dobrze nakleił folię nie wiadomo u kogo? Bo nadal nie wiemy kim są osoby/firmy, które narzekają na jakość usług. Ma się tłumaczyć z tego gdzie chce mieć biuro i ile? Zapytam ponownie - która agencja reklamowa z okolicy ma 2 biura???

3. Poziomem postów nowy100 i mz12 stukają w dno od spodu.

4. Pomysł z drukarnią na allegro (nie z drukarnią-allegro)jest godny przemyślenia, bo jak napisał rcdcd naciągacze są i tu i tu.

5. No1 pisze, że najlepszą reklamą jest marketing szeptany. Zgadza się. Jeśli ktoś do kogo MASZ ZAUFANIE powie Ci, że dana drukarnia jest super to wtedy tak. To jest marketing szeptany. Jeśli 15 kretynów w 1 wątku napisze 100 kłamstw bez poparcia tego dowodami to nie jest to marketing szeptany tylko 15 kretynów piszących w 1 wątku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 13:23  
Cytuj
Jeśli mówi jeden może być kretynem. Jeśli mówi dwóch - może dwójka kretynów. Ale jeśli mówi 15 to się trzeba zastanowić ... może mówią prawdę ? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
Jeśli mówi jeden może być kretynem. Jeśli mówi dwóch - może dwójka kretynów. Ale jeśli mówi 15 to się trzeba zastanowić ... może mówią prawdę ? jezyk


A może to jeden frustrat z 15 kontami na forum?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 13:47  
Cytuj
Drogi zarządzie - do godziny 20:00 jestem w stanie załatwić 15 różnych adresów IP z których 15 różnych osób (w tym większość dopiero zarejestrowanych) napisze posty mówiące o tym, że Stalowe Miasto to złodzieje, pedofile i alkoholicy. Oczywiście bez podawania jakichkolwiek dowodów.

Więc o czym my tu rozmawiamy?

O tym, że na forum jest 10 osób z konkurencyjnych firm lub ich przyjaciół? O tym, że jest też 5 osób, które nie lubią pana B. z powodów osobistych? O tym, że znajdzie się kolejne 10, które lubią ponarzekać i opluć kogoś dla zabawy, bo przecież net jest "anonimowy"?

Nie wiem w jaki sposób czytając zbiór idiotyzmów nie trzymających się kupy miałbym dojść do prawdy? Rozumiem, że jeśli 15 osób napisze, że 2+2=3 to mam się zacząć zastanawiać?

Mała prośba.

Sm - przeczytaj jeszcze raz ten wątek i powiedz mi, które posty uważasz za rzeczowe i wiarygodne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
Jeśli PrintX jest dobrą firmą, właściciel jest uczciwy, to się wybroni i to nie jest bzdura. Od lat wiadomo, że najlepsza reklama, to marketing szeptany.


Jak już odpowiadasz na mój post to czytaj ze zrozumieniem MartinS.
Nie chodzi mi o forum - firma się wybroni za pomocą właśnie marketingu szeptanego, jeśli naprawdę jest uczciwa. Nawet jeśli tutaj jest jeden frustrat z 15 kontami, to ludzie zadowoleni z usług PrintX polecą tą firmę znajomym, którzy polecą ją swoim znajomym itd...
Powtarzam - to forum jest medium opiniotwórczym, ale nie wyrocznią. Wyluzujcie trochę.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 14:49  
Cytuj
Jeżeli to nie prawda, co piszą, formułowicze to właściciel firmy PrintX, Sonika może dobiegać swoich praw na drodze sądowej.
Tyle w tym temacie życie pokaże, kto ma racje.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 15:53  
Cytuj
Marketing szeptany to jakiś procent reklamy. Na pozostałe składają się właśnie opinie na takich mediach opiniotwórczych jak to. Niech to będzie 5%. Jeśli w ciągu roku tracisz te 5 % to przy zarobkach rzędu 100 000 rocznie tracisz 5 000. Akurat, żeby sobie wykupić roczną reklamę na portalu i mieć spokój z takimi wątkami.

Jakoś nikt nie prosił o wyluzowanie, gdy nazywano właściciela PrintXu chamem, pijak i bankrutem. Nagle komuś nie spodobała się atmosfera w tym temacie, bo przypadkiem pomyślał, że mogę go zaliczyć do 15 (liczba na oko) kretynów. Btw no1 - Twoje posty uważam za jedne z bardziej rozsądnych w tym temacie.

Gosi nikt nie kazał iść do sądu po 3000 tysiące, a B. ma iść i udowadniać, że nie jest pijakiem i chamem. A potem wyrokiem sądu 12-latek, który go tak nazwał będzie musiał zamieścić na stalowym informację, że B. nie jest chamem + zwrot kosztów. Dla B. satysfakcja gwarantowana.

To niech już Gosia upomni się o te swoje 3000.

PS. W tej chwili dyskusja dotyczy prawa do obrażania człowieka i jego firmy. Nikt nie stawia żadnych KONKRETNYCH zarzutów. A tytuł posta sobie wisi. Nawet nie muszę go czytać, żeby kodować sobie w mózgu kilka razy dziennie, że PrintX to naciągacze. Bo taki napis wisi na stalowym mieście. A członek zarządu jeszcze coś mętnie tłumaczy, że może jak 1000 much żre g..no to warto się skusić i też spróbować.

SM - ponawiam prośbę. Które z postów w tym wątku uważasz za rzetelne i wiarygodne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 21 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 15:30  
Cytuj
Bardzo niemiła obsługa, wręcz skandaliczna. Poczułem się jak w PRLu co
Nie dziwię się tym opiniom. wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2011r. 22:38  
Cytuj
Jak się sprawy mają ? Ostatnio na forum ktoś przepraszał, że oczernił firmę el-tech. Ale tutaj można pomarzyć o takim finale cool girl Choć szkoda tych wszystkich ludzi :(

cisną mi się słowa wypowiedziane kiedyś przez ziobro "Już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 13:06  
Cytuj
Ja tam nie znam ani tego Pana ani jego firmy. Korzystam z firmy Nowoczesne Reklamy i jestem bardzo zadowolony. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 00:04  
Cytuj
CYTAT
Jak się sprawy mają ?


Pewnie kiepsko. Ten btrrr już nie raz przed sądem za oszustwa stawał i jak widać nie pomogło mu. To przykład starego naciągacza nie wiem

a propos tego filmiku wyże, taki kawał mi się ułożył good

dzwonie do PrintX'a

w siedzibie PrintX dzwoni telefon trrrrrrrryn, trrrrrrrryn, trrrrrrrryn, nagle odbiera go Sławek słowami "tu stalowowolski naciągacz" potluczony

Ostatnio znajomy się mnie pytał o co chodzi. Powiedziłem, że to X w nazwie to jest jak ostrzeżenie umiech. Nie podchodź bo Cię takimi promieniami "X" potraktują ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Lis 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 09:48  
Cytuj
Za namową znajomych i postanowiłam dochodzić swoich praw od PrintX na drodze sądowej. Jeśli ktoś również został przez tego Pana oszukany (raczej takich nie brakuje) i chciałby również odzyskać co jego - zapraszam do kontaktu na PW.
Trzeba się śpieszyć, bo może oszust wyjechać za granice !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 13:23  
Cytuj
Widzę, że się dostaje )(*&^&*( za wszystkie czasy ! Pomału firma staje się nr jeden w wyzyskiwaniu klientów ... cool girl A filmik świetny good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 04:32  
Cytuj
Znam tego człowieka z czasów dalekich przed działalnością pritnx. I widzę, że historia zatacza koło skoro się zwija z rynku. Wstyd, dla nas wszystkich, że taki krętacz stąpa po tej ziemi.
Jest jak szczur, który chodzi kanałami, a gówno spływa no nim. Wyjdzie i jest słodki pachnący.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 21:28  
Cytuj
hahahhaah wyjechac za granice hahhaha bylem u nich tydzien temu i stalem w kolejce tyle mieli ludzi i wcale ich nie reklamuje bo biore towar od 3 firm w stalowej woli i okolicach i widze co tam sie dziejiezaklopotany, to jest troszke chore co tu ludzie pisza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2011r. 15:24  
Cytuj
kolejka !!! umiech - moze ludzie z reklamacjami !!!? umiechumiech

ty martines (czy jak ci tam) - widze ze reklamujesz go na "tak" bo jesteś jego kumplem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2011r. 21:02  
Cytuj
hahaah tak jestem jego kuplem oraz kuplem drukarnia-merkury,knapdrukmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »