NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Stalowowolski naciągacz - PrintX, Sonika,
Posty: 9
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 09:52  
Cytuj
- ... nazywają się drukarnią a to już przegięcie.
- no to się ciesz, że nie straciłeś $ Inni nie mieli tyle szczęścia. I nie mówię o sobie. Przeczytaj cały wątek.
- "zamawiają usługi i opóznienia spowodowane są tym" - szczerze ? A co mnie to interesuje ? To niech nazwą się pośrednikami i niech mówią, że czas realizacji zależy od zew. firm. A nie nazywają się dumnie drukarnią ...
- "Szkoda tylko że pan B musiał na takiego kogos trafić bo są inne sposoby załatwienia sprawy a nie forum publiczne" - nie każdy ma czas na sąd, a oni ochotę. W 21 wieku ważna jest opinia. Mam nadzieję, że kwoty na któeych naciagnęli stracą ze spotęgowanym mnożnikiem. Trudno z kimś cokolwiek załatwić, jeśli nie odbiera tel, nie odpisuje na maile ...
- "którym zawsze jest żle nawet jakby im człowiek w d.... wchodził " klient nasz Pan ...


Korzystamy często z usług pośredników - ale wiemy, że to są pośrednicy. Jeśli ktoś się nazywa drukarnią, a nic nie drukuje to jak to nazwać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 09:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 10:14  
Cytuj
[cytat]- ... nazywają się drukarnią a to już przegięcie.
- no to się ciesz, że nie straciłeś $ Inni nie mieli tyle szczęścia. I nie mówię o sobie. Przeczytaj cały wątek.
- \"zamawiają usługi i opóznienia spowodowane są tym\" - szczerze ? A co mnie to interesuje ? To niech nazwą się pośrednikami i niech mówią, że czas realizacji zależy od zew. firm. A nie nazywają się dumnie drukarnią ...
- \"Szkoda tylko że pan B musiał na takiego kogos trafić bo są inne sposoby załatwienia sprawy a nie forum publiczne\" - nie każdy ma czas na sąd, a oni ochotę. W 21 wieku ważna jest opinia. Mam nadzieję, że kwoty na któeych naciagnęli stracą ze spotęgowanym mnożnikiem. Trudno z kimś cokolwiek załatwić, jeśli nie odbiera tel, nie odpisuje na maile ...
- \"którym zawsze jest żle nawet jakby im człowiek w d.... wchodził \" klient nasz Pan ...


Korzystamy często z usług pośredników - ale wiemy, że to są pośrednicy. Jeśli ktoś się nazywa drukarnią, a nic nie drukuje to jak to nazw

Przynajmniej pisz pod jednym pseudonimem a nie z pięciu bo wnioskuje że to wszystko piszą trzy , cztery osoby mam nadzieje ze będziesz na ich miejscu , bo jesteś bardzo nie miła osobą, a wymagasz od innych szacunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 10:24  
Cytuj
Jeśli coś u kogoś zlecam wymagam profesjonalizmu i rzetelności. Ktoś świadcząc usługi zobowiązuje się do tego. I nie ma znaczenia czy klient jest miły czy nie miły. Usługa ma być w terminie. Gwarancja ma być gwarancją. A jakość ma być na odpowiednim poziomie.

To, że firma jest prywatna wcale nie oznacza, że może robić co mu się podoba.


Za wikipedia:
CYTAT
Drukarnia – zakład produkcyjny zajmujący się wytwarzaniem różnorodnych wyrobów poligraficznych.

A nie zakład pośredniczący ...

pomijając wszystko. Dlaczego się nazywają drukarnią ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 11:20  
Cytuj
Większość agencji reklamy itp. pośredniczy przy wydrukach, ponieważ często bardziej im się to opłaca. Cena zależy od tego z jaką drukarnią się współpracuje i czy chce się orżnąć klienta. Jest dużo drukarni, które dla agencji oferują bardzo niskie ceny przy hurtowych ilościach, czasami te ceny są tak dobre, że takiej agencji nie opłaca się wynajmować lokalu, zatrudniać pracowników i robić wydruków u siebie, bo koszt tego wszystkiego będzie wyższy niż ceny w takiej drukarni. Jest wiele drukarni, które współpracują z agencjami w całej Polsce, materiały wysyłane są kurierem. Wszystko kwestia kontaktów.

Co nie zmienia faktu, że PrintX nie powinien nazywać się drukarnią, bo to więcej niż przegięcie.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 12:11  
Cytuj
Wszystkie osoby piszące w tym dziale negatywne komentarze na temat firmy printx ,przysłowiowej "nogi" tam w życiu nie postawiły, mało tego piszą bzdury sakramenckie na temat braku wyposażenia tejże drukarni.Niech każdy z was bohaterowie uda się do placówki tej firmy - pracownicy chętnie oprowadzą i pokażą na czym pracują.
Acha , drukarkę też mają (czarno-białą) tak często tu wymienianą :ok hy hy. Printx JEST drukarnią drogie dzieci, ale ksero tez ci robi rcdc.
Niewiem czemu B. nie zrobi z tym porządku , nie mnie to osądzać, ja sam byłem klientem drukarni , mało tego , nawet soniki poniekąd z racji rodzinnych problemow zdrowotnych.Od kilku miesięcy współpracuję z firmą printx , robię dla nich parę rzeczy( to dla tych , którzy zastanawiali sie kim jest wicio) .
Jest mi zwyczajnie przykro ,że człowiek , który zapieprza od rana do nocy i swoją pracę wykonuje na tyle rzetelnie na ile może ,jest opluwany przez frustratów bojących się stanąć z nim twarzą w twarz , a zgrywających jedynych sprawiedliwych na forum publicznym.
Wszyskie osoby tak dobrze zorientowane w temacie firmy serdecznie zapraszam - sam zawiozę jak trzeba ;)
Bo widzę ze są tu nawet tacy eksperci ,którzy wiedzą skąd firma ma klientów.Któryś sprytny wie nawet ,że ma klientów tylko ze stalowej.chłopcze...podkarpacie najmniejsze nie jest i trochę terenu poza stalową też jest.A ci ze Stalowej woli na odległości nie narzekają.
A dla tych którzy dodzwonic się nie mogą lub zastać nikogo w firmie - raz jeszcze zapraszam.Temat żali i pretensji jest podejrzewam do przedyskutowania, chociaż mam uzasadnione obawy ze to wszystko bzdury z palca wyssane.Jeśli nie - proszę o konfrontację.Sami na siebie bicz kręcicie , bo nawet jesli pan B. z tym porządku nie zrobi to prędzej czy pózniej prawda wyjdzie na jaw.To jest sprawa dla sądu, i każda osoba która z pełną odpowiedzialnością wiesza psy na B. będzie musiała kiedyś publicznie i OSOBIŚCIE te słowa sprostować lub UDOWODNIĆ ich prawdziwość. Pozdrawiam - witek
printx - 3-go maja 32 a
507 146 227

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 12:28  
Cytuj
Wiciu - ja akurat żali nie wylewam, bo z firmą miałem stosunkowo niewiele do czynienia, więcej słyszałem niż widziałem, znam ceny, które są za wysokie i miałem okazję rozmawiać z Panem B. którego uważam za niezbyt miłego. Ale to moja opinia, do której mam prawo. Natomiast nie wiem czemu chcesz uprawiać jakąś krucjatę przeciwko reszcie, która czuje się oszukana przez tą firmę. To jest wolny kraj i mamy wolność słowa, jeśli się okaże, że te osoby piszą nieprawdę, to PrintX na tym nie ucierpi - dobra firma broni się sama. A jeśli piszą prawdę, to każdy ma prawo się nią podzielić z innymi. Nie rozumiesz chyba zbytnio zasady działania takiego forum. Każdy ma prawo do własnej opinii. PrintX nie jest tutaj ani pierwszy, ani ostatni.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 12:45  
Cytuj
No1 , ja doskonale rozumiem zasady działania forum.Rozumiem też twoje racje , jestem je w stanie uszanować.Wiem natomiast ,że pewne osoby piszące w tym temacie postawiły sobie za cel dobić człowieka pisząc kłamstwa.Bo pisanie że daje gwarancje , których nie uznaje , jest kłamstwem , że firma zamyka działalność jest kłamstwem , że B. jest "chamem" okropnym oszczerstwem,że jest tylko pośrednikiem , kłamstwo aż oczy bolą , o tym że naciąga ludzi na pieniądze??? Kłamstwo.To nie są OPINIE.Na boga , przeciez na to jest paragraf.
Nie płaci pracownikom? kłamstwo - wszyscy mają sie dobrze - byłem u nich rano.Ze pracowała tam czyjaś siostra? kłamstwo , jest jedna kobieta od początku i siedzi tam do dzis.Opinie? nie sądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 12:51  
Cytuj
Jak zawsze w takich tematach znajdzie się taki co zaprzecza. Za chwilę go demaskują i pokornie przyznaje, że jednak coś z firmą ma wspólnego. Na pierwszej stronie VGH i wiciu nadają z tego samego IP.

Zadziwiające, że Ci co mają coś wspólnego piszą dobrze i znajdują superlatywy.
A ja popieram te negatywne opinie.

A niech dalej wiciu pisze, że zniknięcie ze Stalowej Woli to ekspansja firmy na nowe rynki.
Dokładnie tak jak napisało no1 - dobra firma obroni się sama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 13:02  
Cytuj
Śmieszny jesteś.Ktoś mnie zdemaskował?Ze jestem wiciem? No jestem , od początku do końca , gdzieś pisałem ze nie jestem? Chodzi ci o panią z niska?Ty wiesz o czym wtedy pisalem i o co chodzilo.
Wspólne IP z vgh ? Oczywiscie , czujesz się szerlokiem ze to odkryłeś? vgh i wicio są osobami które mocno spierają B. i wyobraz sobie że nawet znają sie osobiście.
A ja wiem ze ty popierasz negatywne opinie, ty zarządzie stalowego miasta kochany.W końcu nasz klient nasz pan , a jak juz nie klient to....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie tak jak napisało no1 - dobra firma obroni się sama.


Dzięki smiech2

Wiciu - nadal nie wiem o co się spierasz. Być może część osób przesadziła, być może pisała nieprawdę. Ja tego nie wiem. Ale nawet jeśli, to zacytuję Ci jedno mądre zdanie: "tylko winny się tłumaczy". Sam swoimi wypowiedziami nic nie wskórasz, raczej więcej zaszkodzisz jako współpracownik Pana B., bo nawet jeśli masz rację, to i tak nikt nie uwierzy w Twoją bezstronność. Jak wcześniej wspomniałem dobra firma obroni się sama. A wolności słowa nikomu nie odbierzesz.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dokładnie tak jak napisało no1 - dobra firma obroni się sama.


Dzięki smiech2

Wiciu - nadal nie wiem o co się spierasz. Być może część osób przesadziła, być może pisała nieprawdę. Ja tego nie wiem. Ale nawet jeśli, to zacytuję Ci jedno mądre zdanie: \"tylko winny się tłumaczy\". Sam swoimi wypowiedziami nic nie wskórasz, raczej więcej zaszkodzisz jako współpracownik Pana B., bo nawet jeśli masz rację, to i tak nikt nie uwierzy w Twoją bezstronność. Jak wcześniej wspomniałem dobra firma obroni się sama. A wolności słowa nikomu nie odbierzesz.

Pozdrawiam


ja nie jestem pracownikiem tylko klientem po wielu zamówieniach i takich jak ja zadowolonych jest wielu osobiście znam , a was jest garstecznka która nakręca się nawzajem to o co tu chodzi moze konkurencja szaleje heheheh kil ma zawsze dwa końce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 20:16  
Cytuj
Manki, nakręcasz to się Ty ... Tych na NIE jest tutaj znacząca większość - poza "współpracownikami" piszącymi pod dwoma kontami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 20:56  
Cytuj
znam pana B od lat wielu ,nie bronię go bo nie wiem jak działa jego firma,nie korzystałem ale na jego miejscu zrobiłbym porządek z autorem tematu i innych łącznie z zarządem podkręcających anonimowych twardzieli...
kto to jest gosia9??? rcdc ??? i inni, masz odwagę obrażać i krytykować podając nazwiska i firmy przedstaw się i pokaż dowody
gosia9 zamawiałaś naklejki czemu nie napiszesz który sklep jest twój??? boisz się że ktoś go skrytykuje?
rcdc - oklejałeś autobus powiedz która firma przewozowa jest twoja???
co do zarządu SM to już wogóle szkoda gadać , jak juz ktoś napisał gdyby pan B reklamował się u was posty szybko by ginęły
pisanie że firma sama się obroni jest śmieszne jak sam SM

jescze raz dodam , nie bronię pana B ale jak by ktoś anonimowo jechał po mojej firmie, skończył by w sądzie, dziś nie ma ludzi anonimowych
MASZ ODWAGĘ OBRAŻAĆ PRZEDSTAW SIĘ A NIE ŚCISKAJ DUPY ZA MONITOREM!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
ale na jego miejscu zrobiłbym porządek z autorem tematu


A jednak go bronisz cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 21:17  
Cytuj
nie czytasz albo nie rozumiesz....
wszyscy się dowiedzieli kto jest właścicielem printx ale nikt nie dowiedział się kim jest ukrywająca się pani gosia9...
obiektywnie patrząc na sprawę poprostu chciałbym sie dowiedzieć,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 21:25  
Cytuj
starzec - wstydził byś się !

1 września 2010 nazwałeś właściciela pewnej pizzerii
CYTAT
zwykły dziad i oszust tyle w temacie własciciela!

http://stalo(...)e=&str=2

I śmiesz kogoś pouczać sciana

Twoje wypowiedzi są naprawdę wyważone ...
CYTAT
jakie ten człowiek ma wykształcenie że pcha się na fotel prezydenta??? ciemnota bije na odległość, ale gada jak ksiąz na kazaniu umiech biada stalowej jeśli taki koleś wraz z czarnymi przydupasami miałby rządzić miastem, mam nadzieje że wygra rozsądek jak na wyborach na prezydenta RP


Może przedstawisz się z imienia i nazwiska - powiem Ci, że z miłą chęcią się dowiem. Wspomnianym tematem zainteresowała się swego policja i taka dana była by jak znalazł na wznowienie dochodzenia. Słuchamy.

CYTAT
vgh i wicio są osobami które mocno spierają B. i wyobraz sobie że nawet znają sie osobiście.

Teraz do nich dołączył starzec :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Manki, nakręcasz to się Ty ... Tych na NIE jest tutaj znacząca większość - poza \"współpracownikami\" piszącymi pod dwoma kontami.



A skad ty człowieku mozesz wiedzieć kim jestem , ja się nie zamierzam tobie tłumaczyć masz ochote sprawdz sobie IP a nie gnoisz ludzi, to może ty jestes tą komkurencją której ta nagonka na ręke śmieszne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 21:56  
Cytuj
do SM
zgadza się napisałem to nie przemyślanie pod wpływem emocji , mam na dzieję że niedługo potwierdzę to oficjalnie

co do wyborów przemilczmy temat... do nieszczęścia nie doszło..

jestem osobą prywatną nie prowadzę działaności ani gospodarczej ani żadnej innej więc nie mam potrzeby sie przedstawiać

potwierdzasz moją teorię że bronisz reklamujących się na SM
sam wielokrotnie (robisz to do dziś ) piszesz z różnch nicków
myślię że z miłą chęcią twoją osobę poznałoby wiele warsztatów samochodowychumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
a nie jestem pracownikiem tylko klientem po wielu zamówieniach i takich jak ja zadowolonych jest wielu osobiście znam , a was jest garstecznka która nakręca się nawzajem to o co tu chodzi moze konkurencja szaleje heheheh kil ma zawsze dwa końce


Nie wiem czy masz problemy ze wzrokiem czy z rozumieniem tekstu, ale ja nie jestem jedną z osób, która robi nagonkę na PrintX. Napisałem jakie mam zdanie na temat cen i wrażenia po rozmowie z szefem, bo to jest temat o PrintXie. Natomiast nic więcej nie oceniam, bo za mało o nich wiem, a nie chcę już więcej przytaczać opinii innych osób. Staraj się być obiektywnym, to zawsze znajdzie się jakiś "geniusz", który wrzuci Cię do jednego worka z wszystkimi, którzy nie mają tego samego zdania co owy geniusz. Myśl trochę.

Co do wypowiedzi Starca...
To jest forum, na którym ludzie wyrażają swoje opinie, między innymi o firmach. Wiele już widziałem tematów, z różnych branż, o różnych ludziach i działalnościach... i zawsze znajdą się Ci, co szkalują, jak i Ci co bronią. Jeśli PrintX jest dobrą firmą, właściciel jest uczciwy, to się wybroni i to nie jest bzdura. Od lat wiadomo, że najlepsza reklama, to marketing szeptany. Ja nie wiem kto kłamie, kto przesadza, a kto pisze prawdę. Ale nie popadajmy w przesadę, to jest tylko forum, medium opiniotwórcze, ale nie wyrocznia. Każdy może napisać coś o każdym i myślę, że większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę i ma dystans do wszystkich wypowiedzi. A co do sm i jego bezstronności - to jest temat o PrintX, na temat wpływu reklamy na opinie na forum powinniście założyć nowy topic, bo tak można go równie dobrze poruszać w temacie o każdej innej firmie.

Pozdrawiam myślących

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 23:20  
Cytuj
Jeśli czynsz w Nisku jest niższy to jaki jest sens płacić więcej w Stalowej Woli?

Nie wiem jak reszta, ale ja drukując głównie ulotki nie miałem w zasadzie powodu jeździć do biura, więc dla mnie ono jest zbędne. Wszystko załatwiam mailem albo telefonicznie. Obecnie współpracuję głównie z Rychlak Design i nawet nie wiem gdzie on ma siedzibę. Najważniejsze, że robi dobre projekty, drukuje na czas i dostarcza do biura. Z mojego punktu widzenia może pracować nawet w piwnicy.

Proars gnieździł się w ciasnej klitce (od jakiegoś czasu mają większy lokal) co nie zmieniało faktu, że pan Łukasz robił i robi super projekty. GOMA ma wypasione biuro, ale ma opóźnienia.

DrukGraf raz mi zrobili ulotki super szybko, jak potrzebowałem więc też nie mogę na nich narzekać i też tam nie byłem. Od początku do końca mailowo.

Nie wiem dokładnie jaki czynsz miał Printex, ale biorąc pod uwagę lokalizację to na pewno wyższy niż Proars czy DrukGraf - nic dziwnego, że się przenieśli.

Apel do poszkodowanych: wrzućcie tutaj nazwy sklepów. Jeśli jest tak źle jak mówicie to zrozumiemy i może jeszcze zrobimy zakupy, żebyście mogli to poprawić. Darmowa reklama na którą SM na pewno się zgodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 23:23  
Cytuj
Oni się nie przenieśli !

Mieli 2 filie. Nisko. Stalowa Wola. Tą drugą zawinęli.

Można to porównać do sklepu który się zwija, bo ma zbyt duży czynsz.

Jak chcesz mailowo i bez siedziby - allegro - kilka razy taniej jezyk Czyli u źródła printX ...

Aj specjaliści, biuro handlowe, zakład produkcyjny to nie ta samo potluczony

Ktoś tu wspominał o ich megapromocji na wizytówki - 250 zł smiech2 Na allegro 80 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 23:46  
Cytuj
2 filie w Nisku i w Stalowej Woli to może mieć budka z zapiekankami albo bank. Zwyczajnie przedobrzyli. Kogo stać, żeby płacić tu i tu + wynajmować ludzi do obsługi klienta. Może zaczynali pełni entuzjazmu ( nie wiem jak długo są na rynku) albo zwyczajnie uznali, że 2 biuro się przyda, a teraz już wiedzą, że nie i nie mają zamiaru dopłacać, albo właściciel podniósł im czynsz itd itp. Albo mają 80 % zamówień z Niska i nie będą dla 20% ładować kasy w czynsz.

Telepizza zamknęła lokal w SW. Czy to oznacza, że sieć padła?

Nad allegro się zastanawiam, ale ciągle mam wątpliwości. Tutaj zawsze płacę po otrzymaniu towaru, a na allegro pewnie są przedpłaty? Ale sprawa do przemyślenia.

+ jeśli coś będzie nie tak to zawsze mogę pojechać do Niska czy SW, a nie będę jechał do Poznania, żeby odzyskać 500 złotych.

Skąd wiadomo, że Printex nie jest drukarnią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 23:52  
Cytuj
Przeczytaj cały ten wątek i pomyśl.

- Telepizza to jest franczyza ... więc przykład taki sobie ...
- właśnie w tym wątku mowa, że oszuści na naciągacze są 200m od nas. I wcale nie tzreba allegro by ich spotkać.
- możesz wziąć za pobraniem, możesz nawet paczkę sprawdzić przed odbiorem (za małą dopłatą), ja mam na allegro 2 sprawdzone drukarnie i tam robię.
- jak wolisz płacić kilka x tyle to zapraszam do mnie potluczony zrobię Ci te same wizytówki za 1200 zł

Przykładowe ceny:
- wizytówki offset 2 stronne full kolor 2x folia - 100 zł
- folia MacTac OWV 24 zł brutto + full color solwent mała kropla (nie tzn twardy solwent jak robi goma)
- folia eko MacTac 18 zł brutto (j.w.)

zresztą zdradze jedną tajemnicę:
http://allegro.pl/sklep/2445006_mediagraphx-nowoczesne-drukarnie


Oni również nie są nie omylni - bo takich nie ma. Raz zamówiłem ulotki 2 str. Przyszły jedno stronne. Jeden mail - i wydrukowali nowe ! A stare mogłem odesłać (na ich koszt) lub zatrzymać za połowe ceny - zatrzymałem.
Realizacja 3 dni. Dostawa pod drzwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 00:01  
Cytuj
Pomijając telepizzę podałem kilka powodów dla których mogli przenieść firmę. 2 biura obsługi klienta? Może jeszcze 3 w Rozwadowie? No tutaj moim zdaniem popełnili błąd i dobrze, że się z tego wycofali.

Za pobraniem to mogę dostać makulaturę chyba? Mam rację?

A dopłata to ile konkretnie (jakiego rzędu kwota)?

Nie wiem jak Gosia, ale ja dla 3000 pewnie bym się przeszedł do sądu (gdybym miał umowę).

A ponieważ mieli opóźnienia i kontakt bywał utrudniony to dlatego Rychlak Design teraz na mnie zarabia.

Gosiu - pozwól nam zweryfikować Twoje słowa. Wierzę, że pomimo fatalnej folii na oknach Twój sklep oferuje najlepsze i najtańsze produkty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 00:08  
Cytuj
nie NIE PRZENIEŚLI.

Zamknęli. Zwiklidowali. Zwinęli. Firma pośrednicząca stawia właśnie na bezpośredniość. I ilość biur handlowych świadczy o jej prężności.

CYTAT
Za pobraniem to mogę dostać makulaturę chyba? Mam rację?

Możesz nawet cegłę.

http://allegro.pl/show_user.php?uid=13725534
ponad 2 tysiące realizacji. Żadnego negatywa. To jest opinia drukarni.
Mają więcej kont - wszystkie nieskalane. (z tego jak widze tylko plakaty drukuja)

Ktoś tu mówił, że klientów (niektórych) się nie zadowoli - przykład wyżej, że MOŻNA !!

Niech ktoś w Stalowej zbliży się choć do ich poziomu (cena+czas realizacji). Już nie mówię o dostawie pod drzwi.

Zamów, zgłoś im problem - będą sami do Ciebie dzownić by go wyjaśnić i zadowolić klienta.

CYTAT
A dopłata to ile konkretnie (jakiego rzędu kwota)?

50% kosztow wysyłki - czyli 10 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »