NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Stalowowolski naciągacz - PrintX, Sonika,
Posty: 22
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 00:44  
Cytuj
Druk Graf - jak mi zrobili baner to wyblakły i z cienkimi białymi poziomymi paskami?! jak zamówiłem na allegro więcej niż 2 razy taniej miałem wydruk LUX

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 00:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 31 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 09:59  
Cytuj
Mam informację, że właściciel popadł w alkoholizm bo mu firma upada - może to ktoś potwierdzić ? Wszystkim zajmuje się obecnie żona.
Jeśli to prawda, to nie odzyskasz swoich pieniędzy już chyba neutralny

\"Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz.\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 10:33  
Cytuj
Jeśli nawet tak było, to firma upadła z powodu picia właściciela a nie odwrotnie jezyk Alkoholizm to powód a nie skutek ale że alkoholicy to mistrzowie w wynajdywaniu wymówek, przedstawiają go jako skutek nawiedzających ich w życiu nieszczęść smiech2 Co im to daje? Rozgrzeszenie przed samym sobą na 5 minut?
Firmy to i tak nie uratuje jezyk takie jest życiejezyk
Ale może to tylko plotki i firma przechodzi chwilowy kryzys z którego się w końcu otrząśnie i zacznie wszystko działać jak w zegarku? good

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
Mam informację, że właściciel popadł w alkoholizm bo mu firma upada - może to ktoś potwierdzić ? Wszystkim zajmuje się obecnie żona.
Jeśli to prawda, to nie odzyskasz swoich pieniędzy już chyba neutralny


Widzę że konkurencja zleciała się anonimowo obrabiać dupę na forum.
Na miejscu właściciela Printx poszedłbym z tym do sądu chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 13:24  
Cytuj
Trudno iść do sądu jeśli ktoś pisze prawdę ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 14:05  
Cytuj
A z czego się mają otrząsać, zawijają się. Na oszustwach i partactwie nie da się zbudować firmy. Mieli siedzibę w stalówce - już nie mają. W nisku też z tego co wiem się zwijają. Szkoda ... bo nie będzie z czego ściągać długów jakie pozostawili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
Daj mi swój adres e-mail, to Ci podam sprawdzone źródło jezyk
Cena jest ok, a jakość lepiej niż ok.
Nie chcę tutaj nikogo reklamować, żeby nie było.


no1 ja również poproszę namiary na PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
Trudno iść do sądu jeśli ktoś pisze prawdę ...

A może by tak jakieś dowody jak żądał kiedyś Szrek I RCDCD w sprawie myjni Duel ???
Widocznie jak kotoś nie jest znajomym moderatorów, zarządu albo nie reklamuje się na SM to można mu dupę obrabiać. Gówno nie portal.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Trudno iść do sądu jeśli ktoś pisze prawdę ...

A może by tak jakieś dowody jak żądał kiedyś Szrek I RCDCD w sprawie myjni Duel ???
Widocznie jak kotoś nie jest znajomym moderatorów, zarządu albo nie reklamuje się na SM to można mu dupę obrabiać. Gówno nie portal.


Widzisz, znasz mnie. Tam żądałem dowodów bo znałem właściciela firmy Duel. Tutaj również znam i mam swoje powody by pisać, że nie polecam PrintXu największemu wrogowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 17:21  
Cytuj
Pan Sławomir B. wysłał mi PW

CYTAT
Twoja stara chyba tam pracowała na szmacie.


Potwierdza to jakim prostym człowiekiem jest Sławomir B. Kawał chama z którym nie warto dyskutować. Sprowadzi Cię do swojego poziomu ... i pokona doświadczeniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 17:29  
Cytuj
CYTAT
Widzisz, znasz mnie. Tam żądałem dowodów bo znałem właściciela firmy Duel. Tutaj również znam i mam swoje powody by pisać, że nie polecam PrintXu największemu wrogowi.


Broniąc znajomych zarzucasz innym kłamstwa. Bez komentarza.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 18:08  
Cytuj
CYTAT

CYTAT
Widzisz, znasz mnie. Tam żądałem dowodów bo znałem właściciela firmy Duel. Tutaj również znam i mam swoje powody by pisać, że nie polecam PrintXu największemu wrogowi.


Broniąc znajomych zarzucasz innym kłamstwa. Bez komentarza.


Zarówno Duel jak i Sonika to dla mnie TACY SAM znajomi. Znam, bo miałem okazję rozmawiać. TYLE.

I potwierdzam - to jest cham.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
vgh
vgh
Posty: 32
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 18:26  
Cytuj
kizia _mizia dlaczego piszesz bzdury?
Jaka twoja siostra i kiedy pracowała w tej firmie???
Z tego co kojarzę to pracuje tam tylko jedna kobieta i to już od dłuższego czasu.
Jeżeli już upubliczniasz PW to zacytuj całość wiadomości łącznie z przytoczonymi paragrafami pod które się kwalifikują twoje bzdury.

Aha nie jestem Panem B.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 18:54  
Cytuj
VGH taki bezstronny:

a kilka miesięcy temu reklamował Print x cool girl

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=619083
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=637818

Ładnie Panie Sławku ...

P.S.
ciekawi mnie jeszcze user wicio ... sprawdzimy co pisał ? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 19:35  
Cytuj
Mieli siedzibę w stalówce - już nie mają. W nisku też z tego co wiem się zwijają.smiech2






ze stalowki uciekli bo mieli czynsz 4 razy tyle co teraz w nisku kazdy normalny by tak zrobil,z niska nie uciekaja bo nie maja po co ja robie u nich koszulki i jest spox

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 19:52  
Cytuj
Tak właśnie upadają firmy ... nie stać ich nawet na czynsz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 21:09  
Cytuj
Tiaaa. Znawca. Ciekawe czemu wszyscy przenoszą firmy do Chin. Bo upadają.

W Printexie robiłem tylko ulotki. Nie mam zastrzeżeń do jakości. Tak, zdażały się opóźnienia. Tak, czasem były problemy z dodzwonieniem się. Poziom chamstwa? Brak. Miło i kulturalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 22:18  
Cytuj
Trudno oceniać jakość produktów PrintX'u ... bo oni nic poza xero nie robią jezyk

CYTAT
Ciekawe czemu wszyscy przenoszą firmy do Chin. Bo upadają.

Chybione porównanie. Do chin przenosi się PRODUKCJĘ, a nie biuro handlowe.
Skoro printX nic sam nie robi to co ma przenosić do chin jezyk
Oni zawinęli swoje biuro handlowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 22:22  
Cytuj
Rcdcd ma rację. A przeniesienie biura ze Stalowej Woli do Niska raczej nie jest progresją, zważając, że większość klientów mają ze Stalowej Woli.

CYTAT
no1 ja również poproszę namiary na PW

Mam dziwne wrażenie, że jak wysyłam PW, to nie dociera, więc jak możesz to napisz mi swój adres e-mail na PW (jak ktoś pisze do mnie, to wszystko jest ok).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 23:13  
Cytuj
Gdyby printx wykupił reklamę na tym portalu tak jak myjnia duel to ten niewygodny temat zniknąłby w try miga jak mawiają wschodni sąsiedzi chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 23:15  
Cytuj
coś chyba jest tu nie tak !!!

nie najeżdżajcie tak na pana B. on jest nie winny jezyk jezyk jezyk

no może po za tym że jest szuja i krętacz smiech2

print x - nic nie robią u siebie w firmie - wszystko zamawiają gdzieś w Polsce. nie mają nawet swojego plotera drukującego !!! ( żenada )
co do jakości - miałem z tym styczność - to nawet nie stało koło jakości więc równoznaczne jest to z jej brakiem.
po za tym była plota na mieście że mr. B nie płacił pracownikom ( w sumie jednemu ) pieniędzmi tylko zwodził biedaka że jutro że za tydzień i takie tam i zapraszam chłopaka na pizze
znam pana B osobiście - wiem że to jest krętacz i najlepiej by było jakby zniknął z Stalówki bo tu już jest spalony - moja propozycja - wyprowadzka smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 23:44  
Cytuj
Bez przesady ludzie jakie głupoty piszecie posłuchajcie się szczujecie ludzi zachowujecie się jak zgraja psów, ja znam tą firme robiłem w niej ulotki,plakaty , nakleiki na samochody , wizytówki , naklejki na szyby były lekkie opóżnienia ale bez dramatu , miałem przyjemność poznać tych ludzi i nie są degeneratami tylko normalnymi ludźmi .Do Pana B. ludzie są ludzie a w Stalowej bieda więc to jest ich sposób narzekania!!!!!!!!tylko że szkoda ludzi na których trafiło//rozglądnijcie się woku za ścianą moze ojciec cór..po pijaku bije albo ktoś nie ma na chleb zajmijcie się wazniejszymi rzeczami/ZNISZCZYCIE LUDZII BĘZIECIE MIEC ICH NA SUMIENIU ZASTANÓWCIE SIĘ CO WYPISUJECIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Lis 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 09:13  
Cytuj
Kolego, swoim poprzednim wpisem obraziłeś mnie. Skoro ludzie są tak bezczelni, że oszukują. Płaci się im ciężkie tysiące a oni ... "lecą kulki", nawet nie raczą odebrać telefonu, żeby sprawę wyjaśnić ... to mi ich nie jest SZKODA ! Może dla Ciebie 3 tysiące to jest nic ... dla mnie to jest SPORO ... Tyle straciłam na usługach tytułowego naciągacza.
Jak widać po temacie narzeka więcej osób - a Ty wyjeżdżasz, że Ci szkoda kolesia ?

Niech przyjdzie, poprawi, odda kasę, to napiszemy, że poprawił. Na razie jest to naciągacz !

Może być tak nie mówił, jak sam byś się przejechał, wtopił kilka tysięcy i jeszcze zamrnował czas ... Chyba, że jesteś typem człowieka który idzie na 8, wraca o 15 i go nic więcej nie interesuje. To proszę nie zabieraj tematu w takich wątkach.

P.S.
jeszcze mi wmawiał, że to oni drukują ... ehhh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 09:32  
Cytuj
Mają o kolejnego klienta mniej. Skorzystam z ich konkurencji (tak wiem, że drogo ...)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Kolego, swoim poprzednim wpisem obraziłeś mnie. Skoro ludzie są tak bezczelni, że oszukują. Płaci się im ciężkie tysiące a oni ... \"lecą kulki\", nawet nie raczą odebrać telefonu, żeby sprawę wyjaśnić ... to mi ich nie jest SZKODA ! Może dla Ciebie 3 tysiące to jest nic ... dla mnie to jest SPORO ... Tyle straciłam na usługach tytułowego naciągacza.
Jak widać po temacie narzeka więcej osób - a Ty wyjeżdżasz, że Ci szkoda kolesia ?

Niech przyjdzie, poprawi, odda kasę, to napiszemy, że poprawił. Na razie jest to naciągacz !

Może być tak nie mówił, jak sam byś się przejechał, wtopił kilka tysięcy i jeszcze zamrnował czas ... Chyba, że jesteś typem człowieka który idzie na 8, wraca o 15 i go nic więcej nie interesuje. To proszę nie zabieraj tematu w takich wątkach.

P.S.
jeszcze mi wmawiał, że to oni drukują ... ehhh



Po piersze nie wmawiałem ci że drukuja(czytaj ze zrozumieniem) bo wiem że zamawiają usługi i opóznienia spowodowane są tym, po drugi mnie nie oszukali i ani razu z nimi żle nie wyszłem , kasy tez nie straciłem problemu znimi nie miałem żadnego.Po trzecie mam trzy firmy w stalowej i pracuje od ranna do wieczora i mam kontakt z takimi ludżmi którym zawsze jest żle nawet jakby im człowiek w d.... wchodził .Szkoda tylko że pan B musiał na takiego kogos trafić bo są inne sposoby załatwienia sprawy a nie forum publiczne , ale kij ma zawsze dwa końce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »