NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Limuzyna na wesele, Poszukuję dobrej limuzynki na wesele
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 23:11  
Cytuj
Witam
Poszukuję dobrej limuzynki na wesele ze Stalowej Woli bądź okolic,mile widziana opinia od kogoś kto korzystał z usług takiej firmy, cena, ewentualnie namiar na taką firmę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 23:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 10:05  
Cytuj
www.bajkowy-slub.pl

Wyjatkowo, profesjonalnie i pełnym luksusie.

Tu masz ewentualnie nr do właściciela: 513 158 547

Tani nie jest, ale nic w podobnym standardzie i nietypowym wygladzie w okolicy nie znajdziesz.

pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 10:05  
Cytuj
Jedyne, co mogę napisać, to że nie polecam limuzyny zajazdu galicja na Brandwicy, bo jest brudna i ubrana wieśniackimi starymi kwiatami jak z wiązanki pogrzebowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 10:18  
Cytuj
na wies (stalowa) powinna styknac :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 10:21  
Cytuj
www.limuzynydoslubu.rudnet.pl good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 10:38  
Cytuj
limuzyny.... hmmm..... wstyd troche już w tych czasach.....
ale s a gusta i gusciki umiech

Zastanawiam się czy jak ktoś taką limuzynę wynajmie to uważa że inni myślą że to oznaka luksusu i bogactwa? hmmm....

Pomyślcie już raczej nad jakimś starym old shoolowym autkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
Jedyne, co mogę napisać, to że nie polecam limuzyny zajazdu galicja na Brandwicy, bo jest brudna i ubrana wieśniackimi starymi kwiatami jak z wiązanki pogrzebowej.


bylem na weselu znajomych niedawno, mieli ten samochód i byly świeże róże, szampan itd. wiec coś Ci się pomyliło albo robisz antyreklamę jakąś

Co do limuzyny to dobrze radzą użytkowincy powyżej. Lepiej jakies ładne auto, starsze albo drogi sedan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 12:55  
Cytuj
Ja nie polecam takze limuzyny - leiej old schoolowy samochodzik albo dorozke.
Wg mnie limuzyny to taki przezyty standard a nie cos niewiadomo jakiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 19:26  
Cytuj
Dla mnie limuzyna to kicz trochę (chyba, że to jakiś Hummer ;)). Najlepiej mieć jakiś elegancki nowoczesny lub starodawny samochód.
Białym limuzynom mówię nie!


Sister_Carrie nie wydaje mi się żeby właściciele nie umyli takiej limuzyny na ślub. Brudna to może ona jest jak stoi pod tym "dworkiem". A z wystrojem można się dogadać. Może komuś się podobają takie pogrzebowe smiech2

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 21:11  
Cytuj
Dzisiaj na Jana Pawła widziałem białą dorożkę z parą koni, pewnie jechali do kościoła w Rozwadowie. Można powiedzieć, że obrazek bardzo miły w odbiorze ;-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 22:47  
Cytuj
polecam

http://wynajem.stalowa-wola.net/
napewno oryginalnie i niedrogo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 10:49  
Cytuj
Drogi kolego niewiem czy limuzyny to juz kicz jak pisza poprzednicy. Ja posiadam autko białęgo koloru nissan altima, przestronne,wygodne. Wynajmuje auto juz w okolicy 3 rok i wszyscy klienci sa zadowoleni. Wysyłam zdj na priv.

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 14:04  
Cytuj
fajny Mercedes klasy E (najlepiej pogadać z właścicielem)

Kilka zdjęć na stronie http://www.taxistalowawola.pl (na dole strony przybrany samochód)

Lub http://kwiaciarniapiwonia.pl/kat_samochody_do_wynajecia.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 19:57  
Cytuj
jedzcie do ślubu konno umiechna oklep

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 20:22  
Cytuj
polecam bryczkę konną z Niska przepiękna nr 693102012

emi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 09:43  
Cytuj
Limuzyna na ślub to dobry pomysł zawsze to cos innego i szczególnego. Moja przyjaciółka sobie zamarzyła na swoim ślubie ta taka dużaaaa limuzyne zamowila dekoracje z kwiaciarni i powiem ze naprawde wygladało to fantastycznie. aaaaa w srodu był szampan i truskawkiumiech a ze wesele było wyjazdowe to zanim dojechaliśmy stres cały zszedłumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
Limuzyna na ślub to dobry pomysł zawsze to cos innego i szczególnego. Moja przyjaciółka sobie zamarzyła na swoim ślubie ta taka dużaaaa limuzyne zamowila dekoracje z kwiaciarni i powiem ze naprawde wygladało to fantastycznie. aaaaa w srodu był szampan i truskawkiumiech a ze wesele było wyjazdowe to zanim dojechaliśmy stres cały zszedłumiech

Limuzyny to już jest trochę "przereklamowane" i "oklepane" takie jest moje zdanie zwłaszcza te pseudo lincolny. Jeśli już to polecam chlysrela 300m (jeździ taki kremowy po stw), lub jakiś nowy fajny samochód typu saab 9-3 audi a6 lub a8

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »