NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
kodowanie wtryskiwaczy,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 10:06  
Cytuj
nonsens, daj sobie spokój i nie trać czasu. Znalazłem ich ofertę nawet na allegro. Dzwoniłem ale nikt nie odbiera telefonów. Może przymarzli.

Paliwo leje statoil gold z dodatkiem tda castrol. Porażka, czekają mnie wydatki. Jak zwykle w najlepszym momencie. :(

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 10:06  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 10:16  
Cytuj
Andrzejek, pomimo wielu zalet jakie mają wg mnie Fordy to silniki TDCi mają niestety w swojej klasie opinię odstających nieco od średniej w kategori trwałość/awaryjność.
Są to silniki wymagające większej uwagi przy zakupie i eksploatacji, chociaż czasem nawet chuchanie i dmuchanie nie pomagaplacze

Kolega przez dłuższy czas pracował w salonie Forda w Krakowie i z własnego doświadczenia trochę mi kiedyś opinii przekazał na ten temat. To samo dotyczy też TDCików w dostawczych Fordach
Nie wiem jaki masz przebieg i nie będę pytał ale w razie czego na tanie naprawy nie licz.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 10:22  
Cytuj
Właśnie wczoraj z kumplem gadałem, jego propozycja, sprzedaj go!! A mi go szkoda bo lubię to autko. Pawlik się na allegro ogłasza że te wtryski robi po 150 zeta za sztukę. Tylko się dodzwonić nie mogę. 6 stów to niezła cenaumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 10:49  
Cytuj
To pisz @ umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 11:05  
Cytuj
czytam teraz na forum forda, że może to być czujnik położenia wałka rozrządu. Trzeba się wybrać do mechanika.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 11:13  
Cytuj
Możliwości może być wiele, w takim aucie bez komp. diagnostyki się nie obędzie, to nie stara sierraumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 11:32  
Cytuj
rozmawiałem z Pawlikiem, spoko gość ale najpierw muszę zdiagnozować usterkę a do niego ewentualnie zawieść wtryski do regeneracji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 19:07  
Cytuj
Ja Polecam zaklad diagnostyki i naprawy wtryskow w KOBIERNIKACH (sandomierz)

PZDR

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
Panwie mój Mondek chyba traci wtryski. Po rozruchu migają świece, auto przechodzi w tryb serwisowy potem się dławi i gaśnie. Pewnie wtryski przechodzą na tamten świat ale wolał bym to sprawdzić u specjalisty. Nie mam na myśli ASO Forda. Macie namiar na Pawlika lub kogoś innego i ile taka usługa kosztuje?


I jak wygląda sytuacja u Ciebie z wtryskami, czy temat już załatwiony, czy okazało się cos innego??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »