NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
jubiler- pytanie szczególnie do Pań :),
Posty: 7
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 16:30  
Cytuj
Witam pierwszy raz na tym forum umiech I od razu mam pytanie: jakiego jubilera w Stalowej polecacie? Miła obsługa, usługi graweryjne itd.? Niestety nie mam zbyt dużego kontaktu z tego typu sklepami, a jedno takie "spotkanie" nie było zbyt miłe.

Raz dostałam w prezencie złoty łańcuszek i wisiorek. Łańcuszek był śliczny, natomiast wisiorek zupełnie nie przypadł mi do gustu. Poszłam go odnieść do jubilera (tam obok podręczników koło hali) i niestety chyba trafiłam na niemiłą panią. Miała pretensje, że jak to chce zwrócić wisiorek, przecież JEJ zdaniem jest ładny, jest to symbol pomyślności i czegośtam, a w ogóle to zwrotów nie przyjmują, nawet prezentów, które potencjalnie mogą nie pasować.

Czy znacie jakiś profesjonalny, przystępny w cenie salon jubilerski, gdzie takie sytuacje jak moja raczej się nie zdarzają? najlepiej pod kątem obrączek ślubnych albo w celu zakupu prezentu dla kogoś (i możliwością zwrotu jakby co)umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 16:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 17:49  
Cytuj
sto wyświetleń i nikt nie wie? neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 18:03  
Cytuj
Ja biżuterię kupuję zawsze tylko w jednym sklepie 'Rubin' na Edukacji. Tam jest miła obsługa i ceny też w miarę. Nie wiem tylko jak jest z grawerowaniem tego nigdy nie robiłam, warto zapytać. Jak najbardziej polecam!

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 18:09  
Cytuj
ja też polecam "Rubin" miła i fachowa obsługa, wiele razy kupowałam prezent dla mamy, dla męża i jestem bardzo zadowolona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 18:12  
Cytuj
Rubin lub za księgarnią stańczyk w stronę wiaduktu po schodkach do góry się wchodzi i jest srebro a na dole mają złoto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Rubin lub za księgarnią stańczyk w stronę wiaduktu po schodkach do góry się wchodzi i jest srebro a na dole mają złoto.


Moja koleżanka też go sobie chwali, a tego na edukacji jeszcze nie widzialam.


Dzięki za wszystkie odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 19:57  
Cytuj
w Aparcie - Tesco, produktu poniżej bodajże 30 zł nawet nie wymieniają na inny rozmiar, także zwrotu myślę że też nie ma (byłam tam 3 lata temu, może się coś zmieniło.)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:28  
Cytuj
W Rubinie może i miła obsługa, bo pindy tak skubią klientów, że czymś zamydlić oczy muszą jezyk Nie wiem jak ze sprzedażą i zwrotami, ale sprzedawać złota nie polecam. Za bransoletkę 4.8 grama chciała mi pinda zapłacić 170 zł a jawnie podają że niby 50 zł za gram, no to pytam czy coś z tą bransoletką nie tak ?? jakaś słaba próba czy cuś , pinda mówi że nie, że normalna. Heh i to jeszcze na kalkulatorku taką sumę wyliczyła zaklopotany
pare minut później u jubilera koło hali targowej zapłacili za nią 240 zł, bez kalkulatora nawet dziecko wyliczy jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »