NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
telefon na karte,
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 20:52  
Cytuj
Chcę kupić bratu telefon na kartę jaką sieć polecacie.... interesują mnie najtańsze rozmowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 20:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 21:04  
Cytuj
Z całym szacunkiem ale pytasz troszkę bez sensownie. Przecież dla każdego inna sieć będzie korzystniejsza. Ofertę sieci trzeba przeanalizować pod względem swoich potrzeb i wtedy wyjdzie najtaniej. Dla mnie najtaniej jest w orange ale dlatego bo dzwonie i pisze sms i mms do orange, a znowu dla kogoś innego najlepszy będzie plus bo ma zamiar kontaktować się szczególności z osobami w plusie lub oferta plusa najtrafniej mu spasuje i tak można gdybać do wyczerpania ofert i potrzeb.

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 22:44  
Cytuj
Moim zdaniem play fresh 10gr/za minute do innych sieci a 10gr dlatego ze w tej ofercie można raz w miesiacu kupic pakiet ktory z 10pln zrobi 30pln. Zależy też gdzie dużo dzwonisz ale jest taka taryfa w play darmowe rozmowy i sms w sieci play wtedy po doładowaniu za 5pln gadasz i sms-ujesz w sieci 5 dni za darmo za 10pln -10dni za 30pln-30dni za 50pln-50dni oczywiście ta kasa zostaje na twoim koncie na połaczenia i smsy do innych sieci w dalszym ciagu jest promo w play za przeniesienie do nich numeru dostajesz 60pln na konto wystarczy zarejestrowany numer u innego operatora wtedy idziesz dzis do salonu play podpisujesz 1 papier i o 1 w nocy numer juz dziala w play dolaujesz za minimum 5pln konto za kilka sekund masz bonus 60pln przeniesienie jest bezpłatne.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »