NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Piłkarzyki stołowe, Spotkania w Bili :)
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 20:31  
Cytuj
Witam wszystkich chętnych którzy są zainteresowani grą jak w tytule Piłkarzyki stołoweumiech. Spotkania będą organizowane w klubie Bila, według uzgodnień z kierowniczką spotkania mogą być organizowane od poniedziałku do czwartku sam jestem za tym aby były to poniedziałek i np środa lub czwartek. A teraz najważniejsze:
1) za każde spotkanie osoba chcąca pograć płaci 5zł jest to opłata za używanie stolika (w tej chwili jest szyba ale na czas spotkania szyba będzie zdejmowana bo co to za gra z szybą)
2) spotkania odbywają się w godz od 18 do 22.
W tej chwili w Bili jest jeden stolik Roberto Sport dosyć nowy także daje radę umiech. Jeśli wszystko pójdzie po dobrej drodze i będą chętni to zapewne zorganizuje się nawet jakiś turniej.
Jutro jeśli ktoś będzie chętny lub chce zapytać o cokolwiek to zapraszam na 18 do Bili
Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie na forum czy na pw na wszystkie postaram sie odpowiedzieć good

Pozdrawiam i zapraszam na spotkania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 20:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 21:17  
Cytuj
Żeby temat nie umarł zanim zainteresowane osoby przeczytają, to podbij go na główną za kilka dni, może ktoś się skusi. Ja sam w najbliższy poniedziałek na pewno nie dam rady, ale za 2 tygodnie może bym się zjawił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
Żeby temat nie umarł zanim zainteresowane osoby przeczytają, to podbij go na główną za kilka dni, może ktoś się skusi. Ja sam w najbliższy poniedziałek na pewno nie dam rady, ale za 2 tygodnie może bym się zjawił.


Jakbyś był tak miły i wytłumaczył jak mam "temat podbić na główną " to będę dźwięcznyumiech aha i zapomniałem dopisać sciana że jutro też jest spotkanie na 18 także zapraszam w sumie to nie wiem ile będzie ludzi ale zobaczymy co z tego wyniknie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Jakbyś był tak miły i wytłumaczył jak mam "temat podbić na główną " to będę dźwięczny


Przypomnieć sprawę, napisać nowy post, wtedy temat jest widoczny na stronie głównej i może ktoś zainteresowany to przeczyta. Niestety jeśli chodzi o mnie to ten i cały następny tydzień odpada, nie wyrobię się na pewno, a szkoda, bo w piłkarzykach to zielony nie jestem, ale dawno nie grałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 23:26  
Cytuj
jestem za umiech

samo granie za 5 zyla (szczegółów brak) tego nie widze
ale za to TURNIEJ umiech

ołłłł jeeeee

jeśli SM pozwoli , zarzuc temat umiech
ja sie pisze

warunek umiech
Kasia zza baru współgracz, o ile tam pracuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
jestem za umiech

samo granie za 5 zyla (szczegółów brak) tego nie widze
ale za to TURNIEJ umiech

ołłłł jeeeee

jeśli SM pozwoli , zarzuc temat umiech
ja sie pisze

warunek umiech
Kasia zza baru współgracz, o ile tam pracuje umiech


Jeśli chodzi o granie to będąc w Krakowie grałem z chłopakami co należą do klubu Krakowskiego Futbolu Stołowego i oni w poniedziałek i czwartek (w sumie to codziennie ktoś tam gra) spotykają się w Carpe Diem i mają do dyspozycji jeden stolik Gerlando i graja oczywiście za free czasem deble czasem single umiechNiestety w przypadku Stalowej to dogadałem się z kierowniczką że każda osoba co przyjdzie płaci 5 zł i gra tj powiedzmy gramy deble do 5 goli i przegrana para schodzi i następna wchodzi i tak się to odbywa jeśli ktoś chce poćwiczyć to jest to chyba najlepsza metoda żeby chyba że ktoś ma stół w domu. A jeśli chodzi o turniej to zapewne będzie zorganizowany ale wtedy będą już prawdopodobnie dwa stoły Roberto Sport i mój Gerlando.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
grałem z chłopakami co należą do klubu Krakowskiego Futbolu Stołowego i oni w poniedziałek i czwartek (w sumie to codziennie ktoś tam gra) spotykają się w Carpe Diem


Słyszałem o nich od szwagra. Oprócz tego, że grają w swoim gronie to jeszcze szukają frajerów i proponują granie o piwko. Oczywiście taki leszcz, który nie wie z kim rozmawia szybko przegrywa do 0 albo co najwyżej do 1 jak się tamten zagapi na jakąś laskę umiech. Miałem się tam kiedyś wybrać ze szwagrem i sprawdzić ile jesteśmy warci we dwóch, ale jakoś nie było czasu na to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
grałem z chłopakami co należą do klubu Krakowskiego Futbolu Stołowego i oni w poniedziałek i czwartek (w sumie to codziennie ktoś tam gra) spotykają się w Carpe Diem


Słyszałem o nich od szwagra. Oprócz tego, że grają w swoim gronie to jeszcze szukają frajerów i proponują granie o piwko. Oczywiście taki leszcz, który nie wie z kim rozmawia szybko przegrywa do 0 albo co najwyżej do 1 jak się tamten zagapi na jakąś laskę umiech. Miałem się tam kiedyś wybrać ze szwagrem i sprawdzić ile jesteśmy warci we dwóch, ale jakoś nie było czasu na to.


No zdarzają się ale byłem w sumie w tym roku na dwóch turniejach i jeśli tylko jestem w krk to zaglądam do carpe, a jeśli chodzi o piwo to w Carpe w poniedziałek jest po 3,50 wiec opłaca się wstąpić. A ty Echelon długo grasz ?? i gdzie pobierałeś nauki??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 13:15  
Cytuj
Samouk jestem, mam stół taki sobie i uczyłem się na rodzinie i kolegach jak ich łoić. Stąd też jestem bez porównania lepszy od zwykłego kopacza, który czasem sobie gdzieś pogrywa, ale na pewno przewaliłbym z kimś kto grywa z innymi profesjonalistami i przesiaduje nad tym długie godziny. Nie grałem chyba z pół roku, więc jak tylko będę miał możliwość to na swoim stole będę musiał trochę pobawić się piłką żeby ręce sobie przypomniały umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Samouk jestem, mam stół taki sobie i uczyłem się na rodzinie i kolegach jak ich łoić. Stąd też jestem bez porównania lepszy od zwykłego kopacza, który czasem sobie gdzieś pogrywa, ale na pewno przewaliłbym z kimś kto grywa z innymi profesjonalistami i przesiaduje nad tym długie godziny. Nie grałem chyba z pół roku, więc jak tylko będę miał możliwość to na swoim stole będę musiał trochę pobawić się piłką żeby ręce sobie przypomniały umiech.


Ja już chwile pogrywam sobie najpierw miałem tańszy stół ale szybko go zamieniłem na turniejowy Gerlando 2007 cały czas trenuje pin'a bo na zwykłym stole ciężko jest zgrać niektóre rzeczy i inaczej chopki wyglądają umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 14:05  
Cytuj
Ale byłoby dobrze jak się zebrało kilku chętnych na grę, przynajmniej można by mieć w miarę regularne treningi umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 14:16  
Cytuj
No właśnie masz rację najlepiej 2 razy w tygodniu. Także jak znajdziesz czas i ochotę to możemy się spotkać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 14:23  
Cytuj
Po 14.08 jak tylko znajdę czas to podbiję temat. Może ktoś się jeszcze zgłosi, a może do tego czasu będą już jacyś zawodnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 10:44  
Cytuj
Na kolejne spotkanie wszystkich chętnych serdecznie zapraszam w poniedziałek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 14:00  
Cytuj
yo all ;)
No wkoncu ktos zaczał działac w tym kierunku, brawo;]
Jestem absolutnie zaa turniejami w pilkarzyki (moga byc 2vs2 ale szczegolnie zalezy mi na turnieju singla)!!! Ciekawi mnie jak mocny jestem na tle innych jezyk Kto chce sie zmierzyc niech pisze na gg - 4879888.

monkeymafia82 - gj! kombinuj jak sie da zeby byly jakies turnieje, ja jestem pod reka w razie czego i moge pomoc ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 14:26  
Cytuj
Podbijam temat. Jak tam ta sprawa stoi, gracie w te poniedziałki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Podbijam temat. Jak tam ta sprawa stoi, gracie w te poniedziałki?


Coś gramy umiech dzisiaj raczej tez bedziemy grac ja jestem w Bili po 17 także zapraszam a na 18 wrzesnia planuje zrobic turniej, mam nadzieje ze wypali i troszku ludzi bedzie takze jak jestes chetny to zapraszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 10:33  
Cytuj
Kurde szkoda, że wcześniej nikt nie odpisał, bo teraz to już inaczej sobie ustawiłem dzień. Ale może dałbym radę zjawić się po 19. Tylko do której tam przesiadujecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
Kurde szkoda, że wcześniej nikt nie odpisał, bo teraz to już inaczej sobie ustawiłem dzień. Ale może dałbym radę zjawić się po 19. Tylko do której tam przesiadujecie?


No niestety ja w sobote i niedziele malo kiedy zagladam na forum, no jesli chodzi o gre to troche gramy ostatnio po 20 skonczylismy dzisiaj moze byc podobnie moze nawet dluzej bo trzeba sie powoli przygotowywac do turnieju. Jesli nie dzisiaj to zostaje czwartekumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 15:02  
Cytuj
Jak w czwartek gracie, to ja bym się wtedy zameldował w Bili. O której zaczynacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
Jak w czwartek gracie, to ja bym się wtedy zameldował w Bili. O której zaczynacie?


Jak i w poniedzialek tak i we czwartek po 17 gramy. Wczoraj skonczylismy lekko po 20 umiech zapraszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2011r. 08:56  
Cytuj
Obrazek

Zapraszam serdecznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »