NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
jakie sklepy w galerii St. Wola??,
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 09:21  
Cytuj
Michalos w stw wszystkiego brakuje dla mężczyzn - pozostaje kupić tylko adidaski i bluzy z kapturem a po puchowa kurtkę pójść na halę targową...tutaj długo nic sie nie zmieni - a juz napewno podejście buractwa z stw i okolic do dobrze ubranego człowieka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 09:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 11:00  
Cytuj
Mirek i JerseyShore macie 100% racje .
Niby na wsi taka bieda a chodzą w markowych ciuchach cool
Nie wiem czemu ale puki co to nie mam zamiaru odwiedzać sklepów z odzieżą używaną (raz byłem i nic tam nie widziałem dla mężczyzn)
Ciuchów markowych też nie będę kupował bo mi szkoda kasy na coś co mogę zniszczyć przypadkiem.
Dlatego kupuje ciuchy w niemarkowych sklepach o połowę niższą cenę,i nie będę miał żalów do siebie jak coś sobie rozwalę,ze straciłem 200zł na buty które zniszczyłem w 2 miesiące .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 11:08  
Cytuj
Michalos: Tu juz wchodzi kwestia gustu - a o nich podobno sie nie dyskutuje. Każdy chodzi w tym w czym sie dobrze czuje, ja nie wiedzę w nikim wieśniaka jeżeli chodzi w dresach ani zniewieściałego faceta jeżeli ma swój styl i dobrze się ubiera...nie generalizuje chytry a w stalowej takich ludzi nie brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 15:08  
Cytuj
Może to jest kryptoreklama a może nie. Ubieram się w Cityparku - w sklepie na przeciw "Reportera" - tak się chyba nazywa ten sklep, który otoworzono tam, po małej przebudowie wewnątrz tego budynku.

Co do lumpeksów - trzeba się niestety nieźle naszukać, żeby coś znaleźć - nie mogę tam patrzeć, na ludzi, którzy przymierzają na siebie brudne ubrania.

Smutne jest to, ilu ludzi nie wyglądających na biednych tam się spotyka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 15:12  
Cytuj
mirek777: zależy który lumpex/ciucholand w Stalowe Woli - jeżeli znasz się na markach i chodzisz w dni gdy są dostawy nowego towaru - tak jak babki które czekają już od 8 pod sklepem a otwarcie o 9:00 to wtedy możesz ubrać się naprawde dobrze za niewielkie kwoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 09:20  
Cytuj
Wtedy ubrania są drogie, a po otwarciu totalna chamówa, w dni, gdy towar jest przeceniony, też można coś ciekawego znaleźć.

Nie chodzę na nowe dostawy, po to co się tam wtedy dzieje, jest poniżej mojej kultury i godności. Przykre jest to, że tacy ludzie jak ja, wogóle zaglądają w takie miejsca. Takie czasy.

Polski przemysł tekstylny, poza drobnymi wyjątkami, chyba wogóle nie istnieje - królują Indie i Chiny.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 09:25  
Cytuj
Tak, stare babki które tam chodzą i wybierają towar - dosłownie walczą o niego jak lwice o padline - już przed wejściem w ruch wchodzą łokcie, a później nikt nie gwarantuje Ci tego ,że ciuch Ci nie zniknie z koszyka lub po prostu nie zostanie Ci wyrwany z rąk smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 11:49  
Cytuj
i dalej widzę nikt nic nie wie - szkoda, bo "galeria" prezentuje się całkiem fajnie, ale jak na razie oprócz rossmana i apteki to nic tam nie widać jezyk dalej lokale do wynajęcia, więc widać plotki że nie mogą znaleźć chętnych chyba prawdziwe niestety...
ostatnio z ciekawości byłem w MH w Rzeszowie i szału nie ma, duże to i sklepów pełno, ale 90% drogich i widać że ludzie tylko łażą tam gdzie tanio i fastfoody jezyk a i parking podziemny, który by się i u nad przydał umiech
jak ktoś ma jakieś new info to pisać umiech bo dalej mam nadzieję że nie będzie tak źle i jakieś tam sklepy będą :p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 10:54  
Cytuj
vielitz - to fakt w Millenium Hall są droższe sklepy , ale ludzie tylko czychają na wyprzedaże - najbliższe w grudniu i wtedy zacznie sie tam dziki szał chytry Co do Primy to chyba nikt nie wie jakie na 100% będą tam sklepy - ciekawe ile stoi tam metraż...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 09:43  
Cytuj
w końcu mam jakieś info :p 15.12 otwarcie, ale podobno na początek tylko rossman i apteka - reszta kiedyś, pewnie jak się najemcy znajdą. Ale miejsce fajne, budynek jak na STW bardzo fajny, więc może coś z tego będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:35  
Cytuj
vielitx no to otwarcie po byku chytry ...może jednak będzie coś jeszcze...wizualnie prezentuje się okej - denerwuje mnie jednak nierówna kostka przed galerią...można było ja nieco bardziej wypoziomować chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:08  
Cytuj
No to ciekawe, czy zlikwiduja rossmana koło stokrotki. Nie raz widziałem jakie pielgrzymki sa do tego rossmana. Nie potrafie tego zrozumieć, moja żona zresztą też. Normalnie jakby tam były artykuły pierwszej potrzeby.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:22  
Cytuj
Witam.
Ja tam sie ciesze ze nie ma narazie w tej nowej galerii chetnych firm.
Jak wlasciel tej galerii jest zdzierca to tak jest.
Ceny sa tam nienormalne jak na Stalowa, ale malo to to umowe z kosmosu - min. na chyba 4 lata - dodatkowo obowiazek otwierania sklepu/lokalu zawsze wtedy kiedy jest czynna galeria, ponadto jakies kosmiczne kaucje.
To jest nienormalne - widzialem taki wzor umowy na wynajem lokalu w tej galerii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:40  
Cytuj
Kryss w jakich przedziałach cenowych mieszci się zakup lokalu w tej galerii - z tego wzoru co widziałeś - mi się wydaje ,że zapełni całą galerie bo ona nie jest kolosem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:46  
Cytuj
Witam.
Nie zakup - tylko wynajem powierzchni - z tego co sie kolega dowiadywal jakis czas temu to w zaleznosci od miejsca w galerii od 80-130 zl / metr kwadratowy.

Wiec chyba was to nie dziwi ze nie ma chetnych.
50 m2 to nieduzy lokal, na maly zaklad fryzjerski lub kosmetyczny - co daje takiemu wlascicielowi 5000 zl miesiecznie kosztow lokalu + np. 1 pracownik - czyli ZUS dla pracownika i wlasciciela oraz pensja dla pracownika - daje nam to 8000 zl (przynajmniej) bez grosza zysku dla wlasciciela - chyba zaden fryzjer w Stalowej nie ma tyle utargu nie mowiac o dochodzie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 11:59  
Cytuj
Zapomnialem dodac: to sa wlasnie tacy "biznesamni" ktorzy chca zeby im sie tak w sumie spora inwestycja zwrocila w pol roku czy gora rok.
Mam nadzieje ze firmy chetne na wynajem tam powierzchni oleja to az zjedzie z cenami i to duzo - bo sluszalem ze ceny w tych domkach na przeciwko hali targowej gdzie sa sklepy na dole i u gory sa znacznie mniejsze - za lokal okolo 50 metrow od 700-1500 (2000 zl).
Wiec roznica baaardzo duza - a przeciez kazdy otwierajac biznes nie chce ciulac zeby wyrobic tlyko na oplaty ale zeby cos zarobic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:17  
Cytuj
no ciekawe czy to prawda z tymi cenami, bo jeśli tak, to rzeczywiście gość dał po jajach ;) takie ceny to może w Arkadii w Wa-wie a nie tutaj.
A co do Rossmana, to też nie czaje co tam ludzie tak ciągną umiech ani tam tanio ani nic, ale moja żonka też tam chętnie zagląda, a teraz będzie miała jeszcze blisko to już porażka :p
mam nadzieję jednak że w miarę szybko gość zrozumie błąd i galeria ruszy.

Mam też info, że w Centrum na niezłomnych są ruchy by uruchomić w końcu "górę" - nie wiem czy tyle chętnych jest, ale może rozrusza trochę tą galerię/centrum handlowe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:18  
Cytuj
Kryss - wątpie żeby tam wynajmowały lokale typowe butiki czy fryzjerzy - ponieważ jak piszesz, nie będzie ich na to najwyczajniej stać - były plotki o H&M - i moim zdaniem to by się sprawdziło - tyle ,że jeżeli jest tak jak piszesz z wielkością powierchni to dla nich jest to nierealne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:21  
Cytuj
Witam.
Nie w moim stylu jest pisac bajki umiech

Znajomy dowiadywal sie u wlascieciela okolo roku temu.

Z tym fryzjerem dalem tylko przyklad - ale w sumie jakis czas temu na galerii wisial banner w ktorym zachecali na wynajem powierzchni pod gastronomie oraz uslugi fryzjer/kosmetyczka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:29  
Cytuj
Nie sądzę, aby w Centrum otworzyli górę, skoro na dole od dłuższego czasu stoją trzy wolne lokale i jakoś chętnych na wynajem nie widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 14:45  
Cytuj
Romcia, co Ty bredzisz? temat jest o galerii Prima ( jeszcze nie otwartej ) a Ty coś o górze Centrum na Niezłomnych ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 14:50  
Cytuj
lukaszm a ty czytaj wszystkie posty, a nie się Romci czepiasz.

Trafiłam kilka razy na ogłoszenia o prace w sklepie odżieżowym w "nowo powstającej galerii". Budują jaką jeszcze "gelerie"? Bo wychodziłoby na to, że jednak jakieś sklepy będą w tej Primie.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 14:52  
Cytuj
Lukaszm, nie bredzę, wiem o czym jest temat, bo czytam uwaznie, w odróznieniu od Ciebie.
Ktoś napisał tak:
Mam też info, że w Centrum na niezłomnych są ruchy by uruchomić w końcu "górę" - nie wiem czy tyle chętnych jest, ale może rozrusza trochę tą galerię/centrum handlowe...
I moja odpwiedź tego sie tyczyła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 15:50  
Cytuj
Zwykłe budki z zapiekankami czy pieczonymi kurczakami raczej sie do niej nie przeniosą - dlatego trudno mi wyobrazic sobie tam jakąś gastronomie umiech
Ile ma ta prima pięter - jedno czy dwa ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 18:33  
Cytuj
Moim zdaniem - pan Koczwara niemile się przejedzie na tej inwestycji i z wielkiego centrum handlowego na ul. Poniatowskiego wogóle nie będzie....

Pewno z zysków z Galerii Prima chciał finansowac dalsze inwestycje. Tylko, że to miasto jest na to za biedne. Nie ma bogatych kupujących - nie ma grogich sklepów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »