NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
jakie sklepy w galerii St. Wola??,
Posty: 6
Dołączył: 10 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 10:41  
Cytuj
Czy ktoś wie, jakie sklepy powstaną w nowej Galerii Stalowa Wola (tej naprzeciwko Hali Targowej)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 10:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 11:01  
Cytuj

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 11:21  
Cytuj
Z tego co wiem na chwile obecnna napewno będzie drugi sklep Rossmana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 12:44  
Cytuj
No i to będzie Prima a nie Stalowa Wola.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 15:08  
Cytuj
Kiedy to otwierają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 18:08  
Cytuj
o ile mi wiadomo to ma być Deichmann i H&M ;p ale w 100% nie jestem pewna:p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 18:12  
Cytuj
zalezy którą galerie macie na myśli bo tą koło Kauflandu mają podobno otwierać coś pod konieć sierpnia. i ja słyszałam ze tam ma być deichmann, tako (sklep z dzieciecymi rzeczami) , empik i tyle wiem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 14:45  
Cytuj
i co ? dalej nikt nie wie jakie sklepy się znajdą w tej galerii Prima? Fajnie to wygląda z zewnątrz, otwarcie niby wkrótce (październik?) a tu cisza? dziwne to trochę, mam nadzieję że nie będzie porażki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 17:00  
Cytuj
Z tego co sie orietuje to własciciel galerii prima proponuje kosmiczne ceny za lokale co moze okazac sie niewypałem i dlatego niema chętnych firm ktore sa zaiteresowane otwarciem tam swoich sklepów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 08:35  
Cytuj
no to w takim razie szykuje się niestety nie wypał:( chyba, że się coś zmieni...
tak myślałem że coś jest nie tak, bo już z miesiąc temu mogli budowę kończyć, a tu tak na siłę coś dłubią. Szkoda, bo miałem nadzieję, że powstanie jako taka galeryjka u nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 10:35  
Cytuj
Jesli chcesz zobaczyć galerie to wybierz się do Rzeszowa np.do galerii Nowy świat lub do Millenium Hall tu masz adres http://www.milleniumhall.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 12:05  
Cytuj
hehe no Nowy Świat to dla mnie akurat porażka na maxa umiech
nie żebym był jakoś strasznie stęskniony za galeriami, ot ciekawiło mnie co się w moim mieście dzieje - to co jest w Rzeszowie czy innych miastach to inna bajka.
Ale fakt, że to millenium Hall to będzie pierwsza duża galeria handlowa w Podkarpackiem.
Ale ciekawe, jak w samym centrum w tej Primie nie mogą znaleźć najemców, to po cholerę chcą kolejne pseudo galerie budować...chyba nam się w Stalowej rynek nasycił...szkoda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś wie, jakie sklepy powstaną w nowej Galerii Stalowa Wola (tej naprzeciwko Hali Targowej)?


Chyba kiepsko u nich skoro domeny za pięć dych nie kupili jezyk
www.galeriastalowawola.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy ktoś wie, jakie sklepy powstaną w nowej Galerii Stalowa Wola (tej naprzeciwko Hali Targowej)?


Chyba kiepsko u nich skoro domeny za pięć dych nie kupili jezyk
www.galeriastalowawola.pl


to nie ta galeria, ta ma nazwę Prima - a Galeria Stalowa Wola jest w planach dopiero. Ale ta prima też nie ma strony :(
dziś widziałem że coś tam dłubali, wykończeniówka trwa widać, może jednak coś z tego będzie - oby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 10:07  
Cytuj
no i dalej cisza, ale lipa się chyba szykuje...
oby to była jednak cisza przed burzą i ta galeryjka jednak wypali i będą tam jakieś fajowe sklepy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 18:49  
Cytuj
Ma być to wszytsko co jest w Millenium Hall - zapewniali ,że się pomieści chytry
A tak całkiem serio to słyszałem ,że ma być H&M - ale jakoś w to nie wierze smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 18:54  
Cytuj
H&M - to ubrania które odradzam wszystkim - raz na "planette" puszczono program o tym jak są produkowane. Zgroza. Na szczęście, chyba dla mężczyzn nie robią.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 19:01  
Cytuj
mirek777: H&M ma ma pełen asortyment - kobiecy, męski i dziecięcy - 3 działy uśmiech
Firma ma zróżnicowane podejście do każdej pojedynczej kolekcji - możesz trafić na badziew jak i na dobry ciuch - plusem (dla kobiet) tej marki jest de facto to ,iż raz w roku wypuszczaja oni kolekcje autoryzowane dobrych, zagranicznych projektantów , takich jak - Lanvin, McQueen..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 19:02  
Cytuj
robia dla mezczyzn , lepsze jakosciowo od Reserved i cena nie jest nagorsza. Fajnie by bylo , gdyby taki sklepik byl w Stalowej - rzecz jasna z dobrym wyposazeniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 19:10  
Cytuj
No tylko ,że ta cała Prima nie wyglada na kolosa...a H&M jeżeli już powstaje to wszedzie w trzech diałach - i gdyby miał być w tym centrum to pewnie zająłby połowę smiech2 ...bo to już nie takie kameralne gnioty jak Reserved, House & Diverse...chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 21:29  
Cytuj
@ JerseyShore - McQueen nigdy nie projektował dla H&M, a poza tym nie tylko kobiety maja fajnie, bo dla mężczyzn też była kolekcja projektantów np. Lanvin umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 21:35  
Cytuj
yeaah - Lanvina byłem przekonany na 100& a o McQueen cos usłyszałem a później zobaczyłęm charakterystyczne apaszki w czaski i myślałem ,że i oni zrobili masówke dla H&M...nic nie widziałem męskiego w H&M projekantów Lanvin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:49  
Cytuj
jakie by nie były, jak będą tak zaopatrzone jak np. reserved czy mohito w city parku to będzie kolejna porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 00:35  
Cytuj
W stalowej brakuje sklepów z niedrogimi ale modnymi ciuchami dla mężczyzn (od 16lat wzwyż) rynek to już przeżytek gówno tam jest a jak coś jest to totalny badziewi .
Przydały się jeszcze jakiś sklep obuwniczy bo Deichmann to jednak jeszcze za mało w stalowej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 08:33  
Cytuj
W Stalowej Woli kolejny renesans przeżywają sklepy z odzieżą używaną. Sam od czasu do czasu taki odwiedzam, bo wielu przypadkach, na nowy ciuch mnie po prostu nie stać. Dochodzi do tak bzdurnej sytuacji, że jako nowe ubrania, człowiek kupuje tylko rzeczy osobiste i te, w których człowiek musi wyjść odświętnie lub do pracy.

Dlatego zawrotnego wzrostu liczby sklepów z odzieżą markową - nie spodziewałbym się. I tu - w czasie ostatniej gorączki zakupów przed rospoczęciem roku szkolnego zaobserwowałem ciekawą rzecz - najwięcej nowych, drogich ubrań, kupowali ludzie ze wsi, dla swoich pociech debiutujących w roli ucznia w mieście.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »