NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
jakie sklepy w galerii St. Wola??,
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 18:48  
Cytuj
To widze ze ktos jest nienormalny chcac taka kwote za wynajem lokalu.
50 zl za metr to juz jest duzo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 18:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 21:16  
Cytuj
A nie sądzicie że społeczeństwo dostaje swego rodzaju pie^*#ca na punkcie galerii i centrów handlowych? Bo mi się wydaje że zaczyna obowiązywać chory stereotyp, że jak ktoś nie chodzi do tego typu badziewi to nie jest cool. A z tego co obserwuję to coraz więcej młodych ludzi woli przepłacić i kupić jakiś ciuch czy cokolwiek innego w drogim butiku a później skrobie się jak tu dożyć do 10.
Z jednej strony dobrze że pepik otwiera coś co da pracę ludziom, ale jeżeli miasto nie będzie inwestowało w przemysł, w produkcje, to wszystkie te punkty handlowo usługowe umrą śmiercią głodową, a pracownicy wylądują na kuroniu.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 23:56  
Cytuj
Jest 100 za metr + VAT + 17% netto kosztów operacyjnych za ochronę, klimatyzacje itd.
Nie zazdroszczę masakry jaka trzeba przejść żeby postawić taki budynek, ale później śmietanka płynie... Pieniądz robi pieniądz. Trzeba się wżenić w Kocz... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
No to ciekawe, czy zlikwidują Rossmanna koło stokrotki. Nie raz widziałem jakie pielgrzymki są do tego Rossmanna. Nie potrafię tego zrozumieć, moja żona zresztą też. Normalnie jakby tam były artykuły pierwszej potrzeby.



Od swojej żony usłyszałem, że to taka Biedronka wśród drogerii umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 06:42  
Cytuj
W Stalowej Woli tzw. "shoppping" - czyli po prostu łażenie po centrach handlowych sie nie przyjmie. Takową czynnościa zajmuja sie bowiem głównie nastolatki i kobiety jeszcze młode a juz o określonym statusie finansowym.
Po pierwsze długo jeszcze nie będzie tu pradziwych centr handlowych, po drugie nastolatki nie mają kasy (bo nie meją jej rodzice), bogatych kobiet tez nie za wiele. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 07:25  
Cytuj
Enigmatyk, trochę tak, ale to dobra sieciówka. Sporo promocji, atrakcyjne artykuły niespotykane w innych sklepach.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 09:01  
Cytuj
Nie chce was deprymować ale oprócz ofert pracy w Rossmannie, widziałem oferty EURO AGD RTV które prawdopodobnie tam sie zainstaluje, a na innych portalach do co najmniej 3 sklepów odzieżowych.

Bądźmy szczerzy, podobnie jak przy otwieraniu City Parku czy parku handlowego osoby najmujące szukają pracowników "wśród swoich" dopiero potem dają oferty jak nie mogą znaleźć sami.

Przykład z Primy chociażby Apteki. Nie widziałem żadnych ogłoszeń a pracownicy na pewno są już wybrani.


Spokojnie, jak się nie znajdą najemcy na wszystkie lokale to zejdzie z ceny, bo ma z czego.

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 09:06  
Cytuj
zbig zgadza się , nie tyle co widziałem te ogłoszenia to słyszałem od znajomych o przeszłych rozmowach kwalifikacyjnych - do pracy w tej galerii - sklepy odzieżowe - niestety nie wiem jakie to będą marki - ale chyba raczej bez szału i du*y nam nie urwie - a co do sprzętu AGD RTV to MediaMarkt tam nie zrobią smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 00:07  
Cytuj
haha, zlikwidują Rossmanna koło stokrotki, tak samo jak zlikwidowali w Nisku jak powstał w stalowej, to nie jest bar z zapiekankami tylko firma, która ma 1000 sklepów w Polsce...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 09:27  
Cytuj
Rossmanna nie zlikwidują - może być nawet 3 w rozwadowie - mają stałych klientów i jest ich masa - a przez taki sobotni dzień - rynkowy - będą mieli dobrą kasę + pobliska apteka - oby była tania i oba punkty będą żyły w symbiozie i beda na tym dobrze zarabiały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »