NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowa Biedronka !, już druga na Okulickiego
Posty: 40
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 12:08  
Cytuj
Wiecie może kiedy jest otwarcie ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 12:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 12:17  
Cytuj
Podobno jutro rano.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 12:31  
Cytuj
Ale super! Kolejne miejsce do rozwalania polskiego handlu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 12:46  
Cytuj
Ale super! Kolejne miejsce do rozwalania polskiego handlu

to niech Polacy zamiast pomników JPII, Chrystusa króla, bazylik i innych jakiś tam kościołów wezmą się za rozwój tego własnego handlu i budowę własnych korporacji, sieci itp. Po co takie narzekanie, które jest tylko potwierdzeniem hipokryzji pseudokatolików, nadawanie na wszystkich dookoła podszas gdy samemu wyrzuca się lekką ręką kasę w błoto zamiast na inwestycje i rozwój czegokolwiek co przynosi zyski.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 13:24  
Cytuj
Ten co pomników nie buduje http://stalo(...)d=646270

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 13:41  
Cytuj
Ten co pomników nie buduje http://stalo(...)d=646270

loniasty i co myślisz, że mi dowaliłeś?

moje zestawienie zostało celowo przedstawione w takiej formie, nie mam nic do stawiania pomników, jeżeli robi to ktoś za prywatne pieniądze jak to jest w przypadku "Transformersa". Problem jest w tym, że masa ludzi popiera budowę kościołów, które świecą później pustkami i ci sami ludzie najeżdżają na sieci marketów, w których robią po mszy niedzielne zakupy. Jak ktoś przeczytał mój komentaż ze zrozumieniem, ten wie o co chodzi. A taki np. pomnik w postaci jakiejś płyty upamiętniającej ofiary UPA jest napewno bardziej pożyteczny i o wiele mniej kosztowny niż lansowana przez Nadbereżnego budowa na siłę kościoła na Młodyniu. Jeszcze jedno proste porównanie - w Polsce są już pewnie setki pomników JPII a ile jest miejsc upamiętniających jedną z największych w historii zbrodni na Polakach?, kilka? A tak na marginesie to ze stawiania pomników naszemu Papieżowi zrobił się pusty marketing i chęć bezmyślnego czczenia jego pamięci,która mu się i pewnie należy ale zdrowy rozsądek jest też wskazany w narodzie który czci Papieża a kompletnie nie zna i nie rozumie jego naucznia poza znakomitą mniejszością.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 17:22  
Cytuj
kosmal3006 popieram Cię w 100 % !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
loniasty i co myślisz, że mi dowaliłeś?


Nawet nie przyszło mi to do głowy.ObrazekNie mam powodu Ci dowalać .


Ktoś ma kasę niech robi z nią co chce jeden wybuduje kościół,następny pomnik inny burdel, tylko nich to będzie zgodne z prawem i bez przegięcia pały.Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 20:19  
Cytuj
Nawet nie przyszło mi to do głowy.ObrazekNie mam powodu Ci dowalać .


Ktoś ma kasę niech robi z nią co chce jeden wybuduje kościół,następny pomnik inny burdel, tylko nich to będzie zgodne z prawem i bez przegięcia pały.Obrazek
[/cytat]

I tu się zgadzamy.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Ten co pomników nie buduje http://stalo(...)d=646270

loniasty i co myślisz, że mi dowaliłeś?

moje zestawienie zostało celowo przedstawione w takiej formie, nie mam nic do stawiania pomników, jeżeli robi to ktoś za prywatne pieniądze jak to jest w przypadku \"Transformersa\". Problem jest w tym, że masa ludzi popiera budowę kościołów, które świecą później pustkami i ci sami ludzie najeżdżają na sieci marketów, w których robią po mszy niedzielne zakupy. Jak ktoś przeczytał mój komentaż ze zrozumieniem, ten wie o co chodzi. A taki np. pomnik w postaci jakiejś płyty upamiętniającej ofiary UPA jest napewno bardziej pożyteczny i o wiele mniej kosztowny niż lansowana przez Nadbereżnego budowa na siłę kościoła na Młodyniu. Jeszcze jedno proste porównanie - w Polsce są już pewnie setki pomników JPII a ile jest miejsc upamiętniających jedną z największych w historii zbrodni na Polakach?, kilka? A tak na marginesie to ze stawiania pomników naszemu Papieżowi zrobił się pusty marketing i chęć bezmyślnego czczenia jego pamięci,która mu się i pewnie należy ale zdrowy rozsądek jest też wskazany w narodzie który czci Papieża a kompletnie nie zna i nie rozumie jego naucznia poza znakomitą mniejszością.


i ja Ciebie też popieram bo to od ludzi zależy co powstanie w tym kraju.w polakach jest potencjał, ale większość z nich tylko narzeka i zajmuje się pierdołami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 15:38  
Cytuj
JUŻ OTWAAAAARTE !

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 09:24  
Cytuj
Sponsor reprezentacji Polski umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 08:07  
Cytuj
Swietne miejsce i wreszcie z parkingiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
Swietne miejsce i wreszcie z parkingiem

?? przecież biedronka na okulickiego i kolo ronda w rozwadowie od zawsze miały parkingi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »