NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Hotel Królewski - wesele - wasze opinie,
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2011r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
małemu dziecku trzeba tłumaczyć! nie czepiaj się szczegółów i nie odwracaj kota ogonem! może i nie składnie,polonistką przecież nie jestem, ale sedno wiadomo jakie, myśle że nie trzeba przetłumaczyć. Twoje wesele napewno było JEDYNE w swoim rodzaju, gości również miałaś niepowtarzalnych.NIKT nie jest chodzącym ideałem, zapewne tak jak Pani!!!



Fakt, że ktoś nie jest polonistą nie zwalnia go z poprawnego posługiwania się językiem ojczystym.
Kota ogonem nie odwróciłam. Niby, w którym miejscu?
Przetłumaczyć jak najbardziej trzeba, a najlepiej to nauczyć się chociaż trochę poprawnej polszczyzny.

Hehe to nie było moje wesele, ani moi goście.
Nie mogę wyrazić swojej opinii, bo nie zgadza się z Pani? Przykre.
I o co Pani chodzi z tym "chodzącym ideałem"? Wystarczyłoby zatrudnić jeszcze jednego kelnera i wszystko by grało.
Coś mi się wydaje, że ktoś tu jest pracownikiem Marcato.

Z mojej strony EOT, bo wątek jest o Hotelu Królewskim.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2011r. 22:51  
Cytuj

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2011r. 12:38  
Cytuj
każdy ma prawo do swojej opinii, ale niech ona będzie przynajmniej obiektywna,a nie wysnuta na podstawie niewiadomo czego! Nie ma sensu rozmawiać na ten temat z osobą co nie potrafi łączyć w całość,sciana
przeanalizuj moje i Twoje wypowiedzi i może załapiesz o co mi chodzi bo jak narazie to widzę że sama niewiesz co piszesz, a przy okazji napij się meliski może ci pomożeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2011r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
każdy ma prawo do swojej opinii, ale niech ona będzie przynajmniej obiektywna,a nie wysnuta na podstawie niewiadomo czego! Nie ma sensu rozmawiać na ten temat z osobą co nie potrafi łączyć w całość,sciana
przeanalizuj moje i Twoje wypowiedzi i może załapiesz o co mi chodzi bo jak narazie to widzę że sama niewiesz co piszesz, a przy okazji napij się meliski może ci pomożeumiech



Moja opinia nie jest obiektywna i wysnuta nie wiadomo na jakiej podstawie, a twoja jest jedyna i słuszna? Ktoś tu ma problem ze sobą i to na pewno nie jestem ja.
EOT

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »