NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
ogródki działkowe,
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 15:43  
Cytuj
Czy ktoś orientuje się w jakiej cenie można nabyć ogródek działkowy? Interesuje mnie zwłaszcza działka za wieżowcami na Poniatowskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 15:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 18:58  
Cytuj
Niedawno była dzialka do sprzedania obok mojej, przed Sanem. Została sprzedana za 4 tys.Z tego co wiem, lepiej wyposażone "chodzą" nawet po 5-6 tyś. Zaniedbaną możesz kupić za 2 tys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 2 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 19:09  
Cytuj
Witam, ja mam do sprzedania dzialeczke w rozwadowie obok ekonomika , 3.5ara z ladna drewniana altanka w stylu finskim ( wyglada jak goralski domek), z narzedziami ogrodniczymi . Jesli jest Pani zainteresowana to prosze o kontakt na PW umiech cena 6 tys do negocjacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 21:59  
Cytuj
Ja natomiast mam do sprzedania zadbaną działkę 3 ary - ogród działkowy w Sochach, murowana altanka kryta blachą trapezową, zadaszony taras, drzewa (brzoskwinie,jabłoń, czereśnia,wiśnie, śliwka i orzech, krzewy (porzeczki, borówka, truskawki, trawnik, ogrodzona z trzech stron. Cicha i spokojna okolica. Myślę o sprzedaży po zbiorach umiech Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 08:13  
Cytuj
Chyba będe musiała dać ogłoszenie na tablicy informacyjnej na działkach. Byłam wczoraj popytać i są do nabycia działki ale o kontakt z właścicelami trudno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 10:28  
Cytuj
Gosia, życzę Ci udanej transakcjiumiech My mieliśmy trochę perypetii i zachodu, ale w końcu się udało kupić, za Sanem. Kawałek, ale jest cisza i spokój. Choć nie powiem, zwinięto mi parę rzeczy:/ A z zakupem mieliśmy tak, że u jednego szykownego sprzedającego mieliśmy już ugadaną cenę, już byliśmy umówieni na godzinę, żeby podpisać papiery i on zadzwonił wcześniej, powiedział, że ma innego chętnego za większą kasę, chyba, że my - tak zdecydowani na nią zapłacimy te większe pieniądze. Mąż się wściekł i grzecznie podziękował przyjemniakowi. Myślał, że znalazł naiwnych czy co? Obyś Ty miała sympatyczniej. My kupiliśmy działkę za 5 tys. w zeszłym roku. Powodzenia!

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 13:53  
Cytuj
Byłam wczoraj z mężem i wygląało to mnie więcej tak, że pytaliśmy działkowiczów czy wiedzą coś o działce do sprzedania (może być na jesieni) w każdej praktycznie alejce była jakaś ,,ponoć" do sprzedania tylko kontaktu do właścicela nikt nie potrafił podać ;-) Ale narazie się nie poddaje.
Lament a w jakim stanie była wasza działka chodzi mi międzyinnymi o to czy była murowana altana i czy bardzo zapuszczona?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 2 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 14:06  
Cytuj
Gosiu a do jakiej ceny mniej wiecej Cie interesuje dzialka ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 14:13  
Cytuj
To zależy od stanu działki jeżeli miałaby murowaną altanę i niewiele rzeczy do zrobienia to myslę, że można by było wydać ze 4 tys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 20:29  
Cytuj
Gosia przyznam, że mieliśmy dość zapuszczoną działkę, truskawy musiałam z trawnika wykopywać, żeby w ogóle chciały odbić, rabata pożal się Boże, skalniak w rozsypce, domek drewniany - taki sobie. Gość nam sprzedał 2 działki w tej cenie, więc nie narzekałam. Chciał sprzedać 2 albo żadną. Więc okazja nie lada. Druga działka w ogóle nie ruszana chyba od początku. Doprowadziłam jedną (tą z altanką) do ładu niewielkim kosztem, ale spoooorym wysiłkiem fiz. i teraz jest gra gitara. Na drugiej działce rodzice posadzili parę krzaczków i zrobili grządkę i fajnie jest. Miejsca sporo dla dzieciaka i psaumiech) To był dobry zakup, choć przypłacony bólem kręgosłupaumiech

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 2 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 20:46  
Cytuj
Z powodu duzego zainteresowania dzialka (PW i maile) , nie bede wysylal zdj kazdemu z osobna wiec wstawie tutaj zdj Altanki . Po obejrzeniu altanki osoby ktore sa zainteresowane kupnem prosze o kontakt umiech http://image(...)38c.jpg/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 7 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 22:33  
Cytuj
Podbijam temat.
Zdecydowanie kupie dzialke na Hutnik I za blokami na Poniatowskiego lub Hutnik II blisko domu dzialkowca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 23:06  
Cytuj
najwięcej do sprzedaży jest na Jesien i wiosnę a zaniedbane za 2 tys????????????????????gdzie tak????mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 7 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 23:15  
Cytuj
Nie wiem kiedy jest najwiecej do sprzedazy. Ale jak dzisiaj bylam sie zorientować to kolo oczka wlasnie jest do sprzedania dzialka za 2 tys. Altanka w znacznym stopniu do poprawienia. Rzekomo chce ja sprzedac kobieta, ktora ma ponad 80 lat, w tym, , ze do sprzedania jest duzo dzialek, szkoda tylko ze trudno sie sontaktowac z wlascicielem. Zostawilam sasiadowi swoj numer ale czy sie odezwa...kto wie. Wole kupic taka dzialke i postawić nowy drewniany domek za okolo 10tys niz placic tyle samo za dobra ale 20sto letnia altane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 22:31  
Cytuj
Fajne działki są na sochach ,tylko trzeba się wiele ołazić żeby dotrzeć do właściciela i kupić za grosze popracować i sprzedać ,ewentualnie pokochać ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 23:01  
Cytuj
ja za swoja tez łaziłem brałem numery od zarządu i szukałem po ludziach i prosiłemumiechale mam, za sanem jeśli bez altanki to zaniedbane kiedyś dawali za free żeby tylko to ogarnocjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 23 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 20:33  
Cytuj
odnawiam temat - jest juz jesien... czy ktos cos wie o tanich dzialkach do sprzedania ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 10:37  
Cytuj
za mostem w ogrodach SAN jest wystawionych około 12 działek do sprzedania i przekazania trza by podejść i pooglądać i podzwonić,kilka jest z altankami ale ceny od 3 do 5 bez altanek trza by było się dowiedziećgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 19:12  
Cytuj
a działki obok oczka, które sprzedają ludzie nie są przypadkiem z niewielkim zonkiem pt: rura gazowa na działce, altanka do rozbiórki??

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 19:53  
Cytuj
Ja mam działkę za Sanem do sprzedania, murowana altanka, zadbana, więcej info na priv ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 07:48  
Cytuj
ja także za sanem mam do sprzedania altanka drewniana na połowie trawa druga uprawna tel 602290975 cena ok 2200

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
Ja mam działkę za Sanem do sprzedania, murowana altanka, zadbana, więcej info na priv ;)


jaka cena?, chociaż bardziej interesuja mnie dzialki od strony "oczka" do 5 tys zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 12:49  
Cytuj
Mam do sprzedania ogródek działkowy al.Tulipanowa nr. 675 Hutnik I. Domek murowany do remontu. Na działce woda z rurociągu. Doskonała lokalizacja. Teren nigdy nie był zagrożony powodzią. Blisko od furtki od osiedla Skarpa. Cena 2,5 tys zł. tel. 787196973

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 13:13  
Cytuj
To nie jest dział ogłoszenia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »