NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Samochod do ślubu,
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem 600zł za "antyka" ale za nowe auto?!


A co w tym dziwnego, osobiście nie chciała bym jechać do ślubu antykiem ... nawet za dopłatą.

CYTAT
Kolega jechał fajną białą toyotą, też uważam jak mazan85 samochód do ślubu powinien być biały

A niby dlaczego ma być biały. Samochód jak każda inna rzecz, łącznie z suknią ślubną - wcale biały być nie musi.

Jestem przeciwnkiem wypożyczania samochodów do ślubu ... po co ?
Osobiście bardzo mi się podoba akcent, kiedy samochodem kierują sami zainteresowani. To takie naturalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 10:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 22:14  
Cytuj
Są gusta i guściki a o nich nawet się nie dyskutujejezyk W tym przypadku rozchodzi się o cenę. Stare auto włąśnie dlatego, że jest stare się ceni. Koszty renowacji, do tego zazwyczaj przyjeżdza na lawecie więc to też dodatkowe koszta ale coś za coś. Na 5h jest Twoje chociażby do zdjęć-rozumiem jak najbardziej. Ale auto na czasie i jego wypożyczenie do ślubu kosztuje 600zl?sciana Pytam za co? Nie mam tu na myśli Porsche czy Lamborghini bo to zważając na to że są rzadkościa pewnie tez by nieźle zdzwierało, mówię o np Skodzie Octavi, całkiem przyziemny samochód jak na nasze warunki a cena szokujemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 11:50  
Cytuj
Nie ma co robić problemu z głupiego samochodu. Już samo wesele jest na tyle stresujące że nie dodawaj sobie jeszcze problemu z samochodem. Ja poszedłem na postuj taxi, upatrzyłem sobie fajnego nowiutkiego srebrnego mesia i zagadałem. Nie miałem zmartwień z samochodem bo koleś sam się stawiał o umówionej godzinie (przybranie samochodu itd.) no i dodatkowo miałem "szofera". W sumie za 5 godz. roboty zapłaciłem 250zł. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 12:03  
Cytuj
2lata temu bylem na weselu w Debicy.

To mlodym w prezent sprawila siostra panny mlodej.


Prezentem bylo pojechac do slubu replika auta dwousobowego z lat 40 czy 50.

Autem przyjechal pan mlody do panny, potem pojechali do kosciola, z kosciola do domu weselnego i cala wyprawka cos okolo 1000zl.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 25 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 13:24  
Cytuj
Trochę z innej beczki...

Moderowano przez: SM
Zabronione jest publikowanie reklam na forum !

Wynajem busa 9 os Volkswagen Caravelle Long... 535 885 775
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 13 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 14:45  
Cytuj
chlopak z niska ma fajne biale auto idealne na slub i wozi za 250 zl po co przeplacac za bez sensowne oklepane auta

....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 15:36  
Cytuj
www.nasluby.pl no na pewno za 250 zł ;) nie pojadą. Ale jak ktoś nie ma firmy i nie płaci ZUS-u itd to może jeździć nawet za 100 zł ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 19:43  
Cytuj
A my jedziemy własnym ,choć marzyłam o aucie retro, ale musimy patrzeć na kasę bo jeszcze nas czeka remont mieszkania po babci, więc wydatków będzie i tak sporoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 19:49  
Cytuj
Majka dobre podejscieumiechgood Mnie i zone wiozl tata swoim autemumiech zadne retro ani zadna s czy tam c klasajezyk wydaje mi sie ze auto to w sumie taki zbedny wydatek, chyba ze ktos do tego przyklada duzo uwagi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 22:21  
Cytuj
ajjj dziewczyny na to inaczej patrzązarumieniony
Sentymenty, ładna oprawa, wspomnienia na lata...
Jeden, jedyny dzień w życiu wyprawiasz takową imprezkę i chcesz aby było tak jak sobie to przez lata w głowie planowałęś/aś więc raz warto zaszalećumiech Ale też uważam że nie ma co przesadzac, wszystko w granicach rozsądku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 08:30  
Cytuj
Majka89 wiadomosc na priv

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »