NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
kaufland stare mięso na promocjach!!!,
Posty: 6
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 23:40  
Cytuj
Kupiłam wczoraj mięso na promocji w Kauflandzie schab po 11,99 cena kusząca, ale to co się okazało przerosło moje wyobrażenie o stary mięsie. Okazało się że po usmażeniu z mięsa zaczęły wychodzi piciuch ( białe ledwo widoczne żywe robaki). Nigdy w życiu nic już nie kupie w tym sklepie. Jak można sprzedawca takie mięso. Zapewne obsługa na mięsnym zdaje sobie sprawę z tego co sprzedaje a jednak ci ludzie mogą spa spokojnie. Więc jeśli ktoś kupił to mięso to nie polecam spożywać. Może ktoś chciałby się podzieli zdaniem na ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 23:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 23:54  
Cytuj
Nie pierwszy i nie ostatni raz takie przekrety w tym sklepie byly.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 00:02  
Cytuj
Przekręt przekrętem ale dodam że jestem w ciąży i nie było mi do śmiechu jak spróbowałam to mięso nim zauważyłam co z niego wychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 00:02  
Cytuj
Po prostu nie kupujcie tam. Kaufland to jedno wielkie nieporozumienie. Kto na to pozwolił? Lud widzi wielkie transparenty PROMOCJA z cenami 0.99, 1.99 i na to leci. Nie doceniamy lokalnych sklepów - ani stalowowolskich, ani ogólnopolskich. Zagraniczne, więc lepsze - NIEPRAWDA. Nie dajcie się manipulować.
mlotekObrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 00:03  
Cytuj
z takim czymś powinnaś się zgłosić do sanepidu.

nie wiem czego można się spodziewać po schabie po 11 zł/kg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 00:05  
Cytuj
Idź szybko do Sanepidu. Najlepiej z dowodem zakupu w Kauflandzie (może być paragon). Jeżeli masz jeszcze podejrzane produkty z tej sieci, zanieś im razem z tym mięsem. Nie ignoruj tego, złóż skargę, bo czują się bezkarni. Cena to nie wszystko. No i trzeba zawiadomić media - nic nie szkodzi jak afera. Jak masz możliwość, zrób fotki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 00:09  
Cytuj
Tak zamierzam zrobić tzn. odwiedzić sanepid, bo nie zostawię tej sprawy w taki sposób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 00:14  
Cytuj
Potwierdzam - jakiś czas temu kupiłam wędzoną rybę - chyba śledzia - był tak wstrętny, że nawet koty nie chciały go jeść i wyrzuciłam to do kosza ...Dobrze, że ten temat zaistniał - inni też powinni opisać swoje doświadczenia w tym zakresie! Ja z pewnością nie kupię tu już nigdy żadnego mięsa i innym odradzam.

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 00:27  
Cytuj
mrowkowa

A bylo isc do spożywczaka na dole, tego osiedlowego
nikt by ci "gówna" nie wsisnął
i podreperowala bys budżet STW, bo oni podatki tu placa
a tak to karm zachodnie dupy |(szefostwo, wlascicieli)

i on / ona na teneryfach siedzi
i smieje sie co ty tu za pierdoly wypisujesz !

daj zarobic umiech
NAM stalowowolaninom umiech

za kolejne kilo miecha dostaniesz rabat umiech
i na jeden h... wyjdzie a tu musialas wydac na paliwo umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 06:12  
Cytuj
CYTAT
mrowkowa

a bylo isc do sporzywczaka na dole, tego osiedlowego
nikt by ci \"gówna\" nie wsisnol
i podreperowala bys budrzet STW, bo oni podatki tu placa
a tak to karm zachodnie dupy |(szefostwo, włascicieli)


Nie wiem na jakim osiedlu mieszkasz ale Ci zazdroszcze bo ja w osiedlowym mięsa bym nie kupiła.
Różnica jest tylko taka, że jak sprzedają stare to nawet nie przecenią bo nie zejdą poniżej zakupu chociażby zielone miało leżeć.
Wszędzie jest to samo, po prostu padło na Kaufland.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 09:09  
Cytuj
Nigdy nie kupuję mięsa, wędlin, ryb, serów i żadnych produktów spożywczych na tzw. promocji, bo to jest ZAWSZE wyprzedaż. Na promocji to ja kupić mogę np. papier toaletowy albo ciucha, ale też trzeba uważać, bo kiedyś chciałam kupić bajkę dla dziecka w TESCO oczywiście niby taniej i okazało się, że cena po promocji była wyższa o 50 gr. Niby nic, ale... !?? .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 09:18  
Cytuj
Dodam tylko że w Tesco takie samo gówno można kupić.Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 09:54  
Cytuj
Pierdol...cie jak potluczeni.Takie rzeczy sa wszedzie i dajcie spokoj kauflando.Pewnie te komentarze pisa wlasciciele sklepow osiedlowych bo przegrywaja konkurecje.To ze mieso bylo zepsute to skandal i nalezy sie to zglosic do sanepidu a nie pierdol...c tu ze nigdy nic nie kupicie tam.To jeden z najlepsych sklepow .Najwiekzy wybor towaru w przystepnych cenach.Wystarczy zglosic temat sanepidowi i bedzie git.Dzieki Kauflandowi i Tesco mozemy kupowac tanio.I nie pierdolc...e ze tam sa zlej jakosci towary.Takie zdazajasie wszedzie.A najczesciej w osiedlowych sklepach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 10:02  
Cytuj
Ludzie czy jeszcze się nie nauczyliśmy, nikt nie oddaje swojego towaru za połowę ceny ! Jeśli jest promocja to musi być albo krótki termin ważności albo towar uszkodzony. Robi to każdy sklep duży i mały (szczególnie duży). Po prostu nie kupujmy mięsa w dużych sklepach, po mięsko tylko do sprawdzonego. Tyle już było programów w tv jakie to mięso jest sprzedawane w marketach w promocji a my dalej walimy do marketu bo promocja umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 10:15  
Cytuj
Ludzie gdzie tu rozum ! mięso w markecie ? co z tego jak zaoszczedzicie 2 zł jak pół wyrzucicie ! ja osobiście kupuje we wzorcówce SPOŁEM jak i frac na Al. Jana Pawła - tam wiem że jest świerze, są sytuacje gdzie idę po mięso a Pani mówi ze sie skończyło i jutro będzie - ciekaw jestem czy w "Marketach" ktokolwiek usłyszał taki tekst - tam mięso zdatne dla psa z miski wyciągną by sprzedać!ale wasza sprawa - jedzta pijta i bądźcie zdrów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 10:21  
Cytuj
Ale to było dobre mięsko smiech2 z baaaardzo świeżym (jeszcze żywym)nadzieniem, po prostu źle usmażone Obrazek smiech2smiech2 Mięsko trzeba dobrze smażyć,Obrazek tak żeby i nadzienie się usmażyło i wtedy można zjeść ze smakiem,
bo nic nie ucieka z mięska Obrazek
smiech2smiech2smiech2 smacznego jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
mrowkowa

a bylo isc do sporzywczaka na dole, tego osiedlowego
nikt by ci \"gówna\" nie wsisnol
i podreperowala bys budrzet STW, bo oni podatki tu placa
a tak to karm zachodnie dupy |(szefostwo, wlascicieli)

i on / ona na teneryfach siedzi
i smieje sie co ty tu za pierdoly wypisujesz !

daj zarobic umiech
NAM stalowowolaninom umiech

za kolejne kilo miecha dostaniesz rabat umiech
i na jeden h... wyjdzie a tu musialas wydac na paliwo umiech




Ortografią to ty widzę, że nie grzeszysz ja rozumiem tak zwane literówki ale to aż razi '' sporzywczaka '' , '' budrzet '' ...

Bardzo słuszna uwaga. Zdania rozpoczynamy dużymi literami, kończymy kropką i staramy się pisać po polsku! Oczywiście budRZet już wymoderowany.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 10:33  
Cytuj
FRAJERZY SŁUCHAJCIE - !!!!
Mięso kupuje się zawsze w sklepach firmowych jak Orzech czy Matias na Poniatowskiego ponieważ tam jest zawsze świeże (przyczyna: tam codziennie kupuje dużo starszych ludzi którzy są wybredni i jest duży obrót dlatego dostawy są systematyczne a mięso dobrego gatunku) Może cena jest trochę wyższa niż w super marketach ale na jakości mięsa i wędlin nie wolno oszczędzać.To moja dobra rada. A w Kauflandzie to ja kupuję jedynie piwo; polecam ZAMKOWE !

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 11:03  
Cytuj
Do listy artykułów, których bym nie polecał kupować w tym sklepie należy dodać ryby. Ciężko zatrułem się kupionymi szprotkami na wagę. Dwa razy lądowałem na pogotowiu. Niestety, opakowanie z paragonem wyrzuciłem po rozpakowaniu, dlatego nie mając dowodu nie mogłem dochodzić swoich praw. Okazało się, że szprotki były wymieszane i musiały pochodzić z różnych dostaw, ponieważ niektóre z nich były suche jak wiór, inne nie. Nie zwróciłem na to uwagi, a szkoda, bo uniknął bym późniejszych kłopotów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
Tak zamierzam zrobić tzn. odwiedzić sanepid, bo nie zostawię tej sprawy w taki sposób.


To idz i zalatw sprawe a nie wylewaj żale na forum .A tak przy okazji to ciekawe ze nie poczulas smrodu miesa zepsutego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 15:26  
Cytuj
W sklepach typu Kaufland, Tesco najlepiej szerokim łukiem omijać mięso, wędliny, ryby i pieczywo. Lepiej dopłacić troche i zjeść naprawde świeże, w koncu to inwestycja we własne zdrowie.
Mrowkowa napisz co udało Ci sie załatwić w sanepidzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 15:57  
Cytuj
Ewe po części się z Tobą zgadzam lecz co do pieczywa to nie masz racji... kupowałem wiele razy i zawsze było świeże, oczywiście interesowała mnie tylko "nalepka" z dniem kiedy kupowałem.
Świeże mięso ? hmmm wydaje mi się że obecnie w tak dużym sklepie - hipermarkecie najlepsze mają w Centrum na niezłomnych. Jakoś nigdy się nie zawiodłem i nie spotykałem nigdy takich okazów jak po kupnie w TESCO, KAUFLANDZIE i BIEDRONCE.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 16:08  
Cytuj
'' Lexter '' jeśli chodzi o pieczywo w Kauflandzie to nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że to '' świeże '' pieczywo to nie takie jak z prawdziwej piekarni bo to z Kauflandu to półprodukt sprowadzony skądś jako mrożonka a następnie jest to wypiekane w piecu i podane jako '' świeże '' dla zainteresowanych podana jest taka informacja przy końcu regału po prawej stronie.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
\'\' Lexter \'\' jeśli chodzi o pieczywo w Kauflandzie to nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że to \'\' świeże \'\' pieczywo to nie takie jak z prawdziwej piekarni bo to z Kauflandu to półprodukt sprowadzony skądś jako mrożonka a następnie jest to wypiekane w piecu i podane jako \'\' świeże \'\' dla zainteresowanych podana jest taka informacja przy końcu regału po prawej stronie.



Hmmm jakoś nigdy się nie spotkałem z nieświeżym pieczywem w Kauflandzie, a kupowałem wiele razy ale jeśli jest tak jak mówisz to chyba przestane tam kupować. Szczerze to preferuję ludziom z "Zatorza" kupowanie pieczywa w sklepie osiedlowym PIAST. Zawsze po 11 świeża dostawa pieczywa.Przepyszne. Polecam naprawdę.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 18:27  
Cytuj
w końcu ludzie zaczynają kapować że te dyże sklepy to syf i tylko kase z miasta wypompowują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »