NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
różaniec za Polske,
Posty: 346
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 05:07  
Cytuj
Wszystkich którym drogie są losy Ojczyzny zapraszam do modlitwy.


" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 05:07  
Cytuj

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12026
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 07:45  
Cytuj
Krucjata Różańcowa sprawiła, że np Węgry są teraz wzorem kraju broniącego własnej tożsamości. Wpisali preambułę do Boga w Konstytucji, odzyskują niezależność polityczną i energetyczną......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 19:51  
Cytuj
To może być ostatnia deska ratunku.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 19:54  
Cytuj
Nie mieszajmy Kościoła i Wiary,w sprawy Państwa.Wystarczy jak jest,tylko to dobrze i mądrze wykorzystać.Jedno z przykazań Dekalogu mówi coś tym temacie.Nie używajmy imienia i autorytetu Boga dla tak drobnych spraw
Módlmy się np.za Tadeusza Rydzyka.Wierzący,bo tak się robi,ateiści,bo może akurat to zadziała.Gdybym miał to robić, wcześniej napisałbym taki list.

\"
Pan Tadeusz Rydzyk
Toruń

Szanowny Panie!

Do napisanie tego listu,skłoniła mnie Pana postawa, a w szczególności słowa ,jakie Pan wypowiedział w Parlamencie
Europejskim.
Nim jednak przejdę do sedna sprawy,wyjaśnię dlaczego używam zwrotu\"Pan\".Po Pańskim wystąpieniu w Brukseli,usłyszałem wiele głosów krytyki.
Minister Radosław Sikorski ,zwrócił się do Watykanu,o podjęcie stosownych kroków, mających wpłynąć na Pańskie postępowanie.Rzecznik Stolicy Apostolskiej wypowiedział się,że Pana słowa mają charakter indywidualnej,prywatnej opinii.Z pewnością też nie udał się Pan do Brukseli jako misjonarz,nawracający na wiarę,głoszący Słowo Boże.
Biorąc pod uwagę powyższe fakty,że był Pan osobą \"cywilną\",taki zwrot nie jest krzywdzący ,jak też mam nadzieję iż nie jest deprecjacją tego określenia.Jestem pełen, nie tyle szacunku,co podziwu dla Pańskiej działalności.
Krytykując Kraj ,który jest także moją Ojczyzną,robiąc to dla prywatnych interesów,naruszył Pan wszelkie dobre obyczaje.
Pomylił Pan głoszenie Ewengelii ze sprawami własnego biznesu.Służy to nie Bogu ,a mamonie.Jak można być tak małostkowym?Pluć na Polskę,Rodaków w budynku, który nie tak dawno określał Pan niemal jako siedzibę wszelkiego Zła?Tylko dlatego,że nie otrzymał Pan dotacji na budowę!Dla mnie wstyd,hańba i uporzenie...
Jak podejrzewam,dla mamony jest Pan gotów(zacytuję Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego)\"...zaśpiewać i zatańczyć\".Użyłbym także wobec Pana słów, jakimi Lech Kaczyński,jako Prezydent Warszawy,zwrócił się do jednego z obywateli,jednak nie uczynię,przez szacunek dla Zmarłego.
Tego Prezydenta, którego wraz z Jego Małżonką określał mianem oszusta i czarownicy.Wzywał do etanazji i tak mówiąc szczerze,do tej pory nie przeprosił.Były to słowa niegodne kapłana.Osoba duchowna winna prezentować wyzsze standardy niż np.zwykły internauta.
Mam nadzieję,że przynajmniej jedna osoba odmówi Różaniec w Pana intencji.Trzeba modlić się za każdego.Szatan może przybrać każdą postać,nawet duchownego.Stara sentecja mówi\"Nie szata czyni mnicha\".
z wyrazami uznania
internauta\"jusek\"
PS.\"jusek\" jest skrótem,inicjałami mojego imienia i nazwiska. \"

Kto wierzy niech się pomodli za Tadeusza Rydzyka.Ja nie.
Wpiszmy do naszej Konstytucji obowiązek dotowania Radia Maryja.O to tez można sie modlić.
Coś chyba o.Tadeusz Rydzyk był małej wiary,skoro tego sobie nie załatwił.Nie wykluczam jednak,że Bóg ręką urzędników go ukarał...

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 20:11  
Cytuj
Swietny list.Wyrazy uznania i poparcja dla autora tego listu.
Pozdrowienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 21:12  
Cytuj
Żal że najpierw rusza święta inkwizycja Krzyżowców spod pałacu ... co stało się już nudne ... co 10 impreza pod pałacem ... żeby nie było nie na temat to wrzucę kilka słów o różańcu ... list bomba ... czy komuś przeszkadzał by Rydzyk lub radio Maryja ?? gdyby to nie byłą PiS-owska tuba ?? kto PiSowi zabrania mieć swoją tubę ?? nikt ... ale pod pewnym warunkiem niech nie kłamią że to katolicki głos w twoim domu bo jakiemu katolikowi przeszkadza żyd ?? w końcu Pan Jezus był żydem ... a kto Rydzykowi każe chodzić w sutannie ?? niech wstępuje do PiSu i prowadzi Radio PiS ... a radio Maryja niech sobie istnieje bez polityki ... no to szczęść Boże i do różańca.

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 21:27  
Cytuj
Albo jestem przewrażliwiony... ale nie podoba mi się ogólnie pojęta dykcja i gestykulacja tego ks., nie wiem nie znam,ale gdyby to był polityk (nie ważne jakiej maści), osoba publiczna luz jakiś zwykły człowiek "większość" zarzucała by mu stan upojenia alkoholowego,poza tym dlaczego ta cała "krucjata" ( to słowo jednak mi się kojarzy z kilkoma stuleciami w tył) odbywa się w godzinach wieczornych ( jak przypuszczam) albo popołudniowych,a nie w bardziej przyzwoitych porach? ponadto poruszę parę tematów... wierzę w Boga nie w Kościół,należę do parafii XYZ , dlaczego jest tak, że jak ksiądz porusza na kazaniu jakikolwiek temat w sposób realny(mówiąc krótko mężczyzna który jest księdzem ma "jaja" i mówi do rzeczy), a nie jakieś bujdy to nie posiedzi na danej parafii długo? czy są wśród parafii odpowiedniki czegoś w rodzaju "kompanii karnych" gdzie księża trafiają za "karę", dlaczego (przynajmniej u mnie w parafii) był poruszony temat Niemiec i Szwecji (zresztą ogólnie krajów skandynawskich), że oni tam mają gorzej niż my?tak ksiądz mówił, że zwłaszcza w Szwecji mają problem z alkoholem i to jest ich największy problem? że przez alkohol są największe problemy typu rozwody itd, dlaczego nie wspomniał, że tam jak się ludzie rozwodzą to strona bardziej pokrzywdzona godnie żyje? a nie jak u nas? dlaczego tam ludzie umierają a nie zdychają jak nieraz u nas?, dlaczego tego nie poruszył....a najbardziej utkwiło mi w pamięci kazanie co ksiądz - jego kazań akurat lubiałem słuchać mówił o popularnych w USA (by się wydawało w kraju co uchodzi za kolebkę ZŁA) opaskach na rękę z akronimem WWJD (what would jesus do?) i mi się wtedy przed oczami pojawił widok chociażby widok z warszawy - chodzi mi o słynny krzyż gdzie babki rencistki podnosiły w górę barierki wyżej niż górnicy jak zadymę robili - i co wtedy Jezus by zrobił gdyby żył, wierze i mam nadzieję, że srogo by było....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 22:00  
Cytuj
No jestem zaskoczony że el.baran jozek i risto i inni słuchacie tego radia a kiedyś w tvn mówili że ilość słuchaczy tego radia jest bardzo zawyżona a tu prosze na samym forum sm już znalazlo sie 4 słuchaczy.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 22:10  
Cytuj
Wiktor nie nabijaj sobie postów pierdołami .... tyle powiem w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 22:14  
Cytuj
Wiktor jako że napisałeś ludzkim językiem a nie jak BOT to Ci napisze że nie trzeba słuchać żeby wiedzieć co tam jest ;)

wystarczy poczytać i posłuchać wybranych kawałków umiech

np. tu http://glosrydzyka.blox.pl/html

jesteś jego obrońcą lub ktoś z Was ?? ... możesz się spokojnie wypowiedzieć ... nie tak jak na zależnej.pl ... tym właśnie różni się demokracja od dyktatury... ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 22:14  
Cytuj
Ja w nocy jadac autem czasami puszcze :] nie znam z nazwy tej audycji, w kazdym razie dzwonia ludzie i opowiadaja historie z zycia wziete :] po glosie sadzac to mlody ksiadz to prowadzi, zadaje pytania otwarte dziadki/babki sie produkuja, a ja slyszalem juz ze 3 razy przez prawie cala audycje kolo 40 minut, ustawianie pasjansa :] klik przeciagniecie myszka - odpuszczenie, klik klik, klik klik... jak juz blisko konca ^^ .

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2237
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 22:23  
Cytuj
Jakimi pierdołami skoro kogoś oceniasz w tym wypadku o.Rydzyka to logicznym jest że zdanie wyrobiłeś sobie słuchając radia ja nie słucham więc zdania w tym temacie nie zabieram.Tłumacząc to łapatologicznie to jak ktoś pyta czy piwo takie a takie jest smaczne to jeżeli go piłem to powiem jest dobre lub złe a przecież nie powiem nie piłem tego browara ale słyszałem w szkle kontaktowym że jest ...ujowe.Musze sam sprawdzić i sam ocenić a nie na zasadzie że ktoś coś powiedział tak tak drodzy słuchacze.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 22:33  
Cytuj
Oceniam bo mam do tego podstawy nie słuchając nawet "tego" radia co ma ryja bo tego Pana R. jest wszędzie pełno poza jego radiem... tak jak Twoich postów asertywnie mowiąc wg mnie nie potrzebnych, nie pomocnych, nie wnoszących nic do tematu.... idź sobie na to wymarzone piwo a nie sr*j ogniem na innych ps. nie zapomnij zapłacić abonamentu RTV ps. swoją drogą co Ty mi wkrecasz czy ja pisałem coś o Rydzyku? chłopie kubeł zimnej wody na łeb - tak na ŁEB....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 22:46  
Cytuj
Hmmm jeżeli słyszę kawałek z audycji (oryginalny) to jestem słuchaczem radia czy nie jestem ?? słucham powiedzmy 1 telefon i jedną wypowiedz prowadzącego to jestem słuchaczem czy nie jestem ?? czy można powiedzieć że jeżeli np. wypowiedz prowadzącego do danego telefonu jest nagrana od dechy do dechy to czy można np powiedzieć że jest wyrwana z kontekstu ??

żeby coś ocenić nie trzeba być fanem albo ci coś pasuje albo nie ... krytykujesz PO ... a jesteś w PO ?? ... należałeś do nich ?? ... wiesz jaka jest sytuacja w Polsce ?? wiesz tylko tyle ile gdzieś przeczytasz i albo to chłoniesz albo uważasz że ktoś robi cię w .... ja uważam że Rydzyk to PiSowska tuba i Biznesmen żaden duchowny ... wierzę w Boga nie księży dlatego łatwiej mi to ogarnąć ... i jako katolik nie będę bronił księdza pedofila czy dziwkarza tylko dlatego że też jest katolikiem ... podobnie jest z politykami to że pan X z partii Y zrobi źle nie mam zamiaru go bronić bo jest (powiedzmy) z mojej partii a Wy "kolego" za Yarka wskoczycie w ogień

proponuję serio się pomodlić ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 22:48  
Cytuj
Kto ma "jaja" niech zamilknie w tym temacie i tyle....bo widzę nie warto się wypowiadać bo zawsze będzie jakaś wypowiedż nawet nie w stylu "gówno" tylko "padlina" bym powiedział..... powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 00:31  
Cytuj
risto88
sadze ze mam jaja umiech
ale dodam umiech

przez 2000 lat modlitwa nikomu nie pomogła

no rydzykowi ....

wiec za co tu sie kurde modlić ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »