NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Przyciemnienie szyb, tył i boki tył - za i przeciw,
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 12:42  
Cytuj
Proszę o opinie osoby, które takowe posiadają i używają.
Szczególnie te, które wożą małe dzieciątka.
Jak to się sprawdza (nagrzewanie samochodu, świecenie przez szyby), także dla kierowcy (widzenie przez tylną szybę).
Nie pytam o miejsca - bo raczej wybiorę Auto Marco w Nisku, kwotę orientacyjną też znam.
Bardziej mnie interesuje funkcjonalność i walory użytkowe, biorąc w szczególności pod uwagę "wyposażenie ałta" w dziecko poniżej lat 4-ech i ew. ulżenie mu w upałach i świeceniu w oczęta.
Ew. walory estetyczne - jeśli ktoś też miałby takową opinię - Focus, I, HB, 5D, srebrny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 12:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 14:36  
Cytuj
Jestem kierowcą samochodu co ma przyciemnione szyby. Co do nagrzewania się samochodu (na postoju) to chyba nagrzewa się tak samo. Bez klimy się nie obędzie. Z widocznością do tyłu nie ma problemu (nie mam wady wzroku). Kilka razy jechałem z tyłu i faktycznie słońce nie dokucza. Dla dziecka, które leży lub siedzi w foteliku jest to moim zdaniem spore udogodnienie.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 15:39  
Cytuj
Wiesz miałem w 2 autach i jednak teraz roletki wygrywają. Szyby są supoer przyciemnione, auto się mniej nagrzewa jak postawisz tymi szybami do słońca ale jednak są trudności w nocy z cofaniem. ja nie miałem ale osoby w okularach narzekały

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »