NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pobili Norwegów, Pobili Norwegów
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 20:18  
Cytuj
Niestety Stalowa Wola zapisała się negatywnie. Jakiś bandzior pobił w lesie biwakujących. Konkretnie podbiegł i kopnął w głowę tego Niemca. Ktoś zna więcej szczegółów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 20:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 20:22  
Cytuj
bo ktos lyknie ^^

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 20:58  
Cytuj
WSTYD! Naprawdę brak mi słów... złapać takiego i do kamieniołomów, a nazwisko do wiadomości publicznej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 22:16  
Cytuj
Jeśli ten temat to nie prowokacja i to nie jest zmyslone, to po prostu mi wstyd. Ja wiem, że w Stalowej Woli przybywa wieśniaków. Wiem, jaki jest poziom intelektualny na głebokiej wsi. Ale to juz jest zdziczenie i degeneracja.

Jeśli to prawda, to imieniu normalnych polaków - PRZEPRASZAM.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ten temat to nie prowokacja i to nie jest zmyslone, to po prostu mi wstyd. Ja wiem, że w Stalowej Woli przybywa wieśniaków. Wiem, jaki jest poziom intelektualny na głebokiej wsi. Ale to juz jest zdziczenie i degeneracja.

Jeśli to prawda, to imieniu normalnych polaków - PRZEPRASZAM.



Niestety to nie jest prowokacja. Najpierw zabili im w Polsce osiołka, a teraz jakis oprych pobił Wernera w lesie koło Stalowej Woli. Swego czasu do Warszawy przyjechał rowerem facet, który zjeździł pół świata rowerem i w Warszawie ten rower mu ukradli. To taki kraik, gdzie wszystko się zdewaluowało, nie ma w Polsce żadnych wartości, nie ma szacunku do nikogo i niczego. Jest tylko puste konsumpcyjne społeczeństwo. Dokąd zmierza nasz kraj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 22:50  
Cytuj
Ale obora...
Jutro wszelakie media beda o tym mowiły ( tak jak było z tym osłem i tym rowerem ) .
Tego prymitywa ktory pobił tego człowieka to tylko na sznur...i niech go te osły ciągna przez całe miasto .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 23:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 23:16  
Cytuj
ja jestem za
prawo hamburabiego umiech

zrobcie sonde umiech
ile osob by sie zgodziło na takie traktowanie "ludzi"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 23:38  
Cytuj
uff jak dobrze że jest TVN24 bo już myślałem że to jeden koleś co twierdzi że Niemcy i Ruscy to wrogowie i rozpętał w imię IV RP III wojnę światową smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 23:55  
Cytuj
Wstyd na całej linii oporu ;/////

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 00:12  
Cytuj
Szkoda słów, ale wstyd :(
ciemnogród :(

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 00:38  
Cytuj
Boże, co za ludzie tutaj mieszkają! Ja nie rozumiem tego, człowiek sobie zyje nikomu krzywdy nie robi, a tu nagle wychodzi z lasu jakiś psychopata i bije Cię bo siedzisz sobie w lesie. To jest nienormalne!

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 06:17  
Cytuj
Właśnie mówiłem do żony że super sprawa tak podróżować
ludzie idą przez cały świat i wszędzie przyjmują ich z otwartymi rękami a tu zonk
>
totalna porażka to miasto a przynajmniej co niektórzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 07:15  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ten temat to nie prowokacja i to nie jest zmyslone, to po prostu mi wstyd. Ja wiem, że w Stalowej Woli przybywa wieśniaków. Wiem, jaki jest poziom intelektualny na głebokiej wsi. Ale to juz jest zdziczenie i degeneracja.

Jeśli to prawda, to imieniu normalnych polaków - PRZEPRASZAM.


Mirek w Stalowej nie musi przybywać wieśniaków by to miasto nie było prawdziwym miastem. Korzenie Stalowej Woli to wieś. Przy hucie powstało nie miasto tylko osiedle, które potem dostało prawa miejskie. Część ludzi przyjechała na kontrakty z większych miast ale nie koniecznie bo przyjechali po ukończeniu studiów w większych miastach. Sporo tych ludzi na te studia też przyjechała ze wsi. Podsumowując. W Stalowej Woli nie przybywa wieśniaków tylko takie są nasze korzenie, my jesteśmy wsią.

A tak na marginesie to sprawa się wyjaśniła. Zwykłe nieporozumienie i nie ma co używać tak ostrych słów jakich użyłeś.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 09:11  
Cytuj
"Andrzejek" - ty problemy z ortografią??????

CYTAT
...Przy chucie powstało nie miasto tylko osiedle, które potem dostało prawa miejskie.


Tak - stalowa Wola to wieś. Ale są tu ludzie, pochodzący z innych miast, są też ludzie ze wsi , ale żyją tu od międzywojnia. Ja zaś pisałem o ostatnim napływie.......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 10:04  
Cytuj
Tak, czasem coś napiszę z błędem. Zdarza się.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 11:11  
Cytuj
Wie ktoś czy gdzieś jest gdzieś więcej informacji o tym incydencie?

@mirek777
Od kiedy to jesteś fanem ortografii? Tak przy okazji, "Polaków" piszemy wielką literą, "patrioto od siedmiu boleści" chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 11:45  
Cytuj
Tu piszą jak było na prawdę http://stalo(...)id=22490

Faktycznie szkoda tylko tych osiołków.
Widziłem tą parę w Sandomierzu ,szkoda słów bo znowu wybuchnie jakiś skandal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 11:54  
Cytuj
Jak to zwykle, parada platfusów wstydzi się za wszystkich przed całą Europą. Wystarczy, że wieś24 i tym podobne rozdmuchają wydarzenie, a psy Pawłowa tocząc ślinę z pysków jak na zawołanie - WSTYDZĄ SIĘ I PRZEPRASZAJĄ ZA KSENOFOBICZNY NARÓD !!!
Oj, przydałoby wam się porządne lanie.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 11:58  
Cytuj
Bokser, lanie to dostaniecie wy, w najbliższych wyborach (znowu) chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 12:05  
Cytuj
no i jest wyjaśnienie sprawy: uśmiech
http://www.stalo(...)id=22491

CYTAT
Policjanci ustalili, że sprawa nie ma podłoża ksenofobicznego, a jest po prostu wynikiem nieporozumienia i źle odebranych gestów. Obaj panowie doszli do porozumienia, przeprosili się, podali sobie ręce. Sprawa została wyjaśniona i zakończona.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
Jak to zwykle, parada platfusów wstydzi się za wszystkich przed całą Europą. Wystarczy, że wieś24 i tym podobne rozdmuchają wydarzenie, a psy Pawłowa tocząc ślinę z pysków jak na zawołanie - WSTYDZĄ SIĘ I PRZEPRASZAJĄ ZA KSENOFOBICZNY NARÓD !!!
Oj, przydałoby wam się porządne lanie.



To Mirek przepraszał. Już się gubicie pislamiści w opiniach sami siebie nazywacie lemingami:-)))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 12:35  
Cytuj
"Andrzejek" sam piszesz nie na temat i tolerujesz to u innych - weź się do swoich obowiazków "moderatorze"

Tyle było krzyku, zeby nie pisać politycznie w innych tematach i sam robisz szambo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 13:00  
Cytuj
I tu mamy przykład na twój ciasny umysł. Sprawdź kogo cytowałem i nie czepiaj się mnie. Przeczytaj ze zrozumieniem tekst cytatu a jak nie to zadzwoń do mnie a ja ci wszystko wytłumaczę. Telefon masz bo ci kiedyś podawałem na PW.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 14:24  
Cytuj
Bokser! A co Ci TVN24 uczynił? Napisali, co się stało. A niestety się stało! I ja nie widzę powodu, dla którego mamy się nie wstydzić. I tu nie ma znaczenia, kto popiera którą partię. Każdemu powinno być wstyd, że w naszym mieście napadli tych ludzi. Każdemu powinno być wstyd, że w naszym mieście zabijają ludzi jak np. pod Tesco czy Żabką. Każdemu powinno być wstyd, że temu facetowi zarąbali rower w Warszawie! Mało tego, na wstydzie nie powinno się kończyć! Przestań wyszczekiwać te śmieszne określenia na zwolenników Platformy i nie obracaj apolitycznego wątku w prymitywną i nudną już pyskówkę między PO i PiS. Mnie nie obchodzi, kto zrobi porządek z takimi incydentami u nas i w całym kraju, byle porządek był.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »