NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Policjanci na drodze!!! pomagają czy utrudniają???,
Posty: 1
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 09:24  
Cytuj
Jadąc do pracy w dniu dzisiejszym tj 27.06 z Pysznicy do Stalowej Woli zaskoczył mnie korek już przed mostem. pomyślałem utrudnienia, ale nigdy nie było aż tak!!!
Następna myśl, pewnie wypadek bo w oddali od słońca pobłyskiwał radiowóz policyjny. Ależ jakie było moje zdziwienie, otóż policja zrobiła sobie akcję kontroli trzeźwości. To już zakrawa na bezczelność. Nie dość ze ulica jest otwarta jak otwarta, barykady stoją wszędzie a stróże prawa tych barykad pilnują. To dziś coś takiego, ja nie mam nic przeciwko, ale takie kotrole nie powinny odbywać sie na środku drogi, zreszta to już nie pierwszy raz. Proszę bardzo niech staną w zatoce i zatrzymuję a nie HAMUJĄ cały ruch i tak marny ludzi jadących do pracy (bo ją jeszcze mają)ale jak sie spóźnią to mogą jej już nie mieć. Pewnie za dwa dni przeczytam ilu to zatrzymano pijanych kierowców-oby ich nie było wcale, a wobec takiej postawy Policji ktoś powinien wyciagnąć wnioski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 09:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 09:51  
Cytuj
Dzielni funkcjonariusze prawa!, szkoda tylko że sami go nie przestrzegają, nawet "głupi" zakaz palenia w miejscach publicznych, ostatnio przechodziłem koło komendy w Stalowej i patrze stoi sobie takich czterech "wybulonych" i buchają cygary na parkingu, ludzie chodzą chodnikiem, a panowie "dobry" przykład dają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 10:48  
Cytuj
No bo kim oni są? Bogami czy co..
Ja bym z nich w życiu przykładu nie brał.
A w takiej blokadzie drogi brałem udział ze 3 razy w życiu że musiałem dmuchać i stać w korku 20 minut ;/
No ale.. jak nikogo nie zatrzymaja nie wlepią mandatu i nie zabiorą prawka to z ich premii nici.. także muszą kogoś udupić dla swojej kasy.
Ja na to osobiście mam wy.... bo nie pije alkoholu może tam jedno dwa piwka na tydzien ale nigdy nie jade więc mogę im dmuchać aż sie spali im ten alkomat.
Ale niech nie robią blokad!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 22:38  
Cytuj
W poniedziałki zawsze robią kontrolę trzeźwości
Ponadto zbliża sie koniec miesiąca a oni mają normy mandatowe - nadrabiają więc zaległości.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 22:48  
Cytuj
Dobrze robią, za dużo u nas kierowców jeździ na podwójnym gazie.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 23:33  
Cytuj
jak cos robia to jest zle nic nie robia tez jest zle :]
stefek zlapanie kogos i zabranie prawka za jazde pod wplywem nazywasz udupieniem dla kasy ? :] brawo
jakby taki nap.....ony po niedzieli jechal i zabil matke z dzieckiem to kazdy by skuczal ze policja nic nie organizuje i mozna jezdzic po stalowej na....nym

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 14:13  
Cytuj
do kolegi wyzej ok zgadza sie ze by byla nagonka ale to powinno sie robic z glowa tak jak zreszta wszystko, a nie jak sam mialem taka sytuacje zepsul mi sie samochod na skrzyzowaniu sam jechalem to "swoja krowe" ledwo dalem rade troche zepchnac na pobocze to jeszcze przejezdzajacy policjanci chcieli mi zyczliwie wlepic mandat za utrudnianie ruchu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »