NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
gazeta wyborcza, ktos jeszcze czyta to gówno???
Posty: 2215
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 19:40  
Cytuj
te trzy osoby(manipulatorzy) razem może były na kawie ?? pewnie tak ;-)



" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 19:40  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 20:10  
Cytuj
Plujecie jadem na Michnika bo was boli że coś w życiu osiągnął umiech

A wasz idol Jarek to nieudacznik któremu nic w życiu nie wyszło, za PRL siedział w szafie, komune zaczął zwalczać jak upadła. Raz został premierem to nawet pół kadencji partacz nie wytrzymał. I tylko patrzeć jak w nadchodzących wyborach dostanie kopa od narodu w kaczy kuper. Oczywiście ogłosi jak zwykle moralne zwycięstwo i że wybory sfałszowano.

***** *******, ***** ***!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 23:59  
Cytuj
CYTAT

echodna

elbanan - Ty chyba jesteś jakimś bezrozumnym impotentem intelektualnym.
Każdy kto powie coś złego nt. TVN czy Gazety Wyborczej, czy ludzi związanych z tym środowiskiem nazywasz PISowcami. Pierdolnij się w łeb, Przeciwnikami tych mediów nie są tylko durni PISowcy ale także normalni ludzie, którym wciska się w tych mediach kit i papkę. To samo mogę powiedzieć o Gazecie Polskiej co o Gazecie Wyborczej, to samo powiem o Trwam i TVN czyli kompletna żenada i manipulowanie faktami. A osoby, które bronią jednych czy drugich nazywam imbecylami. I ty jesteś takim imbecylem tak jak ci co popierają Trwam.

PS. Bronić nie ma czego.


"normalny człowieku" zwisa mi centralnie twoje zdanie co oglądasz/czytasz kogo posuwasz czy kto posuwa ciebie ... zwisa mi też na kogo chcesz lub nie chcesz głosować ... zastanawia mnie jedno po jaki CH** się wcinasz ?? Na koniec dobra rada ...jeżeli temat ci zwisa to go olej tak jak ja w tym momencie ciebie ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 08:11  
Cytuj
Obrazek

Prywatna wojna z kibicami

To nie jest tak, że Zdrajca Tusk, uwziął się na kibiców. Kibice zaleźli za skórę najpierw Michnikowi. A ten - ponieważ ma do odebrania wiele długów wdzięczności u Słońca Peru, zarządał zrobienia porządku z kibicami bo mu sprzedaż gwałtownie spada. Tak więc płemieł realizuje po kolei roszczenia rożnych oligarchów którzy wypchnęli i utrzymują go przy władzy.

Co z tego, że Michnik siedział 6 lat. Zmienił się. Współuczestniczy w operacji pozbawienia Polski suwerenności, w skłócaniu Narodu, który w takim stanie jest bardziej sterowalny i przewidywalny. Jego zadanie to ogłupianie, manipulacje i kłamstwa. Tworzy wraz z innymi polskojęzycznymi mediami przestrzeń działania dla PO i obcych, wrogich państw, takich jak Rosja czy Niemcy.

Sprzeniewierzył sie wszystkiemu, o co walczył. Broni Jaruzela, który zdaje się, wsadził go do więzienia. Przyjaźni się z Urbanem i Bóg wie z kim jeszcze, z tamtego zbrodniczego układu. Broni człowieka, który powinien byc sądzony za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu.

Dla mnie to zdrajca.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 09:49  
Cytuj
Ta, Szechter siedział 6 lat. Chyba w swojej posiadłości przed telewizorem, pijąc kawę i paląc fajki, bo tak kazali przełożeni.
Bajeczka dla imbecyli.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 11:05  
Cytuj
zacznijmy od podstaw kto jest wrogiem Jarka ... a kto "przyjacielem" ?? tych drugim znacznie łatwiej wymienić napisał bym że nikt no ale kogoś trzeba ... w tej chwili największym jest Rydzyk ten sam który nazywał żonę Lecha K. od czarownic coś tam gadał o szambie i chyba o aborcji ... dlaczego jest bez niego poparcie PiS wahało by się w granicach 15% ... Związki "nowa "S"" tak jaki kościół tak i związki powinny być bezpartyjne ale już dawno ktokolwiek przestał w to wierzyć... przykład Stalówki co zrobiły związki dla HSW ?? ale jak jest zadyma w Wa-wie jedzie 10-20 autokarów i gitara związki też są potrzebne PiS-owi to to następne 5%... no i "kibole/kibice" (nazywanie wszystkich w ten sposób jest nie na miejscu ale jakoś trzeba ich nazwać) nawet z lokalnego ogródka z jakiej listy wszedł za radnego nasz lokalny działacz powiązany z kibicami ?? ta sztama już jakiś czas trwa ;) a stadiony zamykano ostatnio ...

teraz jest coś o wiele bardziej zastanawiającego dlaczego praktycznie wszyscy opozycjoniści Ci którzy walczyli z KOMUNĄ w Polsce są wrogami Jarka ?? od Michnika,Bartoszewski, Wałęsa,Krzywonos,Mazowiecki,Geremek,Niesiołowski,Frasyniuk ... i można tak jeszcze wymieniać z dobrą godzinę ...

Jak mi wytłumaczycie realnie ten fenomen to zamiast na Ryśka Kalisza zagłosuje na Jarka jak tylko będzie taka możliwość a raczej na 99% na tych wyborach będę głosował w Wa-wie

ps.Bokser ... tak to Jarek przesiedział 6 lat za komuny ale w Anglii/lub w szafie ;) i to on jest największym wrogiem komuny z tym ze komuna padła 20 lat temu smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 11:16  
Cytuj
http://www.glosujinaczej.pl/

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 11:36  
Cytuj
el.Banan napisał/napisała:
CYTAT
zacznijmy od podstaw kto jest wrogiem Jarka ...

... od Michnika,Bartoszewski, Wałęsa,Krzywonos,Mazowiecki,Geremek,Niesiołowski,Frasyniuk ... i można tak jeszcze wymieniać z dobrą godzinę ...

No to dowiedz się bananiku kim są ci ludzie uśmiech Wystarczy poszukać, zainteresować się, nie karmić się tylko gównem wyborczym, przyzwyczaić się do smaku prawdy. Sam wyciągniesz wnioski a nie pracując dla sitwy robisz ludziom kisiel z mózgu.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
el.Banan napisał/napisała:
zacznijmy od podstaw kto jest wrogiem Jarka ...

... od Michnika,Bartoszewski, Wałęsa,Krzywonos,Mazowiecki,Geremek,Niesiołowski,Frasyniuk ... i można tak jeszcze wymieniać z dobrą godzinę ...

CYTAT
No to dowiedz się bananiku kim są ci ludzie uśmiech Wystarczy poszukać, zainteresować się, nie karmić się tylko gównem wyborczym, przyzwyczaić się do smaku prawdy. Sam wyciągniesz wnioski a nie pracując dla sitwy robisz ludziom kisiel z mózgu.


czyli chcesz mi powiedzieć że wszyscy Ci którzy walczyli siedzieli byli represjonowani są źli ... a ten co nie robił NIC i po 20 latach walczy komuną (sam nie tak dawno nazywał ich przyjaciółmi i patry jotami) jest O.K ?? ... to mnie przekonałeś smiech2 ... aha żeby było śmieszniej to do przyjaciół Rosjan też wysłał przesłanie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 12:19  
Cytuj
To był list do narodu rosyjskiego umiechumiechumiechumiech śmieszny manipulancie umiechumiechumiechumiech

http://youtu.be/wZ3EEZs39zE

Oto jego fragmenty:

"Są w historii takie momenty, które potrafią zmienić wszystko, które potrafią zmienić bieg historii. Mam nadzieję i taką nadzieję mają także miliony Polaków, w tym, także i ci, którzy popierali Lecha Kaczyńskiego, że taki moment nadchodzi, że dojdzie do tej wielkiej potrzebnej zmiany, dla nas, dla naszych dzieci, dla naszych wnuków"

"10 kwietnia tego roku doszło do wielkiej tragedii. Odruch współczucia i sympatii milionów Rosjan, został przez Polaków dostrzeżony. Został dostrzeżony i doceniony. Dziękujemy za każdą łzę, za każdy zapalony znicz, za każde wzruszające słowo"

"Panie i panowie, przyjaciele Rosjanie, dziś 9 maja 2010 roku na Placu Czerwonym miał stać mój ukochany brat prezydent Polski Lech Kaczyński" .

"Wiem o czym by myślał patrząc z dumą na defilujących polskich żołnierzy. Myślałby o milionach żołnierzy, milionach żołnierzy rosyjskich, którzy polegli w walce z niemiecką Trzecią Rzeszą"

Jego brat, jak dodał, myślałby także na Placu Czerwonym o Katyniu, "o zbrodni, która 70 lat temu tak bardzo podzieliła nasze narody".

"Wiem, że w ziemi rosyjskiej leżą miliony ofiar stalinowskiego terroru, Rosjan, przedstawicieli innych narodów. Wiem, że stalinizm i ostateczne rozliczenie stalinizmu jest problemem obydwu naszych narodów. Wiem jednocześnie, że nowe można budować tylko w oparciu o prawdę, że musimy tę prawdę poznać nawet wtedy, jeżeli jest ona bardzo bolesna"

"Polacy pamiętają ciosy i kule zbrodniarzy z NKWD"

"Pamiętają, że wielu Rosjan potrafiło podzielić się tym, co mieli, choć mieli bardzo, bardzo niewiele"


Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 12:28  
Cytuj
Co ma list Jarka do Rosjan do tematu o GW ?

Jarek wśród swoich wyznawców wylansował alternatywną wersję historii w której obala komunę razem z bratem a agenci SB Michnik i Wałęsa próbują im w tym przeszkodzić. Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby w te bzdury uwierzyć.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 12:29  
Cytuj
"Tworzy wraz z innymi polskojęzycznymi mediami przestrzeń działania dla PO i obcych, wrogich państw, takich jak Rosja czy Niemcy."

bycie BOT-em nie boli albo ruscy to wrogowie albo nie ...czy tylko 1% ruskich to wrogowie a 99% nie ... zdecyduj się :/ czy tylko Buda Ruska to wrogowie ?? a Państwo Rosyjskie to przyjaciele ?? ... a w Niemczech kto jest wrogiem ... Wehrmacht ?? czy zależy to od daty

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 12:32  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »