NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Kongres Nowej Prawicy,
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 13:30  
Cytuj
mirek777 podejdz do tego bez emocji. Oczywiście należy się szacunek dla walczących w PW bo mieli odwagę to trzeb aprzyznac i walczyli o wolność ale trzeba też przeanalizowąć słuszność decyzji podjętych przez dowództwo tak na zimno bez emocji. 200 tysia i 20 tysia powstańców taką wyrwę inelektualną cięzko jest załatać... pomyśl kim byliby Ci ludzie po wojnie... bo ja myśle że oponentami wobec sowietów a tak zgineli najwięksi patrioci i kto miał przekazać nastepnycm pokoleniom miłość do Polski? To między innymi przez ta wyrwę inelektualną narobiło się za komuny tylu ubeków i sbeków a ich dzieci a nie rzadko i oni sami spawują obecnie rzady w Polsce... polecam postudiować nocną zmianę...
Powstańcy rzucili się na niemców tak jak teraz młodzi z Nowej Prawicy rzucają sie na bande czworga... może i przegrają ale chcą walczyć tak jak oni o wolna Polskę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 13:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 17:59  
Cytuj
Ja właśnie podchodzę bez emocji.
"ifeelgood" - próbowałem z tobą dyskutować sensownie - ale się nie dało. Dla mnie jesteś niepoważny. A ostatnio jesteś wręcz napastliwy i podchodzisz zbyt emocjonalnie.

Mnie nie interesuje rozmowa na cytaty - tylko na sensowne argumenty. Może jeszcze nam się uda podyskutowac w ten sposób.
Nie ukrywam, że chciałbym.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 20:10  
Cytuj
takie ulotki z rzeszowa sa czy jakie inne ?
http://www.legit(...)p?id=108

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 20:49  
Cytuj
Wybrane cytaty JKM, mam nadzieję, że kobiety 2 razy się zastanowią zanim zagłosują:
CYTAT
Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom.

CYTAT
– Czy gdyby urodził się Pan jako kobieta, to czy miałby te same poglądy co teraz?
– Na pewno! Ale nie umiałbym ich tak klarownie i logicznie przedstawiać.

CYTAT
Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.

Dla JKM człowiek = mężczyzna bo wg niego kobieta nie jest człowiekiem, a jego największym przyjacielem...
CYTAT
Precz z równouprawnieniem! Kobiety powinny mieć nie „równe prawa”, lecz PRZYWILEJE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
Wybrane cytaty JKM, mam nadzieję, że kobiety 2 razy się zastanowią zanim zagłosują:
CYTAT
Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom.

CYTAT
– Czy gdyby urodził się Pan jako kobieta, to czy miałby te same poglądy co teraz?
– Na pewno! Ale nie umiałbym ich tak klarownie i logicznie przedstawiać.

CYTAT
Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.

Dla JKM człowiek = mężczyzna bo wg niego kobieta nie jest człowiekiem, a jego największym przyjacielem...
CYTAT
Precz z równouprawnieniem! Kobiety powinny mieć nie „równe prawa”, lecz PRZYWILEJE!



Poczytaj całość i nie podawaj wybiórczo cytatów. Po za tym gdybyś miał cień inteligencji to zobaczyłbyś, nie tylko tu na forum że JKM to wróg demokracji i jakiego kolwiek głosowania. Demokracja = głupota.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 03:58  
Cytuj
CYTAT
Wybrane cytaty JKM, mam nadzieję, że kobiety 2 razy się zastanowią zanim zagłosują:
CYTAT
Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom.

CYTAT
– Czy gdyby urodził się Pan jako kobieta, to czy miałby te same poglądy co teraz?
– Na pewno! Ale nie umiałbym ich tak klarownie i logicznie przedstawiać.

CYTAT
Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.

Dla JKM człowiek = mężczyzna bo wg niego kobieta nie jest człowiekiem, a jego największym przyjacielem...
CYTAT
Precz z równouprawnieniem! Kobiety powinny mieć nie „równe prawa”, lecz PRZYWILEJE!


+ w JKM temacie bylo kilka razy o kobietach, pisalem czym zajmuje sie jego malzonka, ze ma rowniez pelnoprawne czlonikinie/wspolpraconiczki do wyboru :] to jak echodna napisal wybiorcze cytaty :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 14:40  
Cytuj
Osobiście wolę aby moja Żona nie miała takich samych praw jak ja ale przywileje. Bo w konsekwencji "równouprawnienia" facet może każdej kobiecie nakłaść po "pysku" tak jak każdemu innemu facetowi.
Feminazistki działają na niekorzyść kobiet bo dopuszczają traktowanie płci pięknej jak prostego tyraka z kamieniołomu.
W miejscu gdzie dzisiejsza upodlona przez "równouprawnienie" kobieta tyra z ciężarami - powiedzmy jakieś 100-150lat temu kobieta "bez praw" powiedziałaby - "to jest robota dla chłopa!, ja mam swoje zajęcie"

A do kobiet (przynajmniej niektórych) mam 1 prośbę - wbrew feministkom typu durna Szczuka pozwólcie sobie na więcej szacunku do samych siebie, uwierzcie, że mężczyźni też traktują takie kobiety z należytym szacunkiem, a mężczyzna, który tego nie robi po prostu nim nie jest.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 18:37  
Cytuj
Szukam chętnych do pracy w komisji wyborczej na terenie Stalowej Woli. Wymagania to skończone 18 lat, oraz trochę wolnego czasu.
W razie pytań pisać na rozbijamybeton_(at)_gmail.com lub dzwonić pod numer 724444710.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Osobiście wolę aby moja Żona nie miała takich samych praw jak ja ale przywileje. Bo w konsekwencji \"równouprawnienia\" facet może każdej kobiecie nakłaść po \"pysku\" tak jak każdemu innemu facetowi.
Feminazistki działają na niekorzyść kobiet bo dopuszczają traktowanie płci pięknej jak prostego tyraka z kamieniołomu.
W miejscu gdzie dzisiejsza upodlona przez \"równouprawnienie\" kobieta tyra z ciężarami - powiedzmy jakieś 100-150lat temu kobieta \"bez praw\" powiedziałaby - \"to jest robota dla chłopa!, ja mam swoje zajęcie\"

A do kobiet (przynajmniej niektórych) mam 1 prośbę - wbrew feministkom typu durna Szczuka pozwólcie sobie na więcej szacunku do samych siebie, uwierzcie, że mężczyźni też traktują takie kobiety z należytym szacunkiem, a mężczyzna, który tego nie robi po prostu nim nie jest.


Ciekawe rzeczy opowiadasz.
Czyli twierdzisz że człowiek jest wolny i nikt nie powinien za niego decydować, powinien być panem swojego losu.
Ale "człowiek" dotyczy tylko facetów, tak?
Bo za kobiety powinni decydować mężczyźni - ale to "dla ich dobra"?
Pod tym względem gadasz jak typowy socjalista chytry oni też zawsze chcą uszczęśliwiać innych na siłę, bo "to dla ich dobra, tak będzie dla nich lepiej".

A o kobiety powinni dbać mężczyźni. Nie zawracać im głowy takimi pierdołami jak polityka. One powinny zajmować się domem i produkować dzieci. Zupełnie jak w islamie hehe chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe rzeczy opowiadasz.
Czyli twierdzisz że człowiek jest wolny i nikt nie powinien za niego decydować, powinien być panem swojego losu.
Ale \"człowiek\" dotyczy tylko facetów, tak?
Bo za kobiety powinni decydować mężczyźni - ale to \"dla ich dobra\"?
Pod tym względem gadasz jak typowy socjalista chytry oni też zawsze chcą uszczęśliwiać innych na siłę, bo \"to dla ich dobra, tak będzie dla nich lepiej\".

A o kobiety powinni dbać mężczyźni. Nie zawracać im głowy takimi pierdołami jak polityka. One powinny zajmować się domem i produkować dzieci. Zupełnie jak w islamie hehe chytry


1. są zadania typowo męskie, w które zwyczajowo kobiety się nie wtrącają i są zadania typowo damskie, w które facet też nie powinien się wtrącać.

2. Kobieta jest jak najbardziej Człowiekiem a większość ludzi odbiera nierówność praw jako coś złego i od razu porównanie do islamu gdzie kobieta nie ma żadnych praw.
Różnica między nierównymi prawami a ich brakiem jest mniej więcej taka jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym.

3. Dla mnie to normalne, że mężczyzna ma dbać o kobietę - to jego obowiązek, jakoś ciężko sobie wyobrazić aby w NORMALNYM związku kobieta chroniła mężczyznę i tyrała na niego. Tylko lewacki wywrotowiec potraktuje kobietę na równi z byle pachołkiem. Czyż to nie Matkę darzymy w życiu największym szacunkiem, która jest kobietą a nie facetem

Powtarzam, przywileje zamiast równych praw to nie niewolnictwo, to przejaw szacunku i zabiegania o względy uprzywilejowanego(nej).

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 21:39  
Cytuj
CYTAT

Powtarzam, przywileje zamiast równych praw to nie niewolnictwo, to przejaw szacunku i zabiegania o względy uprzywilejowanego(nej).


Odbieranie komuś równych praw z uwagi na pochodzenie czy płeć to zawsze jest dyskryminacja czy przejaw niewolnictwa.

Takie "przywileje" automatycznie sugerują że "uprzywilejowany" jest osobnikiem gorszym, słabszym i wymagającym opieki bo sobie sam nie poradzi umiech

CYTAT
1. są zadania typowo męskie, w które zwyczajowo kobiety się nie wtrącają


Nich no zgadnę.
Władza, polityka, służby mundurowe - to nie dla kobiet, tak?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 21:57  
Cytuj
kobiety wstawiajace okna, kobiety pracujace w tartaku, kobiety targajace felgi w alutecu, kobiety brukarze, kobiety zbrojarze itd mozna wymieniac przeciez to oczywiste ze o nie ktorych prac sie nie nadaja :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
kobiety wstawiajace okna, kobiety pracujace w tartaku, kobiety targajace felgi w alutecu, kobiety brukarze, kobiety zbrojarze itd mozna wymieniac przeciez to oczywiste ze o nie ktorych prac sie nie nadaja :]


Nadają, nadają. W krajach skandynawskich to działa chytry

Ale u nas fakt że spora część kobiet woli trzymać się z dala od typowych dla facetów zawodów. Ich wola i wybór.

Tylko że przy temacie Korwina ważną kwestią jest że teraz to one mają wolny wybór, ale gdyby rządził on to, jako że wg niego są głupsze, on by za nie decydował do czego się nadają i zapewne odesłał do garów i rodzenia dzieci chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:26  
Cytuj
CYTAT

Nich no zgadnę.
Władza, polityka, służby mundurowe - to nie dla kobiet, tak?


W kwestii polityki - większość kobiet i tak głosuje na mężczyzn
Szoferami kobiet są mężczyźni, jak to jest przecież mogłyby głosować na kobiety lub zatrudniać za kółkiem kobiety.

Aby nie było niejasności Margaret Tacher jako wyjątek potwierdzający regułę jest pomimo płci przeze mnie bardziej ceniona niż masa zniewieściałych polityków płci męskiej. Dzięki rzekomemu oporowi wobec kobiet w polityce te najbardziej błyskotliwe i charyzmatyczne mogą się przebić na drodze tej "selekcji" i często górują nad resztą towarzystwa.

Są zawody typowo męskie i typowo kobiece.
Różnice w płci dotyczą nie tylko wyglądu, tak już jest, ze natura inaczej zbudowała kobiety a inaczej mężczyzn i nikt tego nie zmieni. Są one lepsze od nas chłopów w wielu dziedzinach i odwrotnie.
W życiu bym nie puścił córki lub żony do dźwigania worków z cementem ale one z racji pewności swojej kobiecości nie podjęły by się tego wskazując to jako obowiązek dla mnie i SŁUSZNIE.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:34  
Cytuj
fractal chcialbys ogladac kobiety ktore dziennie przepierdalaja 20 ton czegos ? :] no nie zartuj, raz ze lipnie to wyglada, a 2 ze nie dalyby rady na dluzsza mete :] czy to bedzie polka czy norwezka chyba ze napasiona sterydami, ale takich kobiet chyba tez nie chcesz ogladac :]
btw :]
http://youtu.be/a-nbFlCxpYY" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:35  
Cytuj
CYTAT

Nadają, nadają. W krajach skandynawskich to działa


W tych pedalskich i zdegenerowanych krajach niedługo zniknie pojęcie płci. Na nieszczęście dla rdzennej ludności tych krajów tracą oni tożsamość już chyba pod każdym względem a przywoływanie tu krajów, które walczą nawet z własną tradycją jest bezsensowne.

A w ramach równouprawnienia (na złość Korwinowi) proponuję Ci zająć się rodzeniem dzieci a żonę odesłać do roboty np. przy czyszczeniu kanalizacji sprzętem WUKO. Jeśli Ci się uda to wtedy zmienię poglądy i powiem, że w Polsce to działa.

Jestem tradycjonalistą (u mnie w małżeństwie wbrew politycznej poprawności to żona urodziła dzieci)i nie mam zamiaru prowadzić tutaj kłótni więc na tym kończę.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:38  
Cytuj
ehh nie dalo rady wyedytowac juz poprzedniego ;]


Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
fractal chcialbys ogladac kobiety ktore dziennie przepierdalaja 20 ton czegos ? :] no nie zartuj, raz ze lipnie to wyglada, a 2 ze nie dalyby rady na dluzsza mete :] czy to bedzie polka czy norwezka chyba ze napasiona sterydami, ale takich kobiet chyba tez nie chcesz ogladac :]


Ja tylko twierdzę żeby zostawić im wolny wybór i nie traktować jako gorszy gatunek smiech2
Jasne że np. zawodowa kulturystka wagi ciężkiej wygląda tak że jakbym ją nocną porą na ulicy spotkał to pewnie bym zwiał smiech2
Co z tego że nie podoba mi się to ale ma być wolność. Jak chcą pracować w kopalni czy wojsku nikt nie ma prawa zabronić. I tak większość będzie wolała pracę w biurze niż w hucie, ale wybór mają mieć i koniec.

A co do parytetów-srarytetów to nie wiem co za idiota to wymyślił, ale ja wszelkie regulacje składu sejmu pod względem płci, pochodzenia czy narodowości uważam za kretyńskie.
Mamy demokrację, każda partia wystawia kobiety na listach kandydatów. A kobiet z prawem do głosu jest więcej niż facetów więc gdyby głosowały wyłącznie na swoją płeć to byśmy mieli większość posłanek. Tak nie jest bo głosują na gości, ich wola.

Kosmal, jak się rozkręcisz to gadasz zupełnie jak muzułmanin.
Kobieta-matka, chroniona i utrzymywana przez męża, posłuszna głowie rodziny i skoncentrowana na swoim zadaniu - służbie mężowi i rodzeniu dzieci smiech2 Ma przywileje-nie musi pracować, uczyć się ani martwić o nic smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 23:00  
Cytuj
czekaj :] ale nikt im nie chce niczego zabraniac :] korwin mowi ze kobiety nadaja sie "do garow" i ma racje, ale im nie zabrania robic czegokolwiek innego, niech sobie robia co chca, przeslanie takie ze w zawodzie do ktorego nie ma sie predyspozycji jest znacznie mniejsza szansa na sukces :] szkoda czasu bo w czyms innym mozna zrobic np 2 razy tyle :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
Kosmal, jak się rozkręcisz to gadasz zupełnie jak muzułmanin.
Kobieta-matka, chroniona i utrzymywana przez męża, posłuszna głowie rodziny i skoncentrowana na swoim zadaniu - służbie mężowi i rodzeniu dzieci smiech2 Ma przywileje-nie musi pracować, uczyć się ani martwić o nic smiech2


Mąż ma chronić swoją małżonkę bez względu na religię a ja jako Europejczyk nie wymieniam swojej żony na wielbłąda i nie zawijam w prześcieradło idąc na miasto więc porównanie nie trafione.
Poza tym zaczynasz mi tu zarzucać chęć traktowania swojej żony jak towaru kupionego na bazarze w Maroku - widzę, że się nie rozumiemy, ale nie mam do nikogo o to urazy. Większość ludzi odbiera moje poglądy w ten sposób wbrew temu co chcę przekazać.

Jakby było inaczej to zamiast kwiatów podarowałbym swojej żonie parę batów na plecy tak na wszelki wypadek w imię allaha.

Ja mam swoje racje a Ty swoje, z częścią twoich się zgadzam z częścią nie i tyle.

JKM - popieram go i jego ugrupowanie bo nie widzę innej alternatywy a to nie znaczy że zgadzam się z nim w 100% bo to jest typowe dla ludzi ograniczonych i pozbawionych samodzielnego myślenia.
JKM ma swoje poglądy, które nie zawsze słusznie większość ludzi automatycznie przerzuca na cały obóz kons.-lib.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 23:22  
Cytuj
Dokładnie. JKM miesza często swoje poglądy z poglądami konserwatywno-liberalnymi. To jest pewien problem, bo bywa, że tego rodzaju wypowiedzi działają przeciw niemu, a niekiedy także przeciwko całemu ruchowi konserwatywno-liberalnemu.
JKM mówi o kobietach, że wg niego są słabsze, że mają inne predyspozycje naturalne niż mężczyźni i... wydaje mi się, że nie mija się z prawdą. Dodaje przy tym, że powinny same o sobie decydować. Tak, tak. Pan Janusz Korwin Mikke nie ma zamiaru wprowadzać autorytarnego państwa, w którym kobiety będą podległe mężczyznom. Ten "antykobietyzm" Pana Janusza jest jakąś paranoiczną opinią, legendą miejską, która wdarła się w umysły wielu Polaków, a z prawdą nie ma nic wspólnego. JKM jako propagator ideologii konserwatywno-liberalnej popiera rozwiązania wolnościowe, tzn CZŁOWIEK SAM O SOBIE DECYDUJE. Nie durne przepisy, urzędnicy, koncesje, zezwolenia, uprawnienia, parytety, tylko ludzie sami o sobie winni decydować i wybierać to co jest dla nich najlepsze. Nie wiem czy da się zrealizować cały program konserwatywno-liberalny, stoję raczej na stanowisku, że niekoniecznie. Jednak tam gdzie można poluzować, dodać trochę wolności, znieść zezwolenie tam należy to zrobić! Nowa Prawica jest jedyną realną siłą konserwatywno-liberalną w Polsce. Nie jest idealną partią. Nie jestem jej członkiem. Ale jestem sympatykiem i zamierzam jej powierzyć mój głos. Bo wiem, że będzie to głos oddany zgodnie z moimi poglądami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 23:31  
Cytuj
CYTAT

JKM - popieram go i jego ugrupowanie bo nie widzę innej alternatywy a to nie znaczy że zgadzam się z nim w 100% bo to jest typowe dla ludzi ograniczonych i pozbawionych samodzielnego myślenia.

Mała rada - nie używaj takich argumentów że jak ktoś ma inne zdanie to jest "ograniczony i pozbawiony samodzielnego myślenia". Takie podejście jest typowe raczej dla zwolenników PiSu. Brzmisz jak mirek777 przemawiający to lemingów ;p

CYTAT
JKM ma swoje poglądy, które nie zawsze słusznie większość ludzi automatycznie przerzuca na cały obóz kons.-lib.


Chyba nikt normalny nie oczekuje partii ze 100% zgodnością z własnymi poglądami.
Ale sporo ludzi ma mu za złe właśnie te "wyraziste poglądy" Też myślę że wystarczyłoby żeby JKM przemilczał te swoje głupoty o pedofilii, głupocie kobiet czy wieszaniu socjalistów (to takie trudne?) i bez problemu mielibyśmy w sejmie partie kons-lib.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 23:40  
Cytuj
CYTAT

Mała rada - nie używaj takich argumentów że jak ktoś ma inne zdanie to jest \"ograniczony i pozbawiony samodzielnego myślenia\". Takie podejście jest typowe raczej dla zwolenników PiSu. Brzmisz jak mirek777 przemawiający to lemingów ;p


Być może nie wyraziłem się jasno lub Ty mnie źle zrozumiałeś, po prostu chciałem napiętnować bezmyślność w postaci 100%go, ślepego posłuszeństwa partii lub jej "wodzowi" co bez względu na sympatie polit. nie świadczy o inteligencji elektoratu, np. betonu PiSowego jak tu podajesz za przykład (zresztą nie pozbawiony podstaw).

Chyba mi przyznasz rację, że nie znasz takiej osoby z którą się zgadzasz w 100% bo ja w odniesieniu do siebie nie.

A za porównanie (śmieszne) się nie obrażam, odbieram to jako dobry żart i oryginalne poczucie humoru z Twojej strony.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 23:43  
Cytuj
edit: dlaczego nie moge usunac swojej wypowiedzi ? ;] ostatnia byla :] moglibyscie juz mi to odblokowac ;p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
edit: dlaczego nie moge usunac swojej wypowiedzi ? ;] ostatnia byla :] moglibyscie juz mi to odblokowac ;p


Coraz mniej swobód na tym forum :p

Co do porównania to no cóż, podoba się czy nie ale z wszystkich partii JKM najbliżej do PiS...
Robił przecież sojusze z Giertychem i jego moherami. A one głosują teraz na PiS bo Jarek "zjadł" LPR.

Niby poglądy na gospodarkę ma zupełnie odwrotne niż PiS (który za wroga nr 1 uważa "oligarchów" czyli kapitalistów-bogatych Polaków) ale w praktyce zawsze popiera Kaczyńskiego. Mimo że PO jest bardziej liberalna. Co najmniej dziwne.

Część towarzystwa z "IV RP" przewinęła się też przez UPR Korwina (np Rafi Ziemkiewicz jezyk)
PiS i JKM są bliżsi niż myślicie umiech

Już nie wspomnę że niektórzy fanatycy obydwu opcji prezentują podobny poziom kulturalny i intelektualny, u nas to widać na przykładzie mirka777 i echodna.
Podkreślam niektórzy, nie mam na myśli Was - kosmal3006 czy ifeelgood ;]

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »