NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Kongres Nowej Prawicy,
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 22:29  
Cytuj
- monarchia to stawianie jednego człowieka nad drugim za nic - z racji urodzenia (bzdury typu władza dana od Boga)
- monarchia to kupa darmozjadów - potomków wyzyskiwaczy i autokratycznych morderców i gwałcicieli (szlachcic miał prawo z chłopem zrobić co mu się żywnie podoba)
- szlachta żyła z pracy i krwawizny innych
- polska demokracja jest młoda, dodatkowo PO w bardzo znaczący sposób ta demokrację osłabiło, czyniąc z niej fasadową przykrywkę dla morderczego, złodziejskiego, obłudnego i zakłamanego totalitaryzmu
- w demokracji, jaką sobie władzę wybierzemy, taką mamy, w monarchii, co się szlachciurze urodzi i wychowa, to będzie pomiatać następnymi pokoleniami pachołków
- to szlachta sprowadziła na nas trzy rozbiory
- wszyscy jesteśmy równi, a szacunek należy się człowiekowi z racji jego zasług a nie nazwiska.
- polska demokracja jest do niczego, bo polscy politycy nie mają honoru.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 22:29  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 22:38  
Cytuj
no karol, william i harry rzna i gwalca wszystko co sie rusza - masz racje, mamy XXI helol
utrzymanie nawet najbardziej ch....owej rodziny krolewskiej ktora nic nie robi bedzie tansze niz utrzymanie, batalionow urzedasow, ale to tez nie dotrze

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 22:54  
Cytuj
Racja mamy demokrację gdzie rządzi no właśnie kto?, więc zwolennicy demokracji nie powinni ani słówkiem krytykować władzy bez względu na partię, która rządzi.
Radzę doczytać o zasadach sprawowania władzy absolutnej przez monarchę - nie jest tak łatwo i różowo, wychowanie następcy tronu jest wręcz mordercze dla niego samego.
W interesie króla jest dbanie o państwo czego nie musi robić taki np. premierzyna.
Rozbiory na Polskę sprowadziła nie monarchia tylko jej brak - nie było monarchy o władzy absolutnej, który trzymałby za mordę szlachtę.
Szlachta zaczęła wybierać kandydatów spoza kraju, którym wisiały jego interesy w końcu rozdawali szlachcie nie swoje.
To nie polski monarcha zdradził w targowicy.
Właśnie Polska miała w Europie najdalej posuniętą przed rozbiorami demokrację - szlachta wybierała na króla tego kto obiecał jej jak największe przywileje - dzisiaj ludzie wybierają tą partię, która obiecuje jak najwięcej przywilei - darmowe to i tamto - efekt: Polska przed rozbiorami miała pusty skarbiec a dziś rosnący dług.
Wystarczy? czy mam tak wyliczać do rana?

Szacunku pomiędzy ludźmi mamy coraz mniej w miarę umacniania się demokracji - widać na co dzień.

Mam 2 małych dzieci dla których chcę jak najlepiej i jestem pewien, że każdy minister ma je w du.ie. Tylko ja jestem w stanie zapewnić im jak najlepsze przygotowanie do dorosłości i nie chcę żeby państwo mnie w tym \"wyręczało\" za moje pieniądze. Jestem człowiekiem odpowiedzialnym i nie potrzebuję do wychowywania MOICH DZIECI rodziców zastępczych w postaci państwa \"opiekuńczego\" - bo ja jestem do ku.wy nę.zy człowiekim, mężem, rodzicem, synem, bratem a nie jakimś niewolnikiem-reproduktorem.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
-
- polska demokracja jest młoda, dodatkowo PO w bardzo znaczący sposób ta demokrację osłabiło, czyniąc z niej fasadową przykrywkę dla morderczego, złodziejskiego, obłudnego i zakłamanego totalitaryzmu
- polska demokracja jest do niczego, bo polscy politycy nie mają honoru.


sam udowodniłeś, że demokracja jest do du.y
jak nie polska demo.. to jaką chcesz narzucić?

chcesz zjeść ciastko i dalej je mieć?

Codziennie w jakimś kraju na świecie wprowadza się (różnymi sposobami) demokrację - efekt widać,
Mirek777 myślę, że jesteś na tyle rozsądny, że zdajesz sobie sprawę z efektów wprowadzania demo... w Pn Afryce w niedalekiej przyszłości; dzicz pierwsze co zrobi to wybierze w tzw. demokratycznych wyborach muzułmańskich fundamentalistów. Ja bym na twoim miejscu tak się nie jarał demokracją bo ona tylko może trwać w okresie względnej stabilności gospodarczo-militarnej. Jak statek stoi na kotwicy to sobie można głosować ale jak wypływa to decyduje kapitan a nie przedstawiciel ludu wybrany w demokratycznych wyborach spośród pasażerów.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 07:02  
Cytuj
Tak - demokracja jest do dupy

Łatwo ja wypaczyć, ludźmi sterować za pomoca socjotechniki, uzależnić sądy i prokuratury. A będąc u koryta fałszowac kolejne nastepne wybory, jak to czyni PO. To, że wygrywa większość, nie oznacza wcale, że ta większość ma rację.

To właśnie kolejni królowie w Polsce osłabiali kraj, dając szlachcie kolejne przywileje. Powrót monarchii, to powrót szlachty. Bo spośród niej wybrano by króla. w ten sposób odrodziłaby sie grupa ludzi, która na stałe za nasze pieniądze żyła by pasożytniczo i uważała się za lepszych.

Nie wiecie co tzw. "rodziny królewskie" i ich otoczenie robią poza kamerami. Pisałem o realich Polski szlacheckiej - to nie powinno nigdy wrócić. Polska szlachta nie zasługuje na powrót.

Najlepsze są rządy totalitarne - tylko zanim da się władzę absolutną komuś, wybierając go demokratycznie, - jak ocenić, czy ten ktoś nie zniszczy kraju i nie wypaczy systemu jak niemiecka mafio-partia?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 11:31  
Cytuj
co cie komuszku interesuje co rodzina krolewska robi poza kamerami ? czy jakakolwiek inna ? kto z kim spi i jakim papierem dupe wyciera
prz....ales sie tej monarchii jak rzep psiego ogona, zalozmy ze jakims cudem kongres nowej prawicy bedzie mial 5% ? i co i krolem kogos oglosi na drugi dzien, rozpizdzi senat, wybierze sie rada stanu, starzy prezydenci od razu zasiada w szeregach ? przeciez to jest ku..wa nierealne wiec po co sie przypieprzac do tego jakiego systemu jest zwolennikiem ? sa istotniejsze rzeczy o ktorych zacznie ktos mowic, podkreslam mowic bo nie oszukujmy sie przeciez wiecej bez poparcia sie nie zrobi, moze cudem cos przepchnie, zalezy jak inne glosy rozloza

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 11:47  
Cytuj
????

Królowa Elżbieta w Wielkiej Brytanii kosztuje mniej niż utrzymanie prezydenta Komorowskiego w Polsce.
to jedno a drugie, to zależy jaką monarchię wprowadzimy. Nikt nikomu nie każe utrzymywać rodziny królewskiej a tym bardziej rodów. Ale swoją drogą wolałbym te same sumy wydać na rodzinę Królewską niż na skorumpowane świnie demokratyczne, które tylko szkodą ustawami i kradną na potęgę.

Nikt mnie nie przekona do wyższości demokracji nad Monarchią w sensie zasadniczym, bo przypadki bywają różne.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 12:03  
Cytuj
CYTAT

Najlepsze są rządy totalitarne - tylko zanim da się władzę absolutną komuś, wybierając go demokratycznie, - jak ocenić, czy ten ktoś nie zniszczy kraju i nie wypaczy systemu jak niemiecka mafio-partia?

btw jezeli rozmawiamy o naszych utopiach i ty piszesz ze najlepsze sa rzady totalitarne nawet z madrym czy bardzo madrym krolem ktory chce dobrze to swiadczy o tym ze bata ci na lbem trzeba, nawet jezeli ten bat bylby ukrecony z kwiatow przez krola ocenionego 11/10 :] i ty o innych piszesz lemingi

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 12:06  
Cytuj
Coś się zapętlasz już "czuję się dobrze". Ale nieźle mnie rozsmieszyłeś tym "komuszkiem" umiechumiechumiechumiechumiechumiech good

wyluzuj chłopie umiech

Co do kosztów utrzymania dworu w GB - rodzina królewska utrzymuje się z posiadanych majątków, udziałów w przedsiębiorstwach, wpływów ze zwiedzania pałacu..... a i tak trzeba do nich dopłacać.

Tak czy owak - JKM nie stanowi żadnej poważnej i porządanej dla Polski alternatywy - a szkoda, bo jestem za odświerzeniem polskiej sceny politycznej. Jakąś mocną Narodowościową partią.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
Tak - demokracja jest do dupy

Łatwo ja wypaczyć, ludźmi sterować za pomoca socjotechniki, uzależnić sądy i prokuratury. A będąc u koryta fałszowac kolejne nastepne wybory, jak to czyni PO. To, że wygrywa większość, nie oznacza wcale, że ta większość ma rację.


Podaj dowody na fałszerstwa wyborcze PO - wiesz to przestepstwo i jezeli masz jakiies dowody, a nie zgłaszasz zawiadomienia na prokuraturę narażasz się na odpowiedzialność karną. To co piszesz to jeden wielki stek bzdur i urojen w stylu Macierewicza. Osmieszasz nie tylko siebie, ale i partię, której zapewnie kibicujesz - pewnie PiS.
sciana
CYTAT

- polska demokracja jest młoda, dodatkowo PO w bardzo znaczący sposób ta demokrację osłabiło, czyniąc z niej fasadową przykrywkę dla morderczego, złodziejskiego, obłudnego i zakłamanego totalitaryzmu

Chyba nie wiesz co to totalityaryzm. Polecam wrócić do szkoły i pouczyc sie czym jest państwo totalitarne, a wtedy nie będziesz wypisywał tego typu głupot. Do tej pory nie reagowałem a Twoje głupie posty, ale teraz przeszedłes samego siebie.
Polska krajem totalitarnym - mlotek

A może jeszcze mamy dyktature co ??

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2011r. 13:22  
Cytuj
CYTAT

Tak czy owak - JKM nie stanowi żadnej poważnej i porządanej dla Polski alternatywy - a szkoda, bo jestem za odświerzeniem polskiej sceny politycznej. Jakąś mocną Narodowościową partią.....

jestem wyluzowany :] ciesze sie ze cie komuszek rozbawil, pewnie nie wiesz dlaczego tak napisalem, ale mniejsza o to
pieknie nam podsumowales jkma i kongres - to nie jest alternatywa i na tym niech sie zakonczy. poszukaj sobie innej partii ktora byc moze spelni twoje oczekiwania i tam zwolennikom zadawaj pytania, powodzenia

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 07:50  
Cytuj
A co z tym spotkaniem które było? Zadnych komentarzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
A co z tym spotkaniem które było? Zadnych komentarzy?

pod artykulem, ale zadnych konkretow :] http://stalo(...)id=22871

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 12:04  
Cytuj
Spotkanie się odbyło. Miało charakter nieformalny i typowo roboczy. Stąd obecność mediów i cała masa nieścisłości, które się w nich pojawiły trochę nas zdziwiły.mlotek
Na spotkaniu pojawiło się ok 20 osób, z czego ok 15 było chętnych aby aktywnie włączyć się w promowanie Nowej Prawicy w regionie. Spotkanie zorganizowali i poprowadzili przedstawiciele Nowej prawicy z Rzeszowa - koordynator i zastępca koordynatora w naszym regionie.
Na spotkaniu wybrano koordynatora w powiecie stalowowolskim i ustalono, że jako osoby działające na rzecz NP będziemy się cyklicznie spotykać, aby uniknąć chaosu i dobrze skoordynować działania. W najbliższym czasie skupimy się na zbieraniu podpisów pod listą, a także na poszukiwaniu kolejnych osób do współpracy (praca w komisjach wyborczych, pomoc przy kampanii wyborczej etc)

To tak w telegraficznym skrócie.

Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 12:54  
Cytuj
Co robił przedwczoraj JKM u Szlęzaka? (Widziałem relację w TVP Rzeszów) - może jednak był - tylko was olał umiechumiechumiechumiechumiechumiech ???

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
Co robił przedwczoraj JKM u Szlęzaka? (Widziałem relację w TVP Rzeszów) - może jednak był - tylko was olał umiechumiechumiechumiechumiechumiech ???


Może przyjechał napić się wódki. Co cię to obchodzi?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 13:06  
Cytuj
Głupie pytanie kłamco bez honoru.

Po prostu - wygląda na to, że jednak był w Stalowej Woli - ale olał młodzików w Jokerze.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 13:29  
Cytuj
Zapomniałem. Takie coś jak ty nie jest w stanie mnie obrazićumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 13:30  
Cytuj
Piszesz nie na temat kłamco bez honoru.

Ale ... co to dla ciebie łamać regulamin umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 14:52  
Cytuj
Mirek wyluzuj, idź na spacer albo napij się melissy.

Wyjaśniło się co JKM robił u prezydenta Szlęzaka!
Wspólnie planują symboliczny proces przywódców powstania przed sądem w Stalowej Woli.



*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 15:40  
Cytuj
Żadnemu z nich wyborców to nie przysporzy umiechumiechumiechumiechumiech
Zgłupieli umiech

co do ciebie - napij się denaturatu. Może zmądrzejesz. umiech - Aha - to nie JKM był u Szlęzaka. To Szlęzak był u JKM. W Warszawie. W dupie miał JKM Stalową Wolę . umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 16:05  
Cytuj
Mirek dedykuje Ci ostatnią minutę wypowiedzi Prezydenta Szlęzaka.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2011r. 17:36  
Cytuj
mirek czego ty nie rozumiesz ? :] nie doszukuj sie 3ciego dna i nie zasmiecaj tematu, juz co miales do powiedzenia to mowiles 3 razy

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:18  
Cytuj
Szlęzaka nie słucham i nie oglądam. Głosowałem na niego, bo jego kontrkandydat, to dno. Ale to był ostatni raz. Prezydentowi "wali mnie to", dla którego mieszkańcy Stalowej Woli to "motłoch" już dziękujemy.

Zakłądam, że gośc chce się komus wyżej przypodobać takimi żenującymi wybrykami.

Co do ciebie ifeelgood - chyba cię klimakterium dopadło umiechumiechumiechumiechumiech
starykomuch - śmieszny i żałony jesteś. umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 13:20  
Cytuj
CYTAT

Co do ciebie ifeelgood - chyba cię klimakterium dopadło


cieczke tez mam ;]

mirek sa tu ludzie z ktorymi gora raz sie zgodzilem, albo nigdy, ojciec thorongil i komuszek ragnarok, juz praktycznie nie pisza a szkoda :] czy sie zgadzalem z nimi czy nie to fajnie sie to czytalo, przede wszystkim przynajmniej w przepychankach ze mna nie odpowiadali wybiorczo tylko byl, cytat za cytat nawet jak nikt z miejsca bardzo nie chcial ruszyc to byla gdzies polowa drogi i bez besztania :]
a z toba sie nie da dojsc do punktu, ze ty masz racje, albo ja mam racje, albo jeden i drugi ma racje - bo wg ciebie inni to bezhonorowe ch...je z ktorymi nie ma co rozmawiac i rzniesz jakiegos prawego narodowca z czapy z monopolem na wiedze, w kazdym temacie niesiesz za soba balagan, wybiorcze odpowiedzi i wyrwany kontekst przez co nie ma sie z toba co wdawac w jakakolwiek polemike

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »