NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Kongres Nowej Prawicy,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Wypiszcie kompletny program tej partii, wraz z propozycjami, skąd na co weźmiecie pieniądze - no bo wiadomo - żeby gdzieś coś zwiększyć, trzeba komuś zabrać. Więc komu zabierzecie a komu dacie?


Jak potrzebujesz tak skonstruowany program partii by oddać na nią głos to masz pecha. Żadna partia nie ma takiego programu. Nawet twój kochany PiSumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 22:07  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 22:31  
Cytuj
Program KNP
http://nowap(...)-prawicy

Program Wyborczy KNP.
http://nowap(...)-prawicy

Moim zdaniem postawienie na KNP to jedyna słuszna decyzja w tych wyborach, inaczej darujcie sobie tą maskaradę. Wiele osób mówi, że na te wybory nie idzie aby pokazać im, że mają w d... wybory i demokrację. Niestety pójdzie beton PISu, PO, SLD i niestety ten beton będzie nas oskubywał nadal. Jedyny wybór to głos na KNP aby pokazać im, że ludzie wolą niskie podatki, mniejszą biurokrację itd...

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Program KNP
http://nowap(...)-prawicy

Program Wyborczy KNP.
http://nowap(...)-prawicy

Moim zdaniem postawienie na KNP to jedyna słuszna decyzja w tych wyborach, inaczej darujcie sobie tą maskaradę. Wiele osób mówi, że na te wybory nie idzie aby pokazać im, że mają w d... wybory i demokrację. Niestety pójdzie beton PISu, PO, SLD i niestety ten beton będzie nas oskubywał nadal. Jedyny wybór to głos na KNP aby pokazać im, że ludzie wolą niskie podatki, mniejszą biurokrację itd...


Słuszne spostrzeżenia, nawiasem mówiąc program KNP jest tak prosty, że człowiek używający mózgu, którym go Bóg obdarzył (lub natura jak kto woli) powinien go bez problemu zrozumieć.

Na prowokacyjne pytania typu "komu zabrać" - program jak i powszechnie znane (przynajmniej kiedyś) na świecie idee konserwatywnego liberalizmu mówią w pewnym uproszczeniu - tym co pobierają pieniądze nie pracując.

Cytując Miltona Friedmana - "jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują a nakładacie na nich podatki kiedy pracują to nie dziwcie się, że macie bezrobocie" możemy w skrócie podsumować program gospodarczy KNP. W skrócie bo tak naprawdę zdrowa gospodarka nie potrzebuje tysięcy zapisanych frazesami stron papieru.

Śmiech mnie ogarnia gdy w TV w jakimś tam programie poświęconym gospodarce leje się wodę na temat swobód w gospodarce i jakiś lewicowiec - nie pamiętam czy z PO czy SLD mydli oczy ustawami o swobodzie działalności gospodarczej nie rozumiejąc podstawowej zasady samej swobody (szeroko rozumianej), że mamy z nią do czynienia właśnie wtedy gdy tych ustaw jest jak najmniej a nie w wyniku tworzenia kolejnych coraz bardziej szkodliwych zapisów.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 17:06  
Cytuj
widziałem w Jastkowich i Pysznicy rozwieszone plakaty nowej prawicy, chciałbym sie dowiedziec gdzie mozna takie plakaty dostac bo z chgcecia bym rozwiesił kilkaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 20:11  
Cytuj
powiat stalowowolski 5,4 dla KNP tak trzymaćgood
http://wybory.xaa.pl/sondaze-uliczne-zt.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 16:24  
Cytuj
Kubuś przyjdź na spotkanie organizacyjne sympatyków Nowej Prawicy w czwartek (jutro) do Pubu Joker o godz 17;30.
umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 17:14  
Cytuj
jeśli ktoś chce trochę ulotek to pisać do mnie na PW umiech

dostałem ostatnio z Rzeszowa od koordynatora.

PS. kto wybiera się jutro na spotkanie sympatyków KNP w Jokerze ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 17:46  
Cytuj
Ja mam zamiar się pokazać. A i ulotkami nie pogardzę.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 19:24  
Cytuj
Kurde, jutro nie wiem czy bede mógł o tej godzinie bo mam wyjazd ważny w jedno miejsce ale zobacze jak dam rade to wpadne na momentumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 20:34  
Cytuj
a i chcialbym zapytać kto gdzie i kiedy zorganizował to spotkanie bo cisza o nim była?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 21:46  
Cytuj
a mnie w stalowy nie ma :/ pozostaje miec nadzieje ze to cykliczne imprezy beda ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 22:45  
Cytuj
Oświadczam, że Janusz Korwin Mikke ma rację twierdząc, że demokracja to najgłupszy system na świecie. Dodam, że obywatele i ludzie ogółem są średnio GŁUPI albo wybitnie głupi, a przynajmniej Polacy bo o Polakach mowa.

Prawie każdy Polak narzeka na władzę i partie wybierane w sejmie, a zarazem ten sam człowiek (totalny imbecyl) przy każdych wyborach idzie i głosuje ciągle na te same partie. Jak to jest ??

Czy zdrowy, dorosły człowiek nie powinien się połapać w tym wszystkim i powiedzieć BASTA ? - Zapewne tak, dlatego to dowód, że zdrowych dorosłych i mądrych osób jest niestety MAŁO.

praktycznie każda z tych partii rządzących miała władze i za każdym razem jest porażka, niezrealizowane obietnice (niektóre na szczęście) i totalne afery z tym związane. No więc chyba czas najwyższy postawić nawet na najgorszą opcję, byle nie wchodzić do gówna po raz drugi. Mnie jak znajomy oskubie na 10 zł to ja mu więcej nie pożyczę kasy. Natomiast ta banda oszustów skubie was po raz setny i nadal idziecie jak barany i głosujecie na nich.

Albo media robią z ludzi kretynów albo ludzie po prostu są idiotami i media dostosowują swój przekaz do odbiorcy. Chyba jedno i drugie.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 02:14  
Cytuj
Spotkanie jest inicjatywą KNP Rzeszówumiech
Poszukiwana jest osoba, która jest w stanie zaangażować się jako koordynator działań Nowej Prawicy w Stalowej Woli. Omówione zostaną także działania jakie można podjąć w naszym mieście. Najpewniej bedą też dostępne materiały promujące KNP (plakaty, ulotki etc.)umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 15:09  
Cytuj
Janusz Korwin Mikke będzie na spotkaniu - potwierdzone.
cool girl

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 15:52  
Cytuj
czasu mam bardzo mało dziś , ale wpadnę na pewno , na choćby godzinkę. Innych też zachęcam umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 21:33  
Cytuj
Jaka obietnica obecności - tyle warte obietnice wyborcze....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Jaka obietnica obecności - tyle warte obietnice wyborcze....
gdzie sa 3 miliony mieszkan ? ;]
mirek nikt cie nie zapraszal do tego tematu my korwinowcy sobie chcemy, sami slodzic nie potrzebujemy nikogo innego :] lykasz wszystko jak mlody pelikan, jak korwin jedzie na spotkanie, to mozna o tym przeczytac, wtedy udaje sie za nim cala swita tych ktorych nie lubisz w koszulkach z napisami kiedy dacie nam bron i kokaine :] zmien forum na wizaz.pl

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 21:41  
Cytuj
A JKM co realnego obiecał?

Przywrócenie monarchi???? umiechumiechumiechumiechumiechumiech

Gdzieś mam, czy mnie tu chcecie czy nie - najwyraźniej wam elektorat nie jest potrzebny umiechumiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 21:52  
Cytuj
obiecal to ze zrobi jak najmniej by sie wpie....alac tam gdzie nie trzeba i to mi wystarczy, tobie obiecali cos ? spelnili ? co ?
taka jest z toba dyskusja, odsylalem cie do tematu jkm, echodna wiele fajnych linkow zamiescil, ale masz w dupie zeby przegladnac i zapytac konkretnie, rzucasz same hasla, a to jest meczace n-ty raz na to samo odpisywac, idz w swoje bajoro, zostaw nasze

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 21:53  
Cytuj
Słuchaj, czytaj i myśl samodzielnie naiwny elektoracie bandy czworga - nigdzie nie było oficjalnego komunikatu o przyjeździe JKM na nasze wewnętrzne spotkanie. 90% z was tutaj się produkujących nie ma najmniejszego pojęcia czego spotkanie dotyczyło.
No ale niedogotowana strawa rzucona przez media otępiałemu społeczeństwu ma za zadanie robić to co właśnie robi.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 22:03  
Cytuj
Ifeelgood masz rację ale produkowanie się człowieka samodzielnie myślącego (np. Ty) na rzecz betonu odtwarzającego odgórne instrukcje (np. mirek777)jest trochę mało wydajne i z góry skazane na niepowodzenie.

KNP - dawny UPR jest na przestrzeni ostatnich 20 lat najbardziej wydajną partią w przeliczeniu dokonania/liczbę posłów w sejmie (3 w pierwszej połowie lat 90tych) byli wówczas w stanie przepchnąć w bardzo sprytny sposób ustawę dekomunizacyjną i zmusić rząd Olszewskiego do jej zastosowania co niestety w wyniku nasycenia sejmu i rządu ubekami i innymi szujami doprowadziło do rozwiązania rządu w sposób błyskawiczny.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 22:08  
Cytuj
A ja ciebie kosmal miałem za inteligentnego i wyważonego.... a przede wszystkim za spokojnoego o ciekawych poglądach umiechumiechumiech

- na szczęście JKM nie ma szans na wejście do sejmu
- nie potraficie sami sensownie przedstawić jego programu i poglądów (byc może sami tego nie ogarniacie) i odsyłacie do linków.
- to co pokazujecie to utopia i bajki dla naiwnych
- zniechęcacie ludzi (ja byłem na prawdę ciekaw, co ten człowiek ma do zaoferowania i to wy mnie zniechęciliście)

Nie rozumiem waszego zdenerwowania i frustracji.

Dobrej Nocy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 22:18  
Cytuj
Mirek777 nie obraź się na beton ale podając przykład monarchii to popełniłeś totalny błąd. Demokracja jest po prostu głupia, jak sam widzisz więcej do powiedzenia mają bandy zielonych przygłupów niż kilku mądrych ludzi w efekcie zamiast jeździć obwodnicą dyskutujemy na sąsiednim artykule o blokadzie ul. energrtyków.
Podaj mi choć 1 przykład w czym jest lepsza demokracja od monarchii, (pomijamy przykład Szwajcarii jako kraju ludzi o wybitnym poczuciu obywatelskiego obowiązku czego w Polsce brak)
Co 4 lata mamy zmiany rządów i co?, ja nie czuję różnicy, a każdy następny coraz bardziej wpier..la mi się z butami do łóżka. Nie chcę rządu, który mi obiecuje, że mi da, chcę władcy który daje cień szansy, że nie weźmie mi za dużo i pozwoli decydować mi samemu na co wydam moje pieniądze.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 22:25  
Cytuj
jestem zfrustrowany tylko tym co wypisujesz, scyzoryk sie otwiera, poczawszy od chorych dzieci ktore rodza sie takie by karac rodzicow, konczac na opowiesciach o dziadku ktory walczyl gdziestam, walczyl by przezyc, zabij albo daj sie zabic, poza tym z kim walczyl ? z tak samo chetnymi, jaka byla dewiza hitlera ? zolnierz moze zginac dezerter musi, k...wa nic nie wspomniales, podobnie o obowiazkowej sluzbie wojskowej i o tym jak niemcow mobilizowano, nie wiedziales to doczytaj, denerwuje sie ze mi zasmiecasz temat, ile mozna sie powtarzac ? masz temat gdzie sa odpowiedzi na twoje bolaczki czego ty jescze chcesz ? nie chcesz decydowac za siebie, nie wiesz jak wydac swoje pieniadze, nie wiesz jak wychowywac swoje dzieci, uwazasz ze jarek czy ktokolwiek inny wie/zrobi to lepiej ? glosuj na niego a tutaj juz nic nie pisz

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
- nie potraficie sami sensownie przedstawić jego programu i poglądów (byc może sami tego nie ogarniacie) i odsyłacie do linków.
- to co pokazujecie to utopia i bajki dla naiwnych


Program KNP jest krótki zwięzły i prosty bo taki ma być. Reszta partii ma programy, które mają po 200-300 stron, kto to będzie czytał? a i tak 90% z całości się nie realizuje, czasami całe szczęście, że do realizacji niektórych rzeczy nie dochodzi.
KNP jako partia liberalna (PO nawet nie wie co to liberalizm i poprzez swoje działania obrzydza ludziom ten termin) stoi na stanowisku jak najmniejszej ingerencji w gospodarkę i prywatne życie ludzi oraz ich orientacje i wyznania w efekcie nie ma sensu się na siłę rozpisywać i tworzyć "grubego" programu na pokaz, jesteśmy rzeczowi a nie marzycielsko-ideowi.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »