NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
bukiet ślubny,
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 21:43  
Cytuj
bardzo często zastanawiam się co mam zrobić z bukietem ślubnym?co wy zrobiłyście ze swoim bukietem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 21:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 22:18  
Cytuj
podobno mozna go dodac do potrawki z kurczaka i zjesć razem z meżem hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 08:15  
Cytuj
ja słyszałam że jest taki przesąd że bukiet trzyma się rok a potem trzeba go spalić, no chyba że nie wierzysz w zabobony;)
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 13:12  
Cytuj
a gdzie robią w Stalowej najładniejsze bukiety ślubne ???

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 14:57  
Cytuj
GArdenik - jest taka firma mają pare punktów i ceny przystępne, ładnie robią... gdzieś była na tym portalu ich migająca reklama ale teraz nie widzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 19:42  
Cytuj
Ja polecam sklep galeria ale na ul. Okulickiego 102.Miła obsługa,dziewczyny potrafią dobrze doradzić co i do kogo pasuje.Ja i moje koleżanki byłyśmy zadowolone z naszych bukietówumiecha to chyba najważniejsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 00:18  
Cytuj
CYTAT
podobno mozna go dodac do potrawki z kurczaka i zjesć razem z meżem hehe


Smakował? bo piszesz takie bzdury, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Ktoś pyta poważnie a Ty starasz sobie robić jaja z ludzi starając się być zabawna co w rzeczywistości Ci zupełnie nie wychodzi.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 09:16  
Cytuj
Kiedyś swietne bukiety robili w kwiaciarni Róza w tesco..ale ponoć juz nie ten klimat.Ale na razie nie muszę sie martwić.W stanie wolnym nie jest mi zle umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
podobno mozna go dodac do potrawki z kurczaka i zjesć razem z meżem hehe


Smakował? bo piszesz takie bzdury, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Ktoś pyta poważnie a Ty starasz sobie robić jaja z ludzi starając się być zabawna co w rzeczywistości Ci zupełnie nie wychodzi.


Wypraszam sobie ale tak pisza...poczytałam z ciekawosci na forach. Co do przyslowiowych jaj potrafie je robic w inny sposóbsmiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 16:41  
Cytuj
bukiet ślubny przeważnie zostawia sie w kościele

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 19:10  
Cytuj
kwiaciarnia KAMELEON w rozwadowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Cze 2011r. 10:20  
Cytuj
hejka...Gabryśka...jak chcesz piekny bukiet polecam Ci tak jak któraś już z dziewczyn kwiaciarnie na okulickiego,sama sie przekonałam!bukiet zamawiałam dwa tygodnie temu i uwierz mi,nie sądziłam,że z kwiatów można cos tak pieknego zrobić :-)Pani Kinga to profesjonalistka,doradziła i cudo zrobiła.Polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Cze 2011r. 11:44  
Cytuj
super umiech przejdę się i pooglądam,może ma jakiś katalog ze zdjęciami tego co potrafi umiech

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Cze 2011r. 12:08  
Cytuj
Nie kupujcie na hali obok tego sklepiku z pieczywem nie dość że zrobiła inny niż był zamówiony to jeszcze cena podniosła w ostatniej chwili a na zamówienie w innej kwiaciarni już czasu brakło taką przygodę miała znajoma i dlatego was przestrzegam zaoszczędzicie nerwów.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 17:06  
Cytuj
to ja zapraszam do mnie;) zarówno w sprawie wiązanki ślubnej jak i dekoracji szeroko pojętej!

tu: http://nieradkus.blog.onet.pl/
albo tu: http://fotoflorystyka.pl/users/116 ;)

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 19:22  
Cytuj
Dawniej był zwyczaj, że bukiet ślubny lądował na ołtarzu bocznym pod obrazem Matki Boskiej........

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Dawniej był zwyczaj, że bukiet ślubny lądował na ołtarzu bocznym pod obrazem Matki Boskiej........


teraz ma się dwa bukiety. jeden z nich zostawia się na ołtarzu, drugi zostaje z młodą.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 12:59  
Cytuj
I może właśnie dlatego, nie wiadomo, co zrobić z drugim umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 14:14  
Cytuj
Zdecydowanie odradzam kwiaciarnię Galeria, na ul.okulickiego. Kwiaty były nieświeże, w kościele wypadło mi z bukietu kilka kwiatów, a z pozostałych wypadały płatki. Zanim dotarłam na salę weselną straciłam 1/4 bukietu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 15:58  
Cytuj
Ja swój spryskałam lakierem do włosów. Póki się trzymał to stał w wazoniku, kiedy zaczął się strasznie sypać po prostu go wyrzuciłam. Nie wierzę w zabobony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 08:12  
Cytuj
Ja swoj bukiet slubny robilam przy nowym kosciele w kwiaciarni, piekny byl. A po slubie jak zwiedl to go wyrzucilam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Zdecydowanie odradzam kwiaciarnię Galeria, na ul.okulickiego. Kwiaty były nieświeże, w kościele wypadło mi z bukietu kilka kwiatów, a z pozostałych wypadały płatki. Zanim dotarłam na salę weselną straciłam 1/4 bukietu.


Szkoda, że tak się stało neutralny

Mówią, że winny się tłumaczy, ale tu nie chodzi o winę tylko o Pani zadowolenie oraz dobre imię kwiaciarni.

Kwiaty są tylko kwiatami. Zawsze wybieramy najświeższe, od sprawdzonych dostawców, ze starannością je komponując. Floryści z różnych kwiaciarni, pewnie zgodzą się ze mną, że bardzo ważny jest także sposób ich traktowania (a więc przede wszystkim: wiązanek ślubnych nie kładziemy, unikamy dużych zmienności temperatur i wszelkich rodzajów źródeł ciepła takich, jak np. kaloryfer, czy wnętrze rozgrzanego samochodu. A zasilanie wodą to już absolutna podstawa)

Jeżeli możemy liczyć na jakiekolwiek zaufanie prosimy o kontakt na PW lub email: biuro_(at)_kwiaciarnia-galeria.com.pl Proszę napisać kiedy zostało złożone zamówienie oraz z jakich kwiatów się składała wiązanka. Być może w ramach rekompensaty będziemy w stanie przygotować dobrą i korzystną ofertę, dzięki której zmieni Pani opinię na nieco lepszą.

z poważaniem
zespół Kwiaciarni - Galeria

Kwiaciarnia Galeria - Najlepszy sposób na wyrażanie uczuć
www.kwiaciarnia-galeria.com.pl
biuro@kwiaciarnia-galeria.com.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:33  
Cytuj
A ja zapraszam do mnie full serwis weselny
doslownie od stóp do glow
Dekoracje sali kosciola samochodow,kwiaty rozne przerozne
Makijaz upiecia manicure pedicure,stylizacja paznokci jak i Panny mlodej i jakby kto zespolu potrzebowal wszystko to w jednej osobie czyli jasmiech2
CHRYZANTEMKA

www.chryzantemka.fbl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
to ja zapraszam do mnie;) zarówno w sprawie wiązanki ślubnej jak i dekoracji szeroko pojętej!

tu: http://nieradkus.blog.onet.pl/
albo tu: http://fotoflorystyka.pl/users/116 ;)


Mam uraz po swoim ślubie, do osób które zajmują się dekoracją, być może dlatego, że zostałam oszukana w pewien sposób. Musze przyznać jednak, że zdjęcia są bardzo ładnie i jeśli faktycznie robisz to sama, to gratuluję i zachowam kontakt, oczywiście nie w kwestii ślubu ale widzę kilka imponujących kompozycji.
Powodzenia.


ps. swój bukiet ślubny wyrzuciłam już po tygodniu i (odpukać) ale pecha póki co nie mam, w związku z tym, że go nie zjadłam umiech
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »