NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Zepsute auto przez serwis. auto zastepcze.,
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 23:29  
Cytuj
W tej chwili przed oczami mam 2faktury za to sama zlecenie wydane przez aso podpisane przez jednego krawaciarza i te faktury sie nie zgadzaja zaklopotany


za huuuuja nie moge zrozumiec o co tu chodzi.zaklopotany

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 23:29  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 23:59  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Domysl sie chyba ze jestes tak bardzo ograniczony...

sam jesteś ograniczony albo czytasz po łebkach, póki co autor tematu nie napisał o ktore ASO chodzi, to czego ktoś się domyśla to inna sprawa, chyba chodzi o auto....ale narazie tylko chyba, zniecierpliwością czekamy na final sprawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:03  
Cytuj
Wiecie ze kolejny przekret odkrylem z 2010r jak mi robili auto.


Wiecie (narazie to sa moje tylko domysly) ze ten TOMMI to jest prawdobodobnie ten rzeczoznawca co sfalszowal ten protokol z ogledzin. Tak czuje ze to on.



Wiecie Ja napisalem 18 stycznia o tym zwalszowaniu tego protokolu do ubezpieczalni a ona napewno rozeslala do ASO i rzeczoznawcy czy to prawda.

Nikogo nie interesuje co mi zepsuli tylko kto mi zepsul jakie to ASO.
a On???


Nagle on sie interesuje tym tematem od 20stycznia i mi pisze zebym z aso nie walczyl bo mnie upitola, nie interesuje sie jakie to aso mnie roluje (tak jakby wiedzial) , tylko jakie czesci znalazlem, dlaczego teraz to zglaszam, co za przekret grozi. Za sfalszowanie grozi kara a on mi kaze na cywilny isc i odszkodowanie walczyc.

Bo przeciez ten protokol to rzeczoznawca podpisal a rzeczoznawca ma na imie T..asz.

Czyli rzeczoznawca jest w dupie a nie ASO. A on napisal ze nie jest z ASO.good

Narazie to sa moje tylko domysly. Jak co to przeprosze tu na forum.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:12  
Cytuj
Ha ha ha brawo chlopie nareszcie sie domysliles ze jestem tym rzeczoznawca. Jeszcze podpowiem Ci jak bardziej mnie udupic. Falszerstwo jest przestepstwem, wiec podlego pod kodeks karny. A za to ze Ci zjeb*** samochod (a ja Ci wydalem zla opinie a teraz staram sie na tym forum zatuszowac sprawepotluczony) mozesc isc do sadu cywilnego z pozwem o naprawienie szkod oraz zadoscuczynieniem.
Pozdriam T..aszgood.
P.S. Innych T..aszów, ktorzy sa na tym forum pozdrawiamok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:22  
Cytuj
Drodzy forumowicze 4stycznia bedac w ASO bylo w biurze 6osob, ja sie tam smialem z tego co oni za glupoty wciskali i nagle padly slowa Z tym prototkolem to byla przesada

Wiecie ze potem 2osoby wyszly z tego biura i zaczeli uzgadniac tam cos i nie zauwazyli ze Ja ide i padly kolejne slowa DADZA MI AUTO ZASTEPCZE NIE BEDA LICZYC KODSZTOW I ZEBYM ZOSTAWIL SWOJE AUTO

A 15minut wczesniej glowny kierownik powiedzial ze APARATURA DIAGNOSTYCZNA NIE DZIALA

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:24  
Cytuj
A ja wtedy co robilem bo juz nie pamietam jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:38  
Cytuj
Ty zes glupi niz ustawa przewiduje.

Sluchaj uwaznie i tu zaden sad cywilny.

Tu chodzi o wudzanie pieniedzy przez ASO z ubezpieczalni.

Kazde auto ktore wyjezdzalo z tego ASO bylo tak zrobione zeby sie zepsulo po jakims czasie. A rzeczoznawca czyli ich kumpel zwalal wine na klijenta i albo klijent placil albo jego ubezpieczalnia .


Czyli ASO wyudzalo kase z ubezpieczalni.



Czy za to jest cywilny????

Rozumiecie ze cale kierownictwo tego ASO wrabalo swojego mechanika (prawie) do wiezienia na przekrecie na moim aucie, bo to mechanik robil czyli kerownik dzialu tego niemogl zauwazyc. Ale to nie mechanika wina , to byl przykaz tego kierownictwa.

Albo tak zrobisz albo wylatujesz z roboty.


Szkoda mechanika ale tak to jest jak ma sie debili przelozonych.


Wiecie ze ASO na dzien dzisiejszy z mojej ubezpieczalni i odemnie wyudzilo ponad 30tys zl.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:46  
Cytuj

Tia.
Jezeli ta cala szopka to prawda to jest tam wiele podstaw do tego zeby isc z tym na prok i do sadu. Przeca Ci gamoniu tlumacze. Sprawa falszerstwa to jedna rzecz i z nia idizesz na policje lub zglaszasz do prokuratury fakt popelnienia przestepstwa. A ty dodatkowo mozesz isc do sadu cywilnego z pozwem o naprawienie szkod i zadoscuczynieni bo masz do tego prawo dlatego ze Ci samochod zepsuli.

CYTAT
Ty zes glupi niz ustawa przewiduje.


Bardzeiej po polskiemu bedzie "Ty zes glupszy niz ustawa przewiduje."
I nie chce nic mowic, ani wskazywac glupszego, ale to nie mnie od przeszlo pol roku dyma ASO.
A tak poza tym skoro to ja jestem tym rzeczoznawca to po co tak mi sie tluczmaczysz.
Widizsz za to zwyzywanie mnie stracilem do ciebie szacunek. Nawet juz nie pisze do ciebie z duzej litery.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:54  
Cytuj
Rozumiesz juz pisalem ze tu nie chodzi mi o kase. Poprostu Ja zamkne zniszcze to ASO.

Widzisz Ty chciales mnie wydymac a to ASO Cie wydymalo. ASO napisalo protokol ale to Ty sie podpisales pod nim. I to Ciebie udupia.

Tak to jest jak sie drze kase ile wlezie i dalej malo.


Wiecie co cos mi sie zdaje ze tez ASO to i mojego pelnomocnika wciagnelo w ten burdel, bo On mnie teraz caly czas roluje; albo choroba, albo urlop, albo zwolnienie, moich zgloszen usterek nie przesyla.

Cos tu jest nie tak.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Ty zes glupi niz ustawa przewiduje.

Sluchaj uwaznie i tu zaden sad cywilny.

Tu chodzi o wudzanie pieniedzy przez ASO z ubezpieczalni.

Kazde auto ktore wyjezdzalo z tego ASO bylo tak zrobione zeby sie zepsulo po jakims czasie. A rzeczoznawca czyli ich kumpel zwalal wine na klijenta i albo klijent placil albo jego ubezpieczalnia .


Czyli ASO wyudzalo kase z ubezpieczalni.



Czy za to jest cywilny????

Rozumiecie ze cale kierownictwo tego ASO wrabalo swojego mechanika (prawie) do wiezienia na przekrecie na moim aucie, bo to mechanik robil czyli kerownik dzialu tego niemogl zauwazyc. Ale to nie mechanika wina , to byl przykaz tego kierownictwa.

Albo tak zrobisz albo wylatujesz z roboty.


Szkoda mechanika ale tak to jest jak ma sie debili przelozonych.


Wiecie ze ASO na dzien dzisiejszy z mojej ubezpieczalni i odemnie wyudzilo ponad 30tys zl.


Zadzwoń na wolnej chwili pod numer: 17 853-96-96. Jest to numer rzeszowskiego oddziału stowarzyszenia rzeczoznawców samochodowych. Zoorientuj się jaka jest procedura złożenia skargi na rzeczoznawcę i uruchom ją. Opisz do właściwej instytucji wszelkie wątpliwości wobec tego człowieka. Nie odpisałeś na moje pytanie. Na Policji byłeś, ale czy złożyłeś doniesienie o popełnieniu przestępstwa? Czy podałeś z nazwiska konkretnych ludzi czy podałeś całe ASO? Czy złożyłeś doniesienie na rzeczoznawcę? Dobrze że jesteś w bojowym nastroju , ale musisz działać racjonalnie. Jak wygląda sprawa z pozwem cywlinym , bo jeżeli Twój adwokat jeszcze go nie wysłał, to wydaje mi się ze lepszą drogą do uzyskania zadośćuczynienia będzie postępowanie karne.Prokurator w takiej sprawie może żądac odszkodowania dla Ciebie. Ale bez zawiadomienia i uruchomienia całej procedury sprawa nie ruszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:22  
Cytuj

Ej nie prosze nie podawaj mnie do sadu. Mam meza i wnuki na utzymaniu.
Dobra juz sobie jaj nie bede z Ciebie bo jeszcze w sadzie bedziesz plakal ze Ci rzeczoznawca ublizal. Nie jestem tym rzeczoznawca geniuszu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:41  
Cytuj
CYTAT

Ej nie prosze nie podawaj mnie do sadu. Mam meza i wnuki na utzymaniu.
Dobra juz sobie jaj nie bede z Ciebie bo jeszcze w sadzie bedziesz plakal ze Ci rzeczoznawca ublizal. Nie jestem tym rzeczoznawca geniuszu.



Pisalem ze to tylko przypuszczenia.

Kubus mozna teraz???

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:50  
Cytuj
Nie wiem o co pytasz ? Sprecyzuj bardziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:52  
Cytuj
Wiecie (narazie to sa moje tylko domysly) ze ten TOMMI to jest prawdobodobnie ten rzeczoznawca co sfalszowal ten protokol z ogledzin. Tak czuje ze to on.


hahahasmiech2smiech2smiech2 a to dobre
ktoś jeszcze chce ci tu na forum pomóc,doradzić,a ty go od takich nazywasz,to tylko o tobie świadczy.
wiesz tak stoję sobie z boku i wejdę w ten wątek z nudów i raz na trzy strony przeczytam i wystarczy bo dalej to samo,jak zacząłeś na pierwszej stronie wywody tak na siódmej stoisz w tym samym miejscu.
myslę że założyłeś ten wątek w jakim celu-
żeby ktoś ci doradził-ale jak doradza(sensownie i rzeczowo)to nazywasz go oszustem.to nie ma sensu ci cokolwiek pisac,ty masz swoja rację,moje pytanie tylko to po co dalej się tutaj żalisz(żalisz czy chwalisz?)jak nie chcesz konkretnych rad to proponuje zakończyć temat.bo gdzie stałeś tam stoisz.
z pozdrowieniami

aha p.s Narazie to sa moje tylko domysly. Jak co to przeprosze tu na forum.
proponuję się pośpieszyć
nara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 22:10  
Cytuj

CYTAT
to wydaje mi się ze lepszą drogą do uzyskania zadośćuczynienia będzie postępowanie karne.Prokurator w takiej sprawie może żądac odszkodowania dla Ciebie. Ale bez zawiadomienia i uruchomienia całej procedury sprawa nie ruszy.

W przyapdku procesu karnego wydaje mi sie, ze odszkodowanie moze dostac niezbyt wielkie. Ale jezeli zapadnie wyrok skazujacy, to jest to brama do tego by po tym wystapic na drodze procesu cywilnego o zadoscuczynienie. A przynajmniej tak sie dzialo, gdy byl proces o pobicie. Ale i teraz moze tak dac rade. Ale ja juz wiecej pisac nie bede bo znow zostane zwyzywany od glupichnie wiem.
P.S. eRNI ciagle twierdzi ze na kasie mu nie zalezy to pewnie sprawy o zadoscuczynienie nie bedzie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 22:49  
Cytuj
Wiecie jak rozwalilem to ASO. Pomogli mi ludzie ktorych nie znam z neta,z forum motoryzacyjnego, kilka osob z serwisu VW z Poznania, i rzczoznawcy z PZMu. I jedna z tego forum.

Pisala zebym sprawdzil czym moj pelnomocnik jezdzi. Kiedys sie spotkamy.


Zanim zjawil sie rzeczoznawca (sztukater) z ubezpieczalni 12sierpnia, to przed nim bylo trzech niezaleznych rzeczoznawcow z PZMu.

Tylko nic nie kazali o tym wspominac ze byli.Bo ASO troche inaczej podejdzie do sprawy, a tak to przez 5miesiecy sciemniali i wymyslali to nowe pierdoly i drukowali falszywe papiery.


A z PZMu zrobili ekspertyze i Ja sie nie balem juz ze oddaje auto ponownie do tego ASO.

A z ubezpieczalni bylo tez 2rzeczoznawcow i przy Mnie nie potrafili zrobic ogledzin, a jak mnie niebylo to sztukater pierdol w ekspertyzie powypisywal.

I przez 5miesiecy ASO ubezpieczalnia wymyslala sciemniale krecila i drukowali dowody mi.


Wiecie co??? 8sierpnia w ASO moj brat 19letni tak zalatwil kierownika serwisu ze ten bez zadnego ale zaczol zalatwiac auto zastepcze.



Tak jak kiedys wspominalem w sprawach z ASO i ubezpieczalnia to jak najmniej pelnomocnikow bo zostaniesz wydymany.



Tommi zrozum ze mi nie chodzi o kase. Ja ich prosilem o auto to mnie wydymali pisalem wczesniej jak.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:08  
Cytuj

A ja Ci sie dziwie. Bo w tej calej sytuacji jezeli to wszystko prawda to ta kasa Ci sie nalezy i powinienes ja wygrac bez problemu. Zeby to bylo zadoscuczynienie dla Ciebie. A nawet jezeli nie zalezy Ci na tej kasie to wygraj ja i przekaz na cele charytatywne.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:19  
Cytuj
Moze teraz i bede darl ze 500000 zl ale nie dla mnie tylko dla poszkodowanych w wypadkach.

Wiecie ze Ja tym swoim tez bym pozabijal ludzi. Tak wykombinowalo ASO tylko wrabali w to mechanika.

Ale to juz oni beda sie tlumaczyc. sztukaterzy i krawaciarze



Oni mysleli ze maja z idiota do czynienia.



Tommi zrozum Ja juz dostalem 4100zl z odszkodowania. Auto tez mam. Przeciez tu wiezieniem i zwolnieniami smierdzi.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
Auto tez mam. Przeciez tu wiezieniem i zwolnieniami smierdzi.

Ale to nie Tobie grozi wiec o co chodzi. Skoro zasluzyli to bedzie tak. Nie wiem czemu to podkreslasz. Chcesz ich bronic teraz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:39  
Cytuj
Prosty przyklad jak mnie wydymali.

Za sterownik hamulca recznego w 2010r zaplacilem 2500zl.

Wtedy w ASO w calej pl sterownik kosztowal w granicach 1300-1500zl

W tym roku ten sterownik kosztuje 1500-1700zl

Wydymali mnie na 1000zl.

Teraz jak mi zatopili auto to wymienili mi 3sterowniki za 3000zl. Pozanizali koszty przed swoja ubezpieczalnia.

Rabatu mi dali 25% a na ... mi ich ten rabat teraz.



Wiecie. Ja kupilem anglika po przekladce zarejestrowane w Pl auto super chodzilo tylko mialem mala stluczke i oddalem do ASO zeby mi zrobili. Nie patrzylem na kase.


Oni mi tak zrobili to auto zebym po czasie u nich sie zjawil z usterka i oni tlumaczyli by sie ze to przekladka zle zrobiona.


Wiecie co dzialo sie miedzy 18sierpnia a 9wrzesnia?? Kierownik mi mowil ze oni robia to auto a oni wydzierali i przekladali tam diabli wiedza co,

Wpadli na tych wkretach, na fakturze pisze ze kokpit zle dopasowany, a nie pisze ze wymieniali wkrety. Moze ten kokpit jest przydrutowany

Na fakturze pisze ze zle umiejscowienie sterownikow. a od strony pasazera tapicera wydarta bo tam sterownik sie niemiesci.


Czlowieku oni zniszczyli to auto.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:42  
Cytuj

Chlopie ja Ci zadaje jedno konretne pytanie a ty mi tu jakies wypracowanie piszesz i to jeszcze nie na temat. Na kazde mpje jedno konkretne pytanie ty albo pisales wypracowania czesto gesto chaottycznie i nie na temat, albo mnie obrazaless. Otrzasnij sie. Ja juz postanowilem zakonczyc z toba ta przepychanke bo juz mi sie nie chce.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:46  
Cytuj
Mi nie grozi nic, Kasy od nich nie chce. Pisalem gdzies wczesniej oni teraz straca miliony.



Wazny komunikat


Prosze sie zglaszac kto w okresie od sierpnia 2010r do grudnia 2011 serwisowal u nich auto.


Chyba wiecie o jakie aso chodzi , Ja niebede ujawnial.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:49  
Cytuj
RNI a tak w ogóle poco tyle złości i wulgaryzmów do innych osób?? troszkę kultury...
Prosze sie zglaszac kto w okresie od sierpnia 2010r do grudnia 2011 serwisowal u nich auto.


U nich, czyli u kogo?? o jakie ASO chodzi bo może się to i mnie tyczy??skoro Ty jesteś czysty a wszyscy w koło są Ci źli to czemu nie ujawnisz o jakie aso chodzi??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:56  
Cytuj
Pierwsza wtope zrobili 4pazdziernika 2010r (oni nawet niewiedza o co chodzi). Ta wtopa wyszla na jaw 9wrzesnia 2011r.

Druga wtope zaliczyli 27 grudnia

Trzecia 4stycznia.



Czemu nie ujawnie??? Jutro do nich zadzwonie i ich nakieruje na ta strone i zapytam co oni mysla teraz o tym. goodgoodgoodgood


Kto czai to wie o jakie ASO chodzi. Piszcie na priva do mnie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 00:13  
Cytuj
początek tematu był nudny, potem zrobił się interesujący, teraz jest juz śmieszny, "wiem ale nie powiem", opowiadasz straszne rzeczy, zniszczysz ich itp, a póki co boisz się konsekwencji ujawnienia ich nazwy? kiedy przyjedzie turbokamera? mając tak niezbite dowody nie masz co się bać że pozwą cię o pomówienie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »