NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Zepsute auto przez serwis. auto zastepcze.,
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 19:10  
Cytuj
Ale jaja, Twój serwis jest równie uprzejmy jak mój. 31 grudnia 2011 roku podjeżdżam autem do serwisu OPLA, auto nowe, na desce komunikat o ma małej ilości płynu chłodz. W instrukcji auta jest napisane aby z takim komunikatem złościć się do ASO, aby tam sprawdzili przyczynę braku płynu, a w ASO w Stalowej Woli serwisant informuję mnie abym kupił sobie płyn i go wlał i to wszystko. Na moje pytanie gdzie mam wlać ten płyn słyszę jego pytanie : a kto panu dał prawo jazdy ?.

ASO OPEL dziękuję za opiekę serwisową nad moim autem, obiecuje że zawsze przeglądy bądę robi u ciebie, i oczywiście zastanawiając sie nad kupnem następnego auta wezną pod uwagą niesamowite zaangażowanie serwisu w dbanie o Moje auto.

RNI-JEZOWE masz rację wazelina tylko podczas sprzedaży auta, a potem „ po coś tu pan przylazł”

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 19:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 19:14  
Cytuj
No, jak ktoś się pyta gdzie wlać płyn, to nie dziwie się, że w kimś się mogło zagotować jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 19:19  
Cytuj
bezcukru zobacz na instrukcje nowego auta, a nie 10 letniego. U mnie pisze mniejwiecej tak: Świeci kontrolka, spalona żarówka, wsio tak samo opisane: udaj się do aso bo cos tam. W gwarancji tak to opisuja że jak ci walnie żarówka lub spali kabel to twoja wina bo nieorginalna to się wykpią. Tylko olej - wolno kontrolowac jego stan, ale nie dolewać boto zrobia bezpłatnie w asomlotek

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 23:23  
Cytuj
Wiem ze ten temat sledza tez fahofcy .mlotek


Drodzy forumowicze powiem tak, auto odebralem i auto jest uszkodzone, nadaje sie tylko na zlom. W tym aucie dzialaja tylko swiatla radio i silnik i nic wiecej.

Wiem ze cos tu poszlo nie tak. zaklopotany Zostal tu zrobiony wielki przekret zaklopotany

Jestem tez straszony sadem ze tutaj pisze.nie wiem

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 23:31  
Cytuj
Nie poddawaj się. Jesteśmy z Tobą !

Takich cwaniaków trzeba tępić !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 08:36  
Cytuj
Co prawda nie w temacie aut, i dużo mniejsze pieniądze - ale historia podobna. Firma DHL podczas transportu zniszczyła mi paczki. Sprawa ciągnie się już dwa miesiące a końca nie widać. Protokół spisany, z centrali otrzymuję odpowiedzi typu Ctrl C + Ctrl V, telefoniczna obsługa podobnie i jak grochem w ścianę - czyste kpiny i olewanie klienta. Nigdy w życiu nie pozwolę powierzyć moich przesyłek Firmie DHL. DHL - Excellence, simply delivered.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 08:40  
Cytuj
r ni sprawa cywilna i tyle powołaj biegłego frzeczoznawce

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 08:51  
Cytuj
Ci z Autobrudu odwracają kota ogonem tylko.. spierdzielili ci samochód a teraz ciebie straszą sądami?! idioci..
i jeszcze sie pizgają od to co piszesz na forum? dobrze robisz niech wszyscy wiedzą jaki jest Stalowowolski Autobrud!!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 09:31  
Cytuj
w glowie sie nie miesci zeby byc tak bezczelnym jak aso
normalnie w dupach im sie przewraca , a klienta maja za debila
mlotekja poszedlbym z tym do sadu bo z chamstwem trzeba walczycscianagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 18:09  
Cytuj
Za to ze tutaj pisze to oni nie moga mnie pozwac poniewaz nie pisalem tu o jakie aso chodzi wiec oni sa w dupie.uśmiech

Pozatym w tym gownie siedzi kilka osob nawet tych poza aso co pisza protokoly.


Sprawe wziolem sam w swoje rece i wystosowalem pismo do ubezpieczalni, oni teraz nagle na gwalt chca wziasc ponownie moje auto na ogledziny. zaklopotany

Ale teraz Ja sie nie zgadzamok


Bede teraz musial wystosowac kolejne pismo do kancelari prawnej tego aso ze dnia 4stycznia wyswalem kierownikow aso od oszustow.

Zeby pozwal Mnie do sadu za obraze tylko niewiem jeszcze z jakiego kodeksu cywilnego


Ale na dzien dzisiejszy jestem powaznie chory (zapalenie pluc) po tych ogledzinach i diagnostyce ktore byly 4stycznia i wcale sie nieodbyly.

Ogledziny trwaly 2minuty jak pokazalem gdzie woda sie lala to nagle ogledziny sie zakonczyly.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 18:20  
Cytuj

Jak juz oni maja Cie pozywac za cos takiego to na podstawie kodeksu karnego. Lepiej sie niebaw w to zeby Cie po sadach ciagali bo oni napewno maja dobrych adwokatow i jak beda chcieli to Cie udup***. Lepiej Ty wez adwokata i idz do sadu z powodztwa cywilnego o naprawienie szkody i o zadoscuczynienie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 18:42  
Cytuj
CYTAT

Jak juz oni maja Cie pozywac za cos takiego to na podstawie kodeksu karnego. Lepiej sie niebaw w to zeby Cie po sadach ciagali bo oni napewno maja dobrych adwokatow i jak beda chcieli to Cie udup***. Lepiej Ty wez adwokata i idz do sadu z powodztwa cywilnego o naprawienie szkody i o zadoscuczynienie.





4stycznia Ja ich prosilem i blagalem zeby oddali mnie do sadu.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 19:21  
Cytuj
To ich zawstydz jak Turbodymoman i podaj ich pierwszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
To ich zawstydz jak Turbodymoman i podaj ich pierwszy.



To nie takie proste.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 21:31  
Cytuj

Nikt Ci nie kaze walczyc z ASO samemu. Po to wymyslono zawod adwokata aby szukac u niego pomocy. On juz bedzie wiedzial co trzeba zrobic.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 21:38  
Cytuj
CYTAT

Nikt Ci nie kaze walczyc z ASO samemu. Po to wymyslono zawod adwokata aby szukac u niego pomocy. On juz bedzie wiedzial co trzeba zrobic.




Troche sie mylisz. W takich sprawach jak najmniej adwokatow. Z ta sprawa bylem juz na policji i oni mi powiedzieli (zafrico) co robic

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 21:44  
Cytuj

No to przepraszam Cie ja bardzo. Masz samochod za ktory trzeba dac ok 30 tys. pln-ow jak nie wiecej (nie znam szczegolow samochodu), ktory uszkodzil Ci aso. Dzieki uprzejmosci polskiej policji wiesz co masz robic i teraz posiadasz wieksza wiedze na temat prawa niz adwokaci. I Ty wolisz zalic sie na forum SM ze Ci samochod popsuli, a ktorego wartosc rynkowa mocno przez to spadla, niz zaczac dzialac, zeby ASO wkoncu wywiazalo sie ze swoich obowiazkow? Zycze powodzenia w takim razie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 21:46  
Cytuj
a może oddając tego VW do aso wiedziałeś o nie których usterkach ale tu nic nie piszesz skoro tak się boisz tego adwokata i sądu?? No sory ale bez dobrego adwokata to nie masz żadnych szans z tego typu koncernami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:00  
Cytuj
Powiem Ci tak mi juz niezalezy na tym aucie, on byl zdiagnozowany oszacowany i ponownie przez serwis zrobiony, i ponownie znalazlem w aucie niezamontowane czesci.


Po pol roku Ja dostalem tylko 8.5tys z tego polowa poszla na naprawe czesc na oplaty, i zostalem z zepsutym autem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:02  
Cytuj

I Ty w takim wypadku nie chcesz walczyc o swoje. Jak jestes taki kasiasty w takim razie chetnie przyjme od Ciebie troche kasy skoro tak Ci na niej nie zalezy. Albo krecisz i tyle.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:04  
Cytuj
Nie chce nic Ci tu narzucać ale albo masz w pyte kasy i te 3-4 dyszki Cię walą albo coś tu jest nie tak. Ja tam bym walczył żebym nie wiem co, fura za taka kasę i się poddawać hmmm coś to nie tak. Ale to nie mi osądzać w tej sprawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:14  
Cytuj
Kasiasty to nie jestem, tylko narazie nie ma mnie w pl, jak pisalem ubezpieczalnia chce ponownie robic to auto ale ja juz nie chce.

Jest 2 opcje. Ja moge dostac ponownie okolo 5do 8tys na naprawe, albo ktos inny moze stracic miliony.

Ta druga opcja jest ciekawsza. Jak pisalem byl przekret tylko kto ten przekret zrobil??? serwis, rzeczoznawca czy ubezpieczalnia.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:20  
Cytuj

No to wlasnie po to sie bierze adwokata zebys Ty mogl siedziec za granica a on walczyl w Twojej sprawie. To raz. A dwa w PL nie masz nikogo z rodziny zeby w razie "w" zadbal o zakonczenie tej sprawy?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:41  
Cytuj
Czlowieku wziolem adwokata to go na ogledzinach wyciulali i oszukali.


Czlowieku bylem po auto to jeden mi podal papiery do podpisania, przeczytalem dokladnie, moja tez czytala, jeszcze pytalem czy tu jakis machloj nie jest krecony. Kierownik mowil ze nie chodzi o cene czy zgadzam sie z ta cena.


Za chwile wchodzi drugi kierownik i pokazuje 30kartek (zalacznikow) ktore ja niby podpisalem a Ja nigdy na oczy ich niewidzialem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:45  
Cytuj

No chlopie falszowanie podpisow to juz sa powazne zarzuty. Nigdy nie mialem stycznosci z Autorudem ale nie wydaje mi sie zeby byli zdolni do czegos takiego.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »