NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Zepsute auto przez serwis. auto zastepcze.,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 15:36  
Cytuj
Bo jak sie zachciało szmelcwagena to tak jest. Rni mam nadzieje że im teraz wytoczysz sprawę o utrate wartości pojazdu, obniżenie prestiżu jazdy, brak auta zastepczego by zabolało

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 15:36  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 19:44  
Cytuj
Nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
Bo jak sie zachciało szmelcwagena to tak jest. Rni mam nadzieje że im teraz wytoczysz sprawę o utrate wartości pojazdu, obniżenie prestiżu jazdy, brak auta zastepczego by zabolało



Kolego dalem do serwisu zeby mi sprawdzili wszystko i powymieniali filtry itp itd. Za przeglad zaplacilem 7tys zl. (za tyle kupujesz auto z 2000r i jezdzisz jeszcze kilka dobrych lat)

Jakby ktos pytal To ubezpieczalnia zwrocila mi za naprawe auta, suszenie, lawete, wyciagniecie z garazu, i bilety za powrot do pl.

Za zastepcze nieplacilem nic (to ubezpieczalnia nieplacila ), mialem je tylko 17dni.

Dzis ubezpieczalnia przyznala mi kolejne pieniadze. (poniewaz zglosilem ze zostalem oszukany)


Za to ze auta niemialem przez 5miechow to nie dostalem ani grosza.

Ubezpieczalnia chce na wszystko faktury, ale przeciez sasiad czy znajomy mi faktury nie wystawi za zawiezienie z Mielca do Katowic, albo ze uzycza mi auto.

Ps. nie jest wszystko tak jak chcialem, blad popelnilem bo oddalem to auto do ASO, moze jakbym oddal gdzie indziej to sprawa szybko by sie szybko rozstrzygnela. Zreszta ja im tam dalem bo wiedzialem ze cos spierdzielili.



Ktos tu kiedys pisal ze trudno wygrac z tym ASO. Dlaczego?? Maja dobrego rz......... co z bialego bedzie chcial zrobic czarne.

W kilku sprawach zostalem oszukany, ale ja przez telefon nie zalatwie nic. To trzeba byc osobiscie.


Ps. ALE NIE POWIEDZIALEM ZE ZAKONCZYLEM WSZYSTKO.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 21:31  
Cytuj
A było oddać furkę do Gontka przy obwodnicy i nie było by tyle problemów z autorudemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 23:16  
Cytuj
Z drugiej strony jak auto dobre to aso jest od tego by naprawić i nieważne czy anglik czy też nie bo oni tak to argumentują. jak juz naprawią to co stoi na przeszkodzie by ich pozwać za brak auta

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 20:35  
Cytuj
Dzis bylem w aso, wziolem auto na testy , na dzien dobry okazalo sie ze niedzialaly ogrzewania siedzen, bagaznik nie otwieral sie, no to zanotowali.

Jutro oddaje auto spowrotem co sie okazalo potem , padl klimatronik, po lewej wieje zimnym, po prawej goracym, nawet przy temp 16.5'Cneutralny

Ta klimatyzacja nie dziala, normalnie jest zepsuta. a dzialala idealnie

Potem podczas hamowania auto wpadlo w poslizg, malo niewypie.....lilem, po sprawdzeniu hamulcow 5razy, okazalo sie ze nie ma ABSu.neutralny


Do zobaczenia ASO, normalnie to sa kpiny.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 20:59  
Cytuj
No to nieźle..
I co teraz?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 23:04  
Cytuj
Jutro auto oddaje i biore zastepcze bede sie darl dopuki nie dadza , bo to sa jakies kpiny a nie weryfikacja naprawy i naprawa,

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 21:38  
Cytuj
Szlak juz mnie trafia. Auto ma uszkodzona klime, uszkodzony abs, niedziala ogrzewanie siedzen, klapa bagaznika sie nie otwiera dzwi same sie blokuja.

Znow bedzie ogledziny robil rzeczoznawca, mam juz tego kur....wa dosc

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 21:39  
Cytuj
W końcu dojdzie do tego, że będą musieli ci nowe auto dać smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 22:00  
Cytuj
Wygląda na to, że goście przyjęli taktyke: "zmęczyć przeciwnika" umiech może czytają forum SM? uśmiech jasne, że czytają - kto nie czyta? Ja na Twoim miejscu zbyt wiele bym tu nie wypisywał bo to woda na ich młyn... W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 22:36  
Cytuj
Zablkowałęm tamten temat panowie widze maja dosyć . ja bym atakował tvn z tym będzie ubaw

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 22:39  
Cytuj
No mi też się wydaje, że media by zrobiły z tego dobrą sensację smiech2 bo to jest jakaś porażka totalna

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 19:27  
Cytuj
Nie na temat.jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 20:45  
Cytuj
I to mnie wk........
Co to znaczy nie na temat ?
Czytałem ten post i był na temat!
Może wulgarny (IQ) ale była to jakaś wypowiedż-twndencyjna (jak w Rejsie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 21:27  
Cytuj
Koleś dostał bana. Załozył tematy w którym zwyzywał parę osób, a upomnienie olal.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 21:40  
Cytuj
Zdążyłem przeczytać to przed usunięciem-faktycznie było nie miłe.
Widać było ,że gość jest w to zamieszany umiech))
A tak poza, tym to trzeba być czujnym i czytać "szybko"posty nim zostaną usunięteumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Gru 2011r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
Jutro auto oddaje i biore zastepcze bede sie darl dopuki nie dadza , bo to sa jakies kpiny a nie weryfikacja naprawy i naprawa,



Witam. Musisz znowu uruchomić prawnika. O ile wcześniej można było mówić o powództwie cywilnym, to w tym momencie można im postawić zarzuty karne. Samochód , który od nich wyjechał , po rzekomej naprawie jest objęty w pewien sposób gwarancją. Jeżeli oni w ogóle nie naprawili Twojego auta, albo naprawili wadliwie czym narazili Cię na utrate życia lub zdrowia ( poślizg samochodu na skutek braku lub wadliwego działania układu ABS - spowodowany awarią elektroniki) ponoszą za to odpowiedzialność. Jeżeli masz świadka tej sutuacji złóż zawiadomienie o popełnieniu przestęstwa na swojej komendzie Policji. W przypadku braku świadka skonsultuj się z prawnikiem celem uzyskania opini rzeczoznawcy samochodowego. Jak znam życie policjanci z Niska trzęsą portkami przed panami z Autorudu ( tak samo jak ich stalowowolscy koledzy) więc musisz być twardy i nieustępliwy. Myślełem że Twoja sprawa zakończy sie pomyślnie, ale widze że czeka cię długa batalia z tą firmą. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości czy warto to pomyśl co by się stało gdyby poślizg Twojego samochodu zakończył się na drzewie albo pod kołami ciężarówki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Gru 2011r. 10:14  
Cytuj
Acha i poszukaj sojuszników. Kiedys na tym forum ktoś zbierał ludzi poszkodowanych przez tą firmę. Popytaj znajomych i znajomych znajomych. Będzie Ci dużo łatwiej. A ich praktyki w postępowaniu z klientem są powszechnie znane, nie jesteś pierwszy ani ostatni. I jeszcze na koniec napisz na nich skargę do Volkswagen Polska(opisz całą sprawę). Zapewne nic to nie da , ale jak to mówią "kropla drąży skałę". Masz wszystkie argumenty w ręku, jeżeli nie braknie Ci determinacji to jest bardzo prawdobodobne że doczekasz się sprawiedliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 15:17  
Cytuj
I mam spierd....one swieta, chcialem wyjechac normalnie a tu dalej problemy

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 16:35  
Cytuj
http://vwszrot.pl/

i tyle w temacie

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 18:26  
Cytuj
RNI chłopie ty się bujasz z tymi ciulami już kilka miesięcy, a oni dalej zwodzą Cie jak tylko mogą. Najrozsądniej będzie chyba jak nagłośnisz sprawę w Turbo, bo tu na miejscu to g.wno zdziałasz. Sądy, adwokaci, biegli.... ktoś wyżej pisał żebyś sprawdził czym wożą dupska. Miał świętą rację. Lokalna śmietanka jest za bardzo skorumpowana i nie sądzę aby ktoś się wyłamał. Bez pomocy mediów i o zasięgu ogólnopolskim to raczej nic nie zdziałasz, a tylko się owkqrwiasz i odejmiesz sobie parę lat życia...

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 18:33  
Cytuj
W Auto Świecie zajmują się też takimi kłopotami
http://www.auto-swiat.pl/interwencje

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 16:09  
Cytuj
HEHE jaja, serwis straszy mnie sadem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 16:51  
Cytuj
Oni spierdzielili sprawę i teraz sądem straszą? dobre dobre.. takie przypadki tylko w autorud smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »